بیوگرافی بهنام بانی؛ زندگینامه بهنام بانی خواننده ایرانی، عکس شخصی بهنام بانی و همسرش

بهنام بانی خواننده خوش صدا و محبوب نسل جوان است که از کودکی نواختن موسیقی را در نزد پدرش شروع کرد. وی از سال 92 با آهنگ لحظه به لحظه به طور جدی کار خوانندگی اش را آغاز کرد. بهنام بانی خواننده ای خنده رو و مردمی است که همیشه کنسرت هایش با استقبال بی نظیری روبرو می شود.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

بیوگرافی بهنام بانی

بهنام بانی خواننده خوش رو و محبوب نسل جوان متولد 1366/07/11 از شهر دامغان می باشد. تحصیلات دانشگاهیش در زمینه کارشناسی رشته مهندسی عمران بوده است. بهنام بانی در یک خانواده 4 نفره متولد شد. برادری ندارد و فقط یک خواهر بزرگتر از خودش دارد. در واقع تک پسر و فرزند آخر خانواده می باشد.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

علاقه به موسیقی و خوانندگی

از همان کودکی زمانی که 8 ساله بود در صف مدرسه قاری قرآن بوده و خوانندگی آرزوی دوران کودکیش بوده است. بهنام بانی از سال 84 که وارد دانشگاه شاهرود شد فعالیتش در زمینه موسیقی را آغاز کرد اما موفقیتی به دست نیاورده بود.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

پدر بهنام نوازنده آکاردئون بود و وی را می توان به عنوان یکی از عوامل اصلی گرایش بهنام به موسیقی دانست. بهنام بانی زمانی که تنها 10 سال سن داشت، زیر نظر پدرش به آموزش و تمرین موسیقی مشغول شد. اما پس از گذشت چند سال، در دوران نوجوانی به صورت حرفه ای تر شروع به یادگیری موسیقی کرد که یکی از اساتید وی در آن زمان محمد نوری بود. اما پس از مدتی متوجه شد موسیقی سنتی سازگاری زیادی با روحیاتش ندارد، به همین خاطر علی رغم آموزش های زیادی که در حوزه ی موسیقی سنتی دیده بود، تصمیم گرفت مسیر خود را با موسیقی پاپ ادامه دهد زیرا اعتقاد داشت در موسیقی پاپ خیلی راحت تر می تواند فعالیت داشته باشد.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

فعالیت موسیقی به طور جدی

در سال 92 بود که بهنام با تنظیم حامد برادران قطعاتی را تهیه و منتشر کرد و به قول خودش وارد فاز جدیدی در عرصه موسیقی شد و قرارادی را با مدیریت مؤسسه «آوای فروهر» انعقاد کرد که کارهای جدیدی را آغاز کند.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

خوانندگان مورد علاقه بهنام بانی، حمیدرضا حامی، ناصر عبداللهی و محمد اصفهانی، محمد علیزاده می باشند.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

شهرت

آغاز شهرت بهنام بانی به مرداد ماه سال 1395 بر می گردد، جایی که وی با انتشار قطعه «علاقه خاص»، موفق شد خود را به طور رسمی به طرفداران موسیقی بشناساند. کار آهنگ سازی این قطعه بر عهده «حامد برادران» بود. پس از آن قطعه ی «من یه دیوونم» با استقبال بیش تری از جانب مخاطبان مواجه شد و می توان گفت آهنگ «عاشقم کرده» جایگاه او را در دنیای موسیقی تثبیت کرد. همچنین تیتراژ آغازین برنامه ماه عسل به نام “ماه عسل” را بهنام بانی اجرا کرده که مورد استقبال طرفدارانش قرار گرفت.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

بهنام بانی و مادرش

برکزاری کنسرت بهنام بانی

بهنام بانی جزو خواننده هایی است که طرفداران زیادی دارد و این موضوع را به راحتی می توان از استقبال بی نظیر مردم از وی در کنسرت هایش مشاهده نمود. بهنام در اولین کنسرت خود توانست یک رکورد جدید را در مارکت موسیقی کشور به نام خود ثبت نماید. تمام بلیط های کنسرت اول بهنام بانی که در سالن همایش میلاد تهران برگزار شد و 4100 صندلی بود، در مدت زمان کمتر از پانزده دقیقه به طور کامل فروخته شد و از این جهت یک رکورد جدید در موسیقی کشور به نام وی ثبت گردید.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

بهنام بانی در تهران، رشت، ساری، متل قو، جزیره کیش، چالوس و … کنسرت برگزار کرده است.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

