بیوگرافی شهرام کاشانی؛ زندگینامه و عکس های شهرام کاشانی

شهرام کاشانی از خوانندگان قدیمی پاپ ایران در لس آنجلس می باشد. شهرام کاشانی مدت زمانی در کار خوانندگی غیبت داشت و حضوری کمرنگ اما دوباره رنگ و رویی به حضورش در این عرصه می دهد.

بیوگرافی و عکس های شهرام کاشانی و همسرش

بیوگرافی شهرام کاشانی

شهرام کاشانی خواننده پاپ ایرانی متولد 1353/04/16 در شهر رُم ایتالیا می باشد.

 

ارتباط با گوگوش و پسرش

شهرام کاشانی پسر محمود قربانی است. محمد قربانی همسر سابق گوگوش می باشد. ازدواج مادر شهرام با آقای قربانی برای مدت زمان کوتاهی بوده که شهرام حاصل این زندگی مشترک است. بنابراین شهرام کاشانی و کامبیز پسر گوگوش دو برادر ناتنی می باشند.

بیوگرافی و عکس های شهرام کاشانی و همسرش

شروع به فعالیت

شهرام کاشانی زمانی که نوجوانی بیش نبود ایران را به مقصد ترکیه ترک کرده و با تسلط بر زبان ترکی چند سالی را به اقامت در این کشور گذراند. سپس در سن 18 سالگی شروع به کار خوانندگی کرده و سه سالی را در شهر دبی به کار خوانندگی پرداخت و سپس به لس آنجلس مهاجرت کرد و تا به اکنون در آنجا زندگی می کند.

 

بیماری

شهرام کاشانی به دلیل مصرف بیش از انداره مشروبات الکلی به کبدش آسیب رسیده است و حال خوبی ندارد. او در آخرین کنسرتش نیز مست حاضر شد و جنجال زیادی را بین مردم و هوادارانش به وجود آورد. کبد او به شدت آسیب دید به گونه ای که در بیمارستان بستری شد. شهرام خودش قبول دارد که افراط در خوردن مشروبات الکلی این بلا را به سرش آورده است.

بیوگرافی و عکس های شهرام کاشانی و همسرش

عکس جنجالی

چندی پیش عکسی از شهرام کاشانی در فضای مجازی منتشر شد که نشان از حال وخیم او می داد. اما مدتی بعد شهرام کاشانی در صفحه رسمی خودش در رابطه با این عکس نوشت که پایش شکسته بود و منتظر آمبولانس بوده که از هوش رفته است.

بیوگرافی و عکس های شهرام کاشانی و همسرش

ازدواج

شهرام کاشانی خواننده پاپ 43 ساله ایرانی متأهل بوده و یکبار ازدواج کرده است.

 

درگذشت شهرام کاشانی

در روز 7 مرداد سال 1400 شهرام کاشانی درگذشت. گویا او به دلیل بیماری کبدی در بیمارستان بستری بود که همزمان به کرونا هم مبتلا شد و در نهایت دچار ایست قلبی شد.

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی کریم خان زند (از فتح اصفهان تا مبارزه با خان قاجار و انگلیسی ها تا مرگ) بیوگرافی کیت بلانشت؛ زندگی شخصی هنری او از ورود به دنیای هنر تا فیلم های معروف او نگاهی بر زندگی زال پهلون ایرانی و پدر رستم دستان از شخصیت های شاهنامه بیوگرافی علیرضا قربانی خواننده سبک سنتی (کارنامه هنری و زندگینامه شخصی او) بیوگرافی تام هنکس بازیگر پر افتخار هالیوودی؛ کارنامه هنری و زندگینامه شخصی بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او) نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت