بیوگرافی مهسا ایرانیان؛ عکس های شخصی مهسا ایرانیان استند آپ کمدین و همسرش

مهسا ایرانی استندآپ کمدین و مجری ایرانی 31 ساله که در مسابقه برنامه خندوانه شرکت کرد و الان به عنوان مجری ویتامین خ در تلویزیون فعالیت می کند.

بیوگرافی مهسا ایرانیان استندآب کمدین

بیوگرافی مهسا ایرانیان

مهسا ایرانیان در 1366/04/20 در شهر ری به دنیا آمد. یک برادر و یک خواهر دارد. تحصیلاتش را از سال 85 تا 88 با لیسانس رشته تئاتر به پایان رساند. علاوه بر هنر بازیگری و مجری گری موسیقی را به صورت حرفه ای آموخته است. مهسا ایرانیان که با استدآپ کمدی خندوانه دیده شد و توانست موفقیت خوبی به دست آورده و در حال حاضر مجری تلویزیون برنامه ویتامین خ است.

وی از همان دوران کودکی به مجری گری علاقه داشته همانگونه که در مصاحبه هایش می گوید: در بچگی مدام جلوی آینه بودم خانم رضایی و خانم خامنه در تلویزیون برنامه داشتند یادم می‌ آید به سبک آنها روسری سر می‌ کردم و کلیپس م ی‌زدم و پایینش را هم گره می‌ زدم و جلوی آینه می‌ ایستادم و ادای آن‌ها را در می‌ آوردم. در مدرسه هم اوضاع همین بود در مسابقات ورزشی، روزنامه نگاری اول می شدم و در آن دوران مسابقه های هفتگی آقای قرائتی را هم شرکت می کردم و برایم جایزه می فرستادند. سرود می‌خواندم، عضو گروه تواشیح می‌ شدم. سوره بقره را حفظ کرده بودم و سوم کشوری هم شدم.

به گفته خود مهسا ایرانیان از همان ابتد که وارد دانشگاه تئاتر شد شروع به فعالیت در حیطه تئاتر کرد و به خاطر بازی هایی که انجام داده جوایز زیادی را گرفته است.

بیوگرافی مهسا ایرانیان استندآب کمدین

الگوی مهسا ایرانیان

به گفته وی یکی از مجریان آمریکایی که نامش را هم نبرده است طنز خوبی را اجرا می کند و کارهایش را دوست داشته و دنبال می کند. همچنین سبک اجرا و طنز مهران مدیری را خیلی دوست دارد و با طنز مهران مدیری بسیار می خندد. علتش را بی تفاوتی مهران مدیری نسبت به جمله هایی که می گوید می داند. مهسا ایرانیان می گوید که طنز را خیلی دوست دارد و راحت می خندد.

بیوگرافی مهسا ایرانیان استندآب کمدین

حضور مهسا ایرانیان در خندوانه

مهسا ایرانیان درباره حضورش در استندآپ کمدی خندوانه می گوید که: به اصرار خانواده و دامادمان در این مسابقه شرکت کردم. وقتی اجرا کردم و بیرون آمدم دیدم برخوردها خیلی بود. اما وقتی حذف شدم حس کردم چیز دیگری وجود دارد. اما الحمدلله من خیلی خوب دیده شدم و تجربه ای شد که بتوانم شانسم را در جای دیگری کار کنم و به موفقیت برسم.

بیوگرافی مهسا ایرانیان استندآب کمدین

حضور مهسا ایرانیان در تلویزیون

در سال 1387 در عروسک گردانی و صداپیشه عروسک فعالیت می کرد، بخاطر تبحرش در صداپیشگی همزمان سه تا عروسک اولین بار به برنامه خاله شادون شبکه یک معرفی شد. سپس در شهر موش ها 2 بجای عروسک مجری تلویزیونی و سپس کار دوبله و انیمیشنی هم انجام داد.

مهسا ایرانیان، بعد از شناخته شدن در شبکه های اجتماعی با اعتماد مدیران شبکه نسیم به عنوان مجری برنامه ویتامین خ انتخاب شد این برنامه از شبکه نسیم پخش می شود و اتفاقا با اجرای متفاوت و پر انرژی خود توانست در مدت زمان کوتاهی نظر مخاطبان این برنامه را به خود جلب کند.

همچنین مهسا ایرانیان بتازگی هم بعنوان راوی مسابقه خانواده باحال هم فعالیت می کند.

بیوگرافی مهسا ایرانیان استندآب کمدین

موسیقی حرفه ای

مهسا ایرانیان می گوید: دبیرستانی که شدم سراغ موسیقی و آواز رفتم، نوازندگی گیتار و کیبورد را یادم گرفتم در همان سن و سال هم کنسرت دادم و حالا در مدرسه هم این ساز را می‌ آوردم و در برنامه‌ های مختلف ساز می‌ زدم.

بیوگرافی مهسا ایرانیان استندآب کمدین

ازدواج مهسا ایرانیان

این مجری توانمند تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

 

همچنین بخوانید: بیوگرافی مهران مدیری ، بیوگرافی الهه پرسون ، بیوگرافی آزاده نامداری ، بیوگرافی آزاده رفیعی

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج نگاهی بر زندگی خسرو شکیبایی بازیگر (شروع فعالیت هنری، معروفیت و درگذشت)