بیوگرافی حمید گودرزی؛ عکس های شخصی و علت طلاق حمید گودرزی

حمید گودرزی بازیگر 41ساله تلویزیون و سینمای ایران می باشد که بازی کوتاهی در یک فیلم سینمایی پا به دنیای بازیگری نهاد.

بیوگرافی حمید گودرزی، علت طلاق حمید گودرزی از همسرش

بیوگرافی حمید گودرزی

حمید گودرزی بازیگر تلویزیون و سینمای ایران متولد 1356/09/02 در تهران می باشد اما اصالتش به بروجرد برمی گردد. گودرزی تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران اخذ نموده است.

در ابتدا پدر و مادر حمید گودرزی با بازیگر شدن وی مخالف بودند، پدر حمید تاجر فرش و مادرش خانه دار است. اختلاف سنی حمید مادرش کم است و مادرش برایش هم خواهر بزرگتر و هم مادر می باشد زیرا 14 سال اختلاف سنی دارند. همچنین یک خواهر دارد که به وکالت علاقمند است اما رشته گرافیک خوانده است.

بیوگرافی حمید گودرزی، علت طلاق حمید گودرزی از همسرش

خصوصیات اخلاقی

بسیار اهل چونه زدن است و اگر در هنگام خرید زیاد چونه بزند و موفق شود احساس پیروزی می کند.

از طرفداران تیم استقلال است و درواقع استقلالی دو آتیشه می باشد.

خیلی دوست دارد که نقش یک معلول را بازی می کند.

معتقد است که هیچ وقت نمازش قضا نشده و همیشه به موقع خوانده است. عاشق راز و نیاز و عبادت خداوند است.

به خانواده اش بسیار وابسته و علاقمند است.

به موبایل علاقه زیادی دارد.

عاشق کادو دادن و کادو گرفتن است.

از میان سازها به پیانو و ساکسیفون علاقمند است.

از میان کشورها پاریس را خیلی دوست دارد.

بیوگرافی حمید گودرزی، علت طلاق حمید گودرزی از همسرش

شروع به فعالیت و شهرت

حمید گودرزی اولین تجربه بازیگری را در یک  نمایش به نام “کشتی اسپرانزا” به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز نمود. سپس در سال 78 با نقش کوتاهی در فیلم سینمایی “سهراب” به کارگردانی سعید سهیلی پا به عرصه سینما گذاشت. در همان سال 78 در یک سریال کودکانه تلویزیونی به نام “دانی و من” به کارگردانی علی عبدالعلی زاده در نقش سعید ایفای نقش نمود. این سریال از شبکه تهران پخش می شد.

بیوگرافی حمید گودرزی، علت طلاق حمید گودرزی از همسرش

بیوگرافی حمید گودرزی، علت طلاق حمید گودرزی از همسرش

دومین و درواقع جدی ترین کار تلویزیونی و بازیگری حمید گودرزی در سال 81 با سریال تلویزیونی “مسافری از هند” به کارگردانی قاسم جعفری بود. حمید در این سریال نقش فرزاد نادری را ایفا می نمود که همین سریال باعث دیده شدن و به شهرت رسیدنش شد.

پس از حمید گودرزی در سریال ها و فیلم های سینمایی مختلفی ایفای نقش نمود که همگی جزئی از کارهای موفق وی محسوب می شوند.

سریال “کمکم کن” در سال 83 به کارگردانی قاسم جعفری و سریال “پنجمین خورشید” در سال 88 به کارگردانی علیرضا افخمی، دو تا از کارهای موفق وی بودند که در ماه رمضان روی آنتن رفت و از سریال های پربیننده و پرمخاطب بود.

بیوگرافی حمید گودرزی، علت طلاق حمید گودرزی از همسرش

ازدواج و علت طلاق

حمید گودرزی در سال 1383/06/21 در سن 27 سالگی با وجود مخالفت های خانواده ها، با خانم ماندانا دانشور زندگی مشترکشان را شروع کردند. اینگونه که به نظر می رسید زندگی آرام و بی دردسری را داشتند تا اینکه در سال 95 خبرهایی از طلاق این دو به گوش می رسید. که نه اینکه شایعه بلکه حقیقتی تلخ بود که این دو زوج بعد از 12 سال زندگی مشترک تصمیم به جدایی گرفتند.

حمید گودرزی درباره علت طلاقش از همسرش اینگونه توضیح داد که خانواده همسرم از نظر وضعیت مالی از خانواده من بسیار بالاتر بودند و اصرار ماندانا همسرم بر این بود که به خارج از کشور مهاجرت کرده و در آنجا ادامه زندگی بدهیم در حالی که من کارم در اینجا داشت شکل می گرفت و دوست نداشتم که از کشورم خارج شوم. در نهایت حمید گودرزی علت طلاق خود و همسرش را فشار ماندانا دانشور برای خروج از کشور و همچنین خروج همسر حمید گودرزی از ایران دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش اعلام کرده است.

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی لیلا اوتادی

بیوگرافی نفیسه روشن

بیوگرافی حامد بهداد

بیوگرافی بهرام رادان

بیوگرافی سحر قریشی

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت نگاهی بر زندگی سیمین دانشور نویسنده و شاعر از تولد تا ازدواج، آثار ادبی و درگذشت او نگاهی بر زندگی نظامی گنجوی؛ بیوگرافی از تولد تا آثار معروف او و درگذشت بیوگرافی آرنولد شوارتزنگر اسطوره بدنسازی؛ از مهاجرت تا موفقیت های ورزشی و سینمایی او نگاهی بر زندگی نیما یوشیج؛ از تولد این شاعر تا عاشقی، زندگی در روستا و اشعار نیمایی نگاهی بر زندگی خواجه نصیر الدین طوسی؛ از تولد تا مرگ و معروف ترین آثار او نگاهی بر زندگی سهراب سپهری؛ زندگینامه این شاعر از تولد تا شهرت و مرگ او