بیوگرافی شیوا طاهری؛ عکس های شیوا طاهری و همسرش

شیوا طاهری بازیگر زن جوان ایرانی که در مجموعه نمایش خانگی ریکاوری ایفای نقش نموده است و می تواند یکی از موفق ترین بازیگران در عرصه تلویزیون و سینما شود.

بیوگرافی و عکس های شیوا طاهری

بیوگرافی شیوا طاهری

شیوا طاهری بازیگر تلویزیون متولد 1369 در کرج می باشد. وی تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی رشته نرم افزار به اتمام رسانده است.

شیوا در یک خانواده پرجمعیت 7 نفره بزرگ شده است و توانسته با توجه به علایق و اهدافی که در زندگی داشته موفق عمل کند.

شیوا طاهری علاوه بر بازیگری به فعالیت های دیگری همچون نویسندگی، شاعری، نقاشی و خطاطی نیز می پردازد.

یک کتاب که مجموعه شعرهای شیوا طاهری است به نام “مروارید” در سال 76 از ایشان منتشر شد.

 

شروع به فعالیت و شهرت

شیوا طاهری از همان دوران کودکی اهداف بزرگی در سر داشت و از آنجا که خانواده ای هنرمند داشته است توانسته به هنر روی بیاورد و این استعداد در درونش نهفته بود که شکوفا شد.

شروع بازیگری او با تست بازیگری آغاز شد. شیوا برای تست بازیگری به دفتر فریدون حسن پور مراجعه می کند. فریدون حسن پور کارگردانی سریال “گذر از رنج ها” را به عهده داشت و برای این سریال نیاز به بازیگرانی جوان داشت که استعدادشان را به معرض نمایش بگذارند.

خوشبختانه او در این تست موفق شد و او را به عنوان نقش دنیا در این سریال پذیرفتند.

این سریال نقطه عطفی بود برای آنکه شیوا بتواند خودش را بهتر پیدا کند. از آنجا که خانواده اش او را مورد تشویق قرار می دادند، محرک های مثبت بیشتری در شیوا جمع شده بود.

شیوا در مجموعه نمایش خانگی “ریکاوری” نیز حضور پیدا کرد و توانست در کنار دیگران هنرمندان به نام و مطرح کشورمان ایفای نقش کند.

ازدواج

از ازدواج شیوا طاهری تا به اکنون هیچ اطلاعی در دست نیست اما چنان که از مصاحبه هایش به نظر می رسد ایشان مجرد می باشد.

عکس های شیوا طاهری

بیوگرافی و عکس های شیوا طاهری

بیوگرافی و عکس های شیوا طاهری

بیوگرافی و عکس های شیوا طاهری

بیوگرافی و عکس های شیوا طاهری

بیوگرافی و عکس های شیوا طاهری

 

 

 

موارد بیشتر: خلاصه داستان سریال ریکاوری ـ بیوگرافی ندا قاسمی ـ بیوگرافی نگار عابدی  

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی ایرج میرزا شاعر ؛ از تولد تا ازدواج، خودکشی فرزند و مرگ او نگاهی بر زندگی عارف قزوینی شاعر نامی ایران؛ از تولد تا انزوا و مرگ نگاهی بر زندگی صادق هدایت؛ زندگینامه او از تولد تا معروف ترین آثار و خودکشی بیوگرافی احمد شاملو شاعر بزرگ؛ درباره زندگی شخصی، آثار هنری و ازدواج با عشقش بیوگرافی همایون شجریان خواننده محبوب؛ از شروع فعالیت تا شهرت و ازدواج بیوگرافی جیسو خواننده و بازیگر جذاب کره‌ای؛ درباره زندگی شخصی و کار های هنری نگاهی بر زندگی سورنا، یکی از نوابغ نظامی تاریخ از تولد تا مرگ نگاهی بر زندگی حسن صباح خداونگار الموت و بنیان گذار فرقه مرموز حشاشین بیوگرافی کریستین استوارت؛ از زندگی شخصی و خیانت تا بهترین فیلم های او بیوگرافی کیم کارداشیان مدل پرحاشیه؛ درباره زندگی شخصی و لو رفتن فیلم و عمل زیبایی