بیوگرافی مینا ساداتی و همسرش + عکس های دو نفره و اطلاعات زندگی شخصی و هنری

بیوگرافی مینا ساداتی

بیوگرافی مینا ساداتی و همسرش

مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 10 اذر ماه سال 1360 در شهر کاشان است. مینا ساداتی مدرسک کارشناسی و کارشاسی ارشد گرافیک از دانشگاه هنر دارد.

بیوگرافی مینا ساداتی

شروع بازیگری

او فعالیتش را در ابتدا از تئاتر شروع کرد و به دلیل بازی در فیلم های موفق به شهرت رسید.

فعالیت بازیگری را از کلاس های فیلمسازی و فیلم کوتاه آغاز کرد. او دوره های عکاسی را هم گذرانده است. در دوره ورک شاپ های عباس کیارستمی حضور پیدا کرده است و همین موجب شده است که حرفه ای تر بازیگری را دنبال کند.

بیوگرافی مینا ساداتی

نخستین فیلم

او سپس در دوره های بایگری موسسه کارنامه در سال 1386 حضور پیدا کرد و در همان سال در فیلم زخم شانه حوا به کارگردانی حسین قناعت وارد عالم سینما شد. در سال بعد هم در فیلم عیار 14 حضور پیدا کرد.

بیوگرافی مینا ساداتی

نخستین سریال

اما اولین سریالی که در آن ایفای نقش کرد، سریال تنهایی لیلا در سال 1394 به کارگردانی محمدحسین لطیفی بود که همین نقش توانست در سن 34 سالگی باعث معروف شدن او شود. او به جز این سریال در هیچ سریال تلویزیونی دیگری ایفای نقش نکرده است.

مینا ساداتی درباره نقشش در سریال تنهایی می گوید:

این کاراکتر هیچ شباهتی به مینا ساداتی ندارد. من هیچ وقت زندگی در خارج از کشور نداشتم و در زندگی شخصی هم با چنین مردی روبه رو نشدم اما در واکنش هایی که از مردم می بینم برایم خیلی جالب توجه است. اینکه خانمی برای نگرانی لیلا نگران می شود و نذر می کند به زمین موروثی اش برسد من را راضی می کند که کارم خیلی اشتباه نبوده و توانستم نقش را باورپذیر کنم.

بیوگرافی مینا ساداتی

فیلم های موفق

ساداتی در فیلمهایی چون تنها در چند دقیقه سکوت ، عصر یخبندان و پرسه در شهر لاجوردی به ایفای نقش پرداخته است. تنها در چند دقیقه سکوت فیلمی اجتماعی، ساخت ایران به کارگردانی بهاره صادقی جم محصول سال 1392 است.

از فیلم های موفق او می توان به فیلم محمد رسول الله در سال 1393 اشاره کرد که در نقش رباب مادر حضرت محمد (ص) ایفای نقش نمود. او با بازی در فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی و فیلم امکان مینا در سال 1394 بسیار به شهرت رسید.

بیوگرافی مینا ساداتی

ازدواچ و همسرش

در سال 1394 خبرهایی از ازدواج مینا ساداتی با بابک حمیدیان به گوش می رسید که در اواسط اسفند سال 1394 در برنامه سه ستاره این خبر اعلام شد.

مجری برنامه احسان علیخانی با خانم ساداتی تماس گرفت و ازدواج او را تبریک گفت.

بابک حمیدیان همسر خانم سادانتی متولد سال 1359 در شهر تهران است. او کارشناسی رشته نمایش با گرایش طراحی صحنه دارد.

 

بیوگرافی مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی کامرون دیاز؛ درباره این بازیگر زن زیبا و فهرست فیلم های او بیوگرافی نائومی واتس؛ درباره زندگی شخصی بازیگر زن و لیست بهترین فیلم های او بیوگرافی فلورنس پیو؛ درباره زندگی شخصی بازیگر زن و لیست بهترین فیلم های او بیوگرافی شارلیز ترون؛ اطلاعات زندگی شخصی و لیست بهترین فیلم های بازیگر زن بیوگرافی زهرا امیر ابراهیمی؛ بیوگرافی و عکسهای زر ابراهیمی بازیگر زن بیوگرافی سارا والیانی؛ زندگی شخصی و هنری و عکس های بازیگر زن و همسرش بیوگرافی ستاره حسینی ؛ عکس های همسر و زندگی هنری و شخصی بازیگر زن بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر زن ترک و بازیگر فیلم جن زیبا و زندگی شخصی اش بیوگرافی ملیکا شریفی نیا؛ زندگی خصوصی ملیکا شریفی نیا بازیگر زن، عکس های خصوصی ملیکا شریفی نیا بیوگرافی ساناز طاری؛ عکس های اینستاگرام و عکس های شخصی ساناز طاری بازیگر زن سریال پدر