بیوگرافی سینا شعبانخانی؛ زندگینامه سینا شعبانخانی خواننده ایرانی، عکس سینا شعبانخانی و همسرش

شینا شعبانخانی خواننده و نوازنده ایرانی اهل شهریار که از سال 96 به طور رسمی آغاز به کار کرد و توانست موفقیت چشمگیری در میان هم وطنانش بدست آورد. وی برادرزاده تورج شعبانخانی (خواننده، آهنگساز و موسیقی دان ایرانی) است.

بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش

بیوگرافی سینا شعبانخانی

سینا شعبانخانی خواننده جوان کشورمان متولد 1367/09/03 اهل شهریار است. تحصیلاتش فارغ التحصیل رشته زبان ادبیات فارسی از دانشگاه سراسری در مقطع کارشناسی است.. وی برادرزاده تورج شعبانخانی خواننده، آهنگساز و موسیقی دان ایرانی است. دیگر عموی سینا فارغ التحصیل نوازندگی پیانو از کنسرواتور فرانسه می باشد که هر دو تأثیر بسزایی در موفقیت وی داشته اند.

بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش

سینا شعبانخانی توانست در عرض یک سال 27 ترک را منتشر کند و به شناخت کافی در میان مردم دست پیدا کرد. شعبانخانی در خانواده 5 نفره هنرمند متولد شده است و فرزند آخر خانواده می باشد. یک خواهر و یک برادر بزرگ تر از خودش دارد.

سینا شعبانخانی با وزن 122 کیلو در معرض خطر سلامتی قرار گرفته بود که در مدت 4 سال توانست به 87 کیلو برسد.

بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش

ورود به دنیای موسیقی

سینا شعبانخانی از 17 سالگی وارد دنیای موسیقی شد. یکی از بستگانشان که نوازنده ارکستر سمفونیک تهران بود در خانه اش پیانو داشت و سینا صدای پیانو و نواختن آن برایش خیلی جالب و هیجان انگیز بود. اینگونه بود که به پیانو علاقمند شد و همان پیانو را از ایشان خرید و تا 5 سال فقط نوازندگی می کرد، آن هم فقط نوازندگی پیانو. در طی این 5 سال به تدریج به خوانندگی علاقمند شد و وارد دنیای خوانندگی شد.

بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش

قطعه “من بی قرارم” نخستین قطعه رسمی و مجاز سینا شعبانخانی بود که در سال 96 منتشر شد. شعبانخانی در طول فعالیت خود با تنظیم کنندگان مختلفی مثل حامد برادران ، هومن نامداری ، میلاد ترابی ، معین راهبر و مصطفی مومنی و… کار کرده است.

سینا شعبانخانی تاکنون 27 ترک و یک آلبوم به نام “جادوی خاص” از خود منتشر نموده است که 11 ترک از 27 ترک مربوط به آلبوم جادوی خاص می باشد.

بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش

آهنگ غیرمجاز و آشنایی با حامد برادران

سینا شعبانخانی در سال 90 قبل ازاینکه به خدمت سربازی برود قطعه ای به نام “بدون تو تنهام و بعد قطعه ای به نام “کابوس تنهایی” را با تنظیم خودش منتشر کرد اما مورد انتقاد اطرافیان قرار گرفت. انتقاد از تنظیم و میکس آهنگهایش. تصمیم گرفت که تنظیم کارهایش را به فرد خبره ای بسپارد تا آنکه یک آهنگ شش و هشت از سامان جلیلی شنید که از نظرش را جلب کرد. در انتهای این آهنگ نام حامد برادران را به عنوان تنظیم کننده شنید و تصمیم گرفت که با حامد برادران همکاری کند و قطعاتش را پس از آن با نام حامد برادران منتشر کرد.

بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش

شهرت

سینا شعبانخانی با سومین اثر مجازش و تک آهنگ “جادوی خاص” که با تنظیم حامد برادران صورت گرفت توانست به شهرت برسد.

بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش

تیتراژ ماه عسل

ماجرای آشنایی سینا شعبانخانی و احسان علیخانی به برنامه سه ستاره برمیگردد. پس از آشنایی این دو احسان علیخانی به وی پیشنهاد خوانندگی در تیتراژ برنامه ماه عسل 96 را داد و اینگونه شد که سینا شعبانخانی اولین تجربه اش را در تیتراژ یک برنامه تلویزیونی با ماه عسل آغاز کرد. سینا را با تیتراژ پایانی ماه عسل به خوبی می شناسند.

بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش

اولین کنسرت

اولین کنسرت سینا شعبانخانی در 17 مرداد 1396 در سالن همایش میلاد محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش بیوگرافی و عکس های سینا شعبانخانی و همسرش

ازدواج

سینا شعبانخانی ازدواج کرده و متأهل می باشد.

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی علیرضا طلیسچی

بیوگرافی میثم ابراهیمی

بیوگرافی محسن ابراهیم زاده

بیوگرافی مسیح و آرش AP

بیوگرافی محمد علیزاده

بیوگرافی نیکیتا سوسنی

این مطالب را هم ببینید