بیوگرافی ندا قاسمی؛ عکس های ندا قاسمی بازیگر سریال ریکاوری

ندا قاسمی بازیگر تازه وارد سینما و تلویزیون ایران است که اخیراً او را در مجموعه نمایش خانگی ریکاوری مشاهده خواهیم نمود.

بیوگرافی و عکس های ندا قاسمی بازیگر سریال ریکاوری

بیوگرافی ندا قاسمی

ندا قاسمی گریمور و بازیگر تلویزیون و سینمای ایران است. ایشان دارای مدرک کارشناسی رشته گریم سینمایی می باشند.

بیوگرافی و عکس های ندا قاسمی بازیگر سریال ریکاوری

شروع به فعالیت و شهرت

ندا قاسمی با فعالیت در حوزه گریم شروع کرد که مهم‌ترین اثر وی در حرفه‌ی چهره‌پرداز، سریال ویلای من می باشد و سپس با فیلم سینمایی “خداحافظی طولانی” به کارگردانی فرزاد مؤتمن وارد عرصه سینما شدند و اولین تجربه بازیگری برایشان رقم خورد. قطعاً تجربه سختی بود برای شخصی که همیشه پشت صحنه دوربین بوده حالا در قاب دوربین قرار بگیرد و هنرنمایی کند. سخت آنکه آقای مؤتمن کارگردانی سختگیر و ریزبین هستند و جزئیات برایشان خیلی اهمیت داشته و حساسیت ویژه ای به خرج می دهند.

پس از اولین تجربه کاری در فیلم “عصر یخبندان” به کارگردانی مصطفی کیایی به عنوان مجری گریم مشغول به فعالیت شد که پیشنهاد بازی در صحنه کوتاهی را دریافت کردند و ایشان نیز پذیرفتند.

در سال 96 که فعالیت ندا قاسمی بیشتر از قبل شد، سریال “دیگری” به کارگردانی مرجان اشرفی زاده، کار و تجربه بعدی ایشان در حوزه بازیگری بود که با هنرمندانی مثل میترا حجار، علی میلانی، تقی سیف جمالی و ابراهیم اشراقی همبازی می شدند.

بیوگرافی و عکس های ندا قاسمی بازیگر سریال ریکاوری

آخرین بازی ندا قاسمی حضور در مجموعه نمایش خانگی “ریکاوری” می باشد.

لازم به ذکر است از آنجا که ندا قاسمی بسیار به بازیگری علاقه دارد و آن را رویای خودش می داند تصمیم گرفت که به تئاتر نیز روی بیاورد و به گفته های خودش ورود به تئاتر مانند ورود به تلویزیون و سینما مافیای خودش را می خواهد. بالاخره ایشان موفق شدند که به عنوان بازیگر نقش اصلى نمایشنامه «عروسى خون» را بر عهده بگیرند و تجربه شیرینی را با مسعود نورمحمدیان و ستاره اسکندرى داشته باشند.

 

 

 

همچنین بخوانید: بیوگرافی شبنم فرشادجو ـ بیوگرافی غزل شاکری ـ خلاصه سریال ریکاوری

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج نگاهی بر زندگی خسرو شکیبایی بازیگر (شروع فعالیت هنری، معروفیت و درگذشت)