بیوگرافی ساشا سبحانی؛ ساشا سبحانی پسر سفیر اسبق ایران

ساشا سبحانی پسر جوانی که این روزها با یک کلیپ در اینستاگرام سوژه داغی شده است و خشم بسیاری از مردم را برانگیخته است. او یکی از آقازاده هایی است که زندگی لاکچری خود را همیشه به رخ کاربران می کشد. ساشا سبحانی صاحب یک سری سایت قماز و شرط بندی است. در ادامه با بیوگرافی او همراه روزانه باشید.

بیوگرافی ساشا سبحانی

ساشا سبحانی فرزند احمد سبحانی (سفیر اسبق ایران در ونزوئلا) متولد 1367 در تهران می باشد. یک خواهر به نام فائزه دارد. پدرش احمد سبحانی سفیر ایران در مکزیک و ونزوئلا در دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد بوده است. نام کامل او محمدساشا سبحانی می باشد که تحصیلاتش را در مقطع لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه UCAB در ونزولا به اتمام رسانده است.

ساشا چند سالی شود که در خارج از کشور با اعتقادات و شیوه خودش به صورت مجردی زندگی می کند. وی یکی از پسران معروف است که به دلیل زندگی لاکچری که دارد لقب آقازاده و زن خوب به وی داده اند. این آقا زاده این روزها خشم خیلی از مردم را در اینستاگرام با حرفهایش برانگیخته است.

درآمد ساشا سبحانی

ساشا سبحانی طی گفته هایش، زمانی که یک نوجوان 15-16 ساله بوده است و در ونزوئلا زندگی می کرده، در زمانی که هیأت های ایرانی از ایران می آمدند درب هتل به این افراد می گفته است که برایتان ترجمه می کنم و به دلیل اینکه کاملاً به انگلیسی مسلط بود و توسط ترجمه توانست روزی 50 دلار کار کند.

پس از یکسال که این منوال پیش می رفت، توانست کارمند یک شرکت خصوصی شود. ساشا تمام اینها را از زرنگی و چابکی خودش می داند و می گوید هیچ موقع از رانت پدرم استفاده نکرده ام، به گفته وی حتی وقتی ماموریت پدرش تمام شد، در ونزوئلا مانده و تا 22 سالگی، تنهایی زندگی و کار می‌ کرده است.

بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران

ماجرای دستگیری

شهرت ساشا سبحانی از آنجا شروع شد که در سال 91 ساشا (پسر سفیر ونزوئلا) یک پارتی می گیرد و دو نفر در مهمانی او در طی این پارتی شبانه درگیر شده و به قتل می رسند.

ساشا طی این جریان دستگیر می شود و پس از تحقیقات صورت گرفته و مشخص شدن این موضوع که ساشا در این میان نقشی نداشته، وی آزاد می شود.

بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران

ماجرای کلیپ اینستاگرام

ساشا سبحانی مدتی پیش در اینستاگرام لایوی از خود منتشر کرد که سر و صدای زیادی به پا کرد. در این لایو مشکل و مسئله ای که باعث خبرساز شدنش بود، موسیقی و رقص ساشا نبود بلکه حضور دختری روی تخت با تنی عریان بود که در پشت سر ساشا دیده شد.

بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران

ساشا در این باره می گوید: بابت همان فیلم که پشت سرم خانومی لختی بود، چند ماه پیش وقتی رسیدم فرودگاه ایران، بازداشت شدم کلی از تکه‌ های آن فیلم ادیت بود فیلم را به پلیس فتا دادم، بررسی کردند و متوجه شدند.

بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران

در مرجع قضایی جواب دادم تاوانش را هم دادم، لایو را ضبط کرده و بعد از ادیت، آن را پخش کرده بودند.

بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران

جنجال جدید ساشا در اینستاگرم

چندی پیش دوباره کلیپی از ساشا در اینستاگرام منتشر شد که نمی تواند منکرش شود. حرفهای خود ساشا درباره وضع اقتصادی مردم بود و اینکه گفت اگر نمی توانید کار کنید بروید بمیرید. این جمله خشم بسیاری از مردم را برانگیخت و ناسزاهای زیادی را نثارش کردند.

بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران

زندگی لاکچری ساشا

واکنش مردم تاکنون نسبت به ساشا بسیار منفی بوده است. انتشار عکس های لاکچری از پسر یک سفیر آن هم با وجود دوگانگی از عکس هایی از کربلا و مکه سوریه با عکس های شراب، روابط غیر اخلاقی، کشتی شخصی و ماشین های میلیاردی موجب واکنش منفی مردم نسبت به استفاده او از رانت پدرش شد.

بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران

ساشا می گوید : کسانی که دوستان نزدیک من هستند، می‌ دانند که من از 15 سالگی روی پای خودم ایستادم و تا الان از پدرم پول نگرفته‌ ام. الان هم که دوبی هستم، زیر حمایت پدرم نیستم. همه می‌دانند نه پدرم به من پولی می‌دهد، نه تا به حال از پدرم پولی خواسته ام و نه حمایتم کرده است. من به خاطر این که قبلا در ونزوئلا زندگی می‌ کردم، آن جا مدرسه رفته‌ و زبان اسپنیش یاد گرفته‌ ام خودم از بچگی پول درآورده ام. 12 سالگی به ونزوئلا رفتیم، 15 سالگی کاملا به زبان اسپنیش مسلط بودم.

بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی نیما یوشیج؛ از تولد این شاعر تا عاشقی، زندگی در روستا و اشعار نیمایی نگاهی بر زندگی خواجه نصیر الدین طوسی؛ از تولد تا مرگ و معروف ترین آثار او نگاهی بر زندگی سهراب سپهری؛ زندگینامه این شاعر از تولد تا شهرت و مرگ او نگاهی بر زندگی خوارزمی دانشمند بزرگ ایرانی از تولد تا دستاوردها و اختراعات او نگاهی بر زندگی جلال آل احمد نویسنده و مترجم؛ زندگینامه او از تولد تا مرگ مشکوک و آثارش بیوگرافی پروین اعتصامی شاعر زن؛ از تولد و شروع شعر گفتن تا چاپ کتاب، انزوا و مرگ زندگینامه بیرجه آکالای بازیگر زن جذاب؛ درباره شروع بازیگری، ازدواج و زندگی شخصی او نگاهی بر زندگی خیام نیشابوری؛ زندگینامه دانشمند و شاعر از تولد تا ازدواج و مرگ بیوگرافی معین؛ زندگینامه معین و درباره زندگی شخصی و آثار هنری اش بیوگرافی جنی خواننده مشهور گروه بلک پینک؛ درباره زندگی شخصی از موفقیت تا رابطه هایش