بیوگرافی کنان ایمیرزالی اوغلو؛ علت جدایی کنان ایمیرزالی اوغلو از همسرش

کنان ایمیرزالی اوغلی بازیگر مرد ترکیه ای می باشد که ایرانیان او را با فیلم ایزل و کارادایی بهتر می شناسند. کنان یکی از بازیگران خوشتیپ، معروف و پرطرفدار ترکیه ای است.

بیوگرافی و عکس های کنان ایمیرزالی اوغلو

بیوگرافی کنان ایمیرزالی اوغلو

کنان ایمیرزالی اوغلو بازیگر مرد ترکیه ای متولد 1947 (44 سال سن) در روستایی از آنکارای ترکیه می باشد. کنان تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی رشته ریاضی از دانشگاه فنی ییلدیز استانبول به اتمام رسانده است.

کنان تحصیلات دوره ابتدایی اش را تا 12 سالگی در روستایی که متولد شده بود گذراند و سپس برای دوره متوسه به آنکار رفت و نزد عمه  اش زندگی کرد.

کنان بسیار خوش هیکل و قد بلند بوده و علاوه بر کار بازیگری به عنوان مدلینگ نیز فعالیت دارد. وی موفق شد در سال 1997 به عنوان بهترین مدل مرد ترکیه شناخته شود.

 

شروع به فعالیت و شهرت

کنان ایمیرزالی اوغلو بازیگری را از سال 1998 با سریال “دل دیوانه” در نقش یوسف آغاز نمود و سپس در سال 2001 در سریال تلویزیونی “روابط زندگی” که نقش خودش را بازی می کرد حضور پیدا کرد.

از جمله سریال های پرمخاطبی که از کنان با دوبله فارسی از شبکه GEM TV پخش شد می توان به سریال های پربیننده “روزگار تلخ” در نقش محمت، “ایزل” در نقش ایزل بایراکتار و سریال “کارادایی” در نقش ماهورکارا اشاره نمود.

گفتنی است که کنان بابت بازی در سریال “کارادایی” مبلغ 4 میلیون دلار دستمزد دریافت نمود که این مبلغ به عنوان بالاترین دستمزد یک بازیگر در ترکیه به شمار می رود.

سریال “فاتح” آخرین سریال او در سال 2018 می باشد.

بیوگرافی و عکس های کنان ایمیرزالی اوغلو

ازدواج

کنان ایمیرزالی اوغلو بازیگر و مدلینگ 44 ساله ترکیه ای متـأهل می باشد و در سال 2016 با سینم کوبال ازدواج کرد. سینم کوپال نیز بازیگر و مدلینگ معروف ترکیه ای می باشد. وی قبل از سینم کوپال با  اوزگه آک بولوت نامزد کرده بود و پس از یک بار جدایی باز هم با هم آشتی کردند اما از آنجا که اوزگه به کنان خیانت کرد پرونده این رابطه برای همیشه بسته می ماند و سرانجام کنان با سینم کوپال ازدواج می کند.

 

 

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج نگاهی بر زندگی خسرو شکیبایی بازیگر (شروع فعالیت هنری، معروفیت و درگذشت)