بیوگرافی نغمه ارجمند؛ عکس های شخصی نغمه ارجمند

تغمه ارجمند از بازیگران تازه کار عرصه فیلم و سریال ایران است اما در زمینه عکاسی در حوزه سینما یدی طولانی تر دارد. وی بازیگر نقش فروغ در سریال نجوا بوده است.

بیوگرافی و عکس های نغمه ارجمند

بیوگرافی نغمه ارجمند

نغمه ارجمند بازیگر و عکاس تلویزیون ایران متولد دهه شصت در تهران می باشد. در مورد تاریخ تولد او اطلاع دقیقی در دست نیست اما دهه شصتی بوده و حدوداً 30 ساله می باشد. وی تحصیلاتش را در زمینه عکاسی به اتمام رسانده است.

بیوگرافی و عکس های نغمه ارجمند

شروع به فعالیت و شهرت

نغمه ارجمند که در سریال نجوا او را به عنوان بازیگر تماشا نمودیم، در واقع یکی از عکاسان عرصه سینما و تلویزیون ایران است. که از سال 87 تا به اکنون در حال فعالیت می باشد.

تحصیلاتش را در حوزه عکاسی گذرانده است اما در بازیگری آموزش چندانی ندیده است و این استعداد در او نهفته بود که شکوفا شد.

نغمه ارجمند عکاسی را به صورت حرفه ای در حوزه سینما و تلویزیون دنبال نموده است و از آثار سینمایی بسیاری عکاسی نموده است که هنر دست و استعداد خودش است.

اولین تجربه مقابل دوربین نغمه ارجمند در سال 87 در فیلم سینمایی “برخورد خیلی نزدیک” به کارگردانی اسماعیل میهن دوست بوده است. وی همچنین در فیلم سینمایی “ترم های سرخ” به کارگردانی اسماعیل میهن دوست نیز حضور داشته است.

 

همچنین بخوانید: بیوگرافی مونا کرمی ـ بیوگرافی جوانه دلشاد

 

اخیراً او را در سریال تلویزیونی “نجوا” در نقش فروغ مشاهده نمودیم که باعث شد بهتر از قبل دیده شود.

نغمه ارجمند در سال 95 در فیلم سینمایی “ترومای سرخ” به عنوان عکاس حضور پیدا کرد و توانست با مهارت چشمگیرش خود را در میان سینمادوستان مطرح کند.

بیوگرافی و عکس های نغمه ارجمند

ازدواج

نعمه ارجمند بازیگر و عکاس جوان تلویزیون و سینمای ایران متأهل بوده اما هیچ اطلاع دقیقی در مورد همسر و اینکه صاحب فرزندی است یا خیر وجود ندارد. به محض بدست آوردن اطلاعات این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

 

 

 

همچنین بخوانید: بیوگرافی پردیس منوچهری ـ بیوگرافی مهرنوش مقیمی
این مطالب را هم ببینید