بیوگرافی آصلی انور

آصلی انور Asli Enver یکی از بازیگران زن ترکیه ای می باشد که این روزها بازی او در نقش ثریا در سریال “عروس استانبولی” سر و صدای زیادی برپا نموده است.

بیوگرافی آصلی انور Asli Enver

آصلی انور Asli Enver بازیگر و هنرپیشه زن ترکیه ای متولد 10 مه 1984 (34 ساله) در شهر لندن می باشد. آصلی انور تحصیلاتش را تا مقطع فارغ التحصیلی رشته تئاتر به اتام رسانده است.

آصلی تا سن 12 سالگی در لندن گذران زندگی نموده است سپس به همراه خانواده به ترکیه مهاجرت کرده است. پدر آصلی در واقع اهل قبرس و مادرش ترک می باشد. یکی از مشکلاتی که آصلی انور با آن درگیر است خوانش پریشی اوست. آصلی به زبان های انگلیسی و ترکی تسلط کامل دارد.

بیوگرافی آصلی انور Asli Enver

بیوگرافی آصلی انور Asli Enver

شروع به فعالیت و شهرت

اولین تجربه بازیگری خود را در سریال “فضای کمدی” در سال 2002 به دست آورد. سپس در سریال “علم زندگی” در نقش هازل حضور پیدا کرد. وی اولین تجربه فیلم سینمایی را در سال 2002 با فیلم “آینه” به کارگردانی اگمن سانجاک به دست آورد.

آصلی انور در سال 2012 در سریال “بازی سکوت” Suskunlar در نقش آهو مقابل دوربین رفت و بازی موفق او در این سریال باعث به شهرت رسیدنش شد و بعد از آن در سال 2013 در سریال گمشده در کنار ایلکر کاللی بازی کرد که باعث شهرت او شد.

بیوگرافی آصلی انور Asli Enver

او اکنون در سریال عروس استانبولی نقش ثریا (نقش مقابل فاروق – اوزجان دنیز) را بازی می کند. این سریال یکی از سریال های پرطرفدار ترکیه ای می باشد.

 بیوگرافی آصلی انور Asli Enver

بیوگرافی آصلی انور Asli Enver

ازدواج

آصلی انور در سال 2012 در سن 28 سالگی با فردی به نام بیرکان سوکولو Birkan Sokullu که یکی از بازیگران مرد ترکیه ای می باشد، ازدواج کرد. اما این  ازدواج 3 سال بیشتر تداوم نداشت و سرانجام به جدایی ختم شد. خبر جدایی این دو را وکیل آصلی به طور رسمی در سال 2015 اعلام نمود. هم اکنون او از سال 2016 با مورات بوز خواننده مشهور ترک نامزد شده است.

 

 

همچنین بخوانید:

سریال عروس استانبولی

سریال ماکسیرا

سریال مریم

این مطالب را هم ببینید