بیوگرافی برن ساعات؛ عکس های برن سات و همسرش

برن ساعات بازیگر معروف زن ترکیه ای است  که در سریال های زیادی حضور داشته است. سریال های ترکیه ای همچون فاطما گل و عشق ممنوع، از سریال های بسیار پرطرفدار و پرمخاطب او بودند.

بیوگرافی برن سات + عکس های برن سات و همسرش

بیوگرافی برن ساعات

برن ساعات بازیگر زن تلویزیون و سینمای ترکیه متولد 26 فوریه 1984 (34 سال سن) در آنکارا می باشد. وی دوران ابتدایی و متوسطهٔ خود را در کالج TED آنکارا به تحصیل پرداخت. سپس در دانشگاه باشکنت و در رشته اقتصاد و مدیریت بازرگانی درس خوانده و در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیل شد.

برن در یک خانواده کم جمعیت متولد شد. یک برادر به نام کن دارد و خواهری ندارد. پدرش بازیکن حرفه ای و قدیمی کار فوتبال، حسین آونی سات می باشد.

برن سات در مسابقات ستاره ترکیه شرکت کرد و توانست مقام دوم را از آن خود کند.

بیوگرافی برن سات + عکس های برن سات و همسرش

شروع به فعالیت و شهرت

شروع به فعالیت برن سات با کشف تورمیز گیریتلیوغلو در سال 2004 و در سن 20 سالگی بود. تورمیز، توانست برن را کشف کند و در نخستین سریال خود به نام Aşkımızda Ölüm Var (در عشق ما مرگ هست) به عنوان نقش نرمین از او استفاده کند. این تازه شروع کاری برن بود و پس از آن هر ساله شاهد حضورش در سریال های جدید بودیم.

ایفاگری خوب او در نخستین سریالش باعث شد که برای بار دوم نیز تورمیز گیریتلیوغلو در سال 2005 برای فیلم سیندلا او را به کار گیرد.

او توانسته است تا به حال چندین و چند بار جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کند و موفقیت های زیادی را کسب کند.

در سال 2008 بازیگر نقش اصلی زن در سریال عشق ممنوع بود، او در این سریال با کیوانچ تاتلیتوق و هازال کایا همبازی بود. او در این سریال بسیار خوب دیده شد.

حضور او در سال 2010 تا 2012در سریال فاطما گل با انجین آکیورک که او نیز در مسابقه ستاره های ترکیه اول شد همبازی بود. برن سات بخاطر بازی در این سریال چندین جایزه و مدال افتخار را دریافت نمود. او در این سریال نقش یک دختری را بازی می کرد که نامزد داشته و قربانی تجاوز جنسی قرار می گیرد و نامزدش او را رها می کند و داستانهای زیادی برای او رقم می خورد. فاطما گل برای عبور از سختی ها و مشکلاتش مشکلات دیگری را نیز پشت سر می گذارد تا بالاخره به زندگی آرامی می رسد.

بیوگرافی برن سات + عکس های برن سات و همسرش

ازدواج

برن سات بازیگر 34 ساله ترکیه ای متأهل بوده و در سال 2014 با یک خواننده مشهور ترکیه ای به نام کنان دوغلو ازدواج نمود.

بیوگرافی برن سات + عکس های برن سات و همسرش

کارنامه هنری

  • در عشق ما مرگ هست / نقش نرمین / 2004
  • تبعید در عشق / نقش ژیلان / 2005-2006
  • به یاد بیاور عزیزم / نقش یاسمین / 2006-2008
  • عشق ممنوع / نقش ثمر زیاگیل / 2008-2010
  • فاطما گل / نقش فاطما گل ایلگاز / 2010-2012
  • انتقام / نقش یامور آردن / 2013-2014
  • ماه پیکر / نقش کوشم سلطان / 2015-2017

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی و عکس های لیلا هازل کایا

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج نگاهی بر زندگی خسرو شکیبایی بازیگر (شروع فعالیت هنری، معروفیت و درگذشت)