آهنگهایی که بهنام بانی در کنسرت هایش اجرا می کند معمولاً با تنظیم حامد برادران می باشد. آهنگهایی مانند عاشقم کرده، بَسَمه، چه بخوای چه نخوای، چی بگم، من یه دیوونم، اخماتو وا کن، همه دنیام، علاقه خاص و چند آهنگ جدید دیگر که توسط حامد برادران ساخته شده است را اجرا می کند.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

بیشتر آهنگسازی های بهنام بانی را حامد برادران انجام می دهد. افراد دیگری مانند راشا تقی پور، آصف بایرام زاده، حسام فرحی، میلاد فرهودی و مجتبی تیموری از کسانی هستند که کار آهنگسازی آهنگ های بهنام بانی را بر عهده داشته اند.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

ترانه سراهای بهنام بانی تاکنون افرادی نظیر: عاطفه حبیبی، فرجام خیراللهی، حمیدرضا یوسفی، نگین مرادی، امیر مسعود میرداماد، مجتبی تیموری و حسام فرحی بوده اند.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

ورزش و کاهش وزن

بهنام بانی به خاطر وزن زیادی که دارد به صورت مستقیم تحت نظر مربی ورزشی فعالیت می کند و توانست در یک مدت زمان بسیار کم 15 کیلوگرم از وزن خود را کم کند. او روزی 4 ساعت از وقت خود را به انجام تمرینات ورزشی می پردازد، ولی خودش معتقد است که یک خواننده در وهله ی نخست باید صدای خوبی داشته باشد.

بیوگرافی و عکس های بهنام بانی

ازدواج

بهنام بانی مجرد می باشد و تاکنون ازدواج نکرده است و فعلاً قصد ازدواج ندارد. هر چند عکس های زیادی در شبکه های مجازی منتشر شد که سر و صدای زیادی به راه انداخت و برخی ها مدعی شده بودند که این ها عکس های بهنام بانی در کنار همسرش است، اما بهنام بانی تمام این شایعات را رسماً تکذیب کرد و اعلام کرد که این عکس ها مربوط به عکس هوادارانش بعد از برگزاری کنسرت هایش می باشد.

 

کارهای منتشر شده

آلبوم

عاشقم کرده

 

موزیک ویدئوها

  • همه دنیام (۱۳۹۶)
  • مرز دیوونگی (۱۳۹۶)

 

تک آهنگ

عنوانترانه‌سراآهنگسازتنظیمسال انتشارتوضیحات
ماه عسلروزبه بمانیحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۷تیتراژ ابتدایی برنامه ماه عسل
صدسالآصف آریاحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۷تولید مؤسسه آوای فروهر
قرص قمرفرجام خیرالهیحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۶تولید مؤسسه آوای فروهر
توقع ندارمحمیدرضا یوسفیآصف بایرامزادهحامد برادران۱۳۹۶تولید مؤسسه آوای فروهر
وای دل بی قرارمعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۶تیتراژ برنامه باغ ملی
چه بخوای چه نخوایعطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۶تولید مؤسسه آوای فروهر
اخماتو وا کنعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۶تولید مؤسسه آوای فروهر
بسمهعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۶تولید مؤسسه آوای فروهر
همه دنیامعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۶تیتراژ پایانی برنامه من و شما
عاشقم کردهعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۵تولید مؤسسه آوای فروهر
چی بگم؟عاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۵تولید مؤسسه آوای فروهر
من یه دیوونمعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۵
علاقه خاصعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران۱۳۹۵
زیبای بی‌همتانگین مرادیراشا تقی پورراشا تقی پور۱۳۹۵
بیخیالمجتبی تیموریمجتبی تیموری، بهنام بانیراشا تقی‌پور۱۳۹۴
بیا اینجاامیرمسعود میردامادمیلاد فرهودیراشا تقی پور۱۳۹۴
حسام فرحیحسام فرحیامیر ابدی۱۳۹۴با همراهی حسام فرحی
افشار مقدمسید بهنام ابطحیسید بهنام ابطحی۱۳۹۴تیتراژ زندگیمون قصه نبود – شبکه آموزش
فصل عاشقیمحمد چناریمحمد چناریامیر ابدی۱۳۹۳
ای کاشپدیده نیشابوریفرید نظریراشا تقی پور۱۳۹۲
لحظه به لحظهمریم اسدیسید بهنام ابطحیسید بهنام ابطحی۱۳۹۲

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی محسن ابراهیم زاده

بیوگرافی سینا شعبانخانی

بیوگرافی سینا درخشنده

بیوگرافی علیرضا طلیسچی

بیوگرافی محمد علیزاده

بیوگرافی میثم ابراهیمی

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج نگاهی بر زندگی خسرو شکیبایی بازیگر (شروع فعالیت هنری، معروفیت و درگذشت)