بیوگرافی هازل کایا؛ عکس های هازل کایا و ماجراهای جنجالی زندگی اش

هازل کایا یکی از بازیگران جوان ترکیه ای است که او را با سریال عشق ممنوع می شناسیم. هازل ناخواسته درگیر حاشیه های زیادی شد که باعث شد تصمیم بگیرد از بازیگری فاصله گرفته و به کار دیگری مشغول شود.

بیوگرافی و عکس های هازل کایا

بیوگرافی هازل کایا

لیلا هازل کایا بازیگر جوان زن ترکیه ای متولد 10 اکتبر 1990 (28 سال سن) در غازی عینتاب ترکیه می باشد. هازل کایا با مادرش زندگی می کند. زمانی که کودکی 7 ساله بود، پدر و مادرش از هم جدا می شوند و پدرش با زن دیگری ازدواج می کند. او با مادرش می ماند و مادرش حامی و تکیه گاه او می شود. نکته دیگر آنکه پدر و مادرش هر دو وکیل دادگستری می باشند.

 

شروع به فعالیت و شهرت

لیلا هازل ابتدا بازیگری را از سال 2006 با حضور به عنوان بازیگر مهمان در سه فیلم شروع نمود. در فیلم های سیلا، راز سنگ ها و ساحره تازه کار به عنوان بازیگر مهمان ایفای نقش نمود.

در سال 2007 در فیلم “گنجو” به عنوان بازیگر نقش اصلی و در نقش اوزگه ایفای نقش نمود.

در سال 2008 تا 2010 در سریال “عشق ممنوع” به عنوان بازیگر نقش مکمل در نقش نیهال زیاگیل حضور پیدا کرد. او در این سریال توانست شهرت و محبوبیت خود را بدست بیاورد. و در کنار برن سات ایفای نقش کند. در این سریال نیهال دختر یک مرد ثروتمند ترکیه ای بود که پدرش با یک زن جوان ازدواج می کند. پسر عمویش نیز که از کودکی با او بزرگ شده بود عاشق زن پدرش می شود در حالی که نیهال خودش نیز عاشق او است و داستان های درام زیادی پیش رویش به وجود می آید.

او در سال 2011 تا 2012 در سریال “اسمش را فریحا گذاشتم” نقش اصلی را ایفا کرد و شهرتش را افزون تر از پیش کرد. او در این سریال نقش دختر فقیری را بازی می کرد که عاشق یک پسر ثروتمند و مشهور در دانشگاه می شود.

هازل کایا در بیشتر فیلم ها و سریال هایی که بازی کرده است نقش اصلی را داشته است. آخرین سریال او در سال 2017 سریال “داستان ما” در نقش فیلیز بوده است.

بیوگرافی و عکس های هازل کایا

آشپزی

چندی پیش هازل کایا اعلام کرد که دوست دارد رستوران داری کند و آشپزی کند و احتمالاً از دنیای بازیگری فاصله می گیرد تا در آرامش به آشپزی و رستوران داری بپردازد.

 

بیماری مادرش

هازل کایا مادرش را بسیار دوست دارد و به او علاقه مند و وابسته است. مادرش عایشه گل به بیماری سرطان مبتلا شده و هازل تمام تلاشش را می کند که در کنار مادرش باشد و او را حمایت کند. توجه او به مادرش تا به اندازه ای است که وقتی از مطب دکتر خارج شدند و خبرنگاران قصد مصاحبه با او را داشتند حاضر به مصاحبه نشد و دست مادرش را گرفت و گفت: نمی توانم با شما صحبت کنم می خواهم با مادرم به رستوران برویم و غذا بخوریم.

بیوگرافی و عکس های هازل کایا

ازدواج

لیلا هازل کایا، بازیگر 28 ساله ترکیه ای مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

 

خواستگار سمج

چندی پیش هازل کایا متوجه مزاحمت های پسری می شود که ابتدا فکر می کند او هوادارش است اما در صورتی که او قصد ازدواج داشته و با سماجتی که به خرج می دهد باعث آزار روحی لیلا هازل می شود. ماجرا تا بدان جا ادامه پیدا می کند که لیلا هازل کایا از آن پسر که خود را عیسی و ایرانی معرفی کرده بود شکایت می کند و حکم داده این است که 4 ماه این خانواده حق ندارند از فاصله 200 متری لیلا هازل عبور کنند وگرنه حکم آنها 5 سال حبس می باشد. این پسر بعد از این جریان به افسردگی شدید مبتلا شده و پدرش عاجزانه تقاضای ملاقات لیلا هازل با پسرش را داشته و نگران آن است که پسرش دست به خودکشی بزند.

 

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی برن سات

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی کریم خان زند (از فتح اصفهان تا مبارزه با خان قاجار و انگلیسی ها تا مرگ) بیوگرافی کیت بلانشت؛ زندگی شخصی هنری او از ورود به دنیای هنر تا فیلم های معروف او نگاهی بر زندگی زال پهلون ایرانی و پدر رستم دستان از شخصیت های شاهنامه بیوگرافی علیرضا قربانی خواننده سبک سنتی (کارنامه هنری و زندگینامه شخصی او) بیوگرافی تام هنکس بازیگر پر افتخار هالیوودی؛ کارنامه هنری و زندگینامه شخصی بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او) نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت