بیوگرافی فرهاد قائمیان؛ ماجرای زندگی و عکس های خانوادگی فرهاد قائمیان

فرهاد قائمیان یکی از بازیگران به نام و شناخته شده در عرصه بازیگری می باشد که در اینجا به بیوگرافی ایشان خواهیم پرداخت.

بیوگرافی فرهاد قائمیان، عکس های خانوادگی فرهاد قائمیان

بیوگرافی فرهاد قائمیان

فرهاد قائیان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران متولد 1344/12/15 در اردبیل (محله عالی قاپو) می باشد. فرهاد قائمیان تحصیلاتش را تا مدرک دیپلم ادامه داد و از آن پس به دلیل علاقه زیادی که به بازیگری داشت و با حمایت خانواده اش در کلاس های تئاتر شرکت کرد و به تدریج وارد دنیای بازیگری شد.

بیوگرافی فرهاد قائمیان، عکس های خانوادگی فرهاد قائمیان

فرهاد قائمیان یکی از بازیگرانی است که ارادت خاصی به امام هشتم (امام رضا (ع)) داشته و دارد. ایشان در شب شام غریبان امام حسین (ع) به صورت افتخاری خادم امام رضا شد و شام غریبان امام حسین را به ایشان تسلیت گفتند.

بیوگرافی فرهاد قائمیان، عکس های خانوادگی فرهاد قائمیان

بیوگرافی فرهاد قائمیان، عکس های خانوادگی فرهاد قائمیان بیوگرافی فرهاد قائمیان، عکس های خانوادگی فرهاد قائمیان

شروع به فعالیت

فرهاد قائمیان در سن 26 سالگی یعنی در سال 70 اولین تجربه های بازیگری خود را در فیلمهای کوتاه آغاز کرد. فیلم “دمرل” به کارگردانی یدا… صمدی در سال 72 آغاز جدی بازیگری فرهاد قائمیان شد. ایشان علاوه بر سینما و تلویزیون از تئاتر نیز دور نبود و چندین کار تئاتر را به نمایش گذاشت.

بیوگرافی فرهاد قائمیان، عکس های خانوادگی فرهاد قائمیان

فرهاد قائمیان هنر خود را تنها به بازیگری محدود نکرد بلکه در کنار بازیگری به کارهایی همچون تهیه کنندگی، مدیرتولید و طراح صحنه و لباس نیز فعالیت نمود.

بیوگرافی فرهاد قائمیان، عکس های خانوادگی فرهاد قائمیان

ازدواج

از ازدواج و زندگی خصوصی فرهاد قائمیان هیچ اطلاعاتی در دسترس نمی باشد. در صورت دریافت هر خبری، حتماً به انتشار خواهیم رساند.

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی ژاله درستکار

بیوگرافی آناهیتا درگاهی

بیوگرافی مه لقا باقری

بیوگرافی پرستو صالحی

بیوگرافی سمانه پاکدل

بیوگرافی هادی کاظمی

بیوگرافی آناهیتا درگاهی

بیوگرافی خاطره اسدی

بیوگرافی یکتا ناصر

بیوگرافی روشنک گرامی

بیوگرافی امیرحسین آرمان

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی مهدی طارمی؛ از بازی در اروپا تا حواشی خلیج فارس در اینتر میلان بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج