بیوگرافی جنیفر لارنس؛ در مورد زندگی شخصی و هنری و لیست بهترین فیلم های این بازیگر

ما امروز در روزانه به بیوگرافی جنیفر لارنس (زندگی شخصی، هنری و لیست بهترین فیلم ها) ، بازیگر زیبا و محبوب هالیوود خواهیم پرداخت؛ همچنین ما بهترین فیلم‌های این هنرمند را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

بیوگرافی و بهترین فیلم‌های جنیفر لارنس

جنیفر لارنس بی‌هیچ شک و تردیدی، یکی از زیباترین، جذاب‌ترین و با استعداد‌ترین بازیگران هالیوود است که حتی موفق به کسب جایزه اسکار نیز شده است. تا سالیان سال بسیاری از بزرگان سینما، جنیفر لارنس را بهترین بازیگر زیر 30 سال معرفی می‌کردند چرا که او قبل از 23 سالگی موفق به کسب چندین جایزه مهم، همچون اسکار و گلدن گلوب شده است. ما نیز امروز در روزانه با نگاهی دقیق، به زندگی و بهترین فیلم‌های جنیفر لارنس خواهیم پرداخت؛ پس حتما تا آخر همراه سایت خود یعنی روزانه باشید.

بیوگرافی جنیفر لارنس

جنیفر شریدر لارنس در 15 اوت 1990 در کنتاکی آمریکا به دنیا آمد. پدر جنیفر صاحب یک شرکت ساخت و ساز بوده و همچنین مادر وی مدیر یک کمپ تابستانی است. جنیفر دو برادر بزرگتر از خود نیز دارد که در کودکی همراه با آن‌ها بزرگ شده است و به گفته خودش، مادرش او را همچون یک پسر بزرگ کرده و اجازه نمیداد تا او با دختران محل بازی کند، چرا که او دختران محل را کتک می‌زد!

بیوگرافی و بهترین فیلم‌های جنیفر لارنس

جنیفر لارنس در یک مصاحبه عنوان کرد که از دوران کودکی خود، آنچنان هم لذت نبرده است؛ چرا که او در کودکی اضطراب زیادی را متحمل می‌شد و همین موضوع باعث شده بود تا نتواند با دیگر بچه‌های مدرسه خود اُنس بگیرد. و همچنین او در  ادامه افزود که حضور در صحنه نمایش باعث می‌شد تا از استرس دور باشد و بازیگری به او حس خوبی می‌داد.

جنیفر لارنس اضافه کرد که در دوران کودکی خود، او در تیم‌های پسرانه سافت بال، هاکی روی چمن و بسکتبال بازی می‌کرد چرا که پدرش مربی این تیم‌ها بوده است. همچنین جنیفر به اسب‌ سواری علاقه فراوانی داشت و مدام به همراه پدر خود به این ورزش می‌رفت، ولی یکبار او از روی اسب افتاد و از ناحیه ستون فقرات آسیب زیادی دید.

بیوگرافی و بهترین فیلم‌های جنیفر لارنس

لارنس 14 ساله بود که به همراه خانواده‌اش برای تعطیلات به شهر نیویورک آمد؛ و آن‌جا توسط یک استعدادیاب در خیابان مشاهده شد و این استعداد یاب به جنیفر توصیه کرد که در مقابل یک مأمور استعدادیابی تست بدهد. اما مادر او علاقه‌ای نداشت تا دخترش حرفه بازیگری را دنبال کند؛ اما بعد از اصرار جنیفر، آن‌ها برای مدت کوتاهی به نیویورک آمدند تا به لارنس اجازه دهند برای نقش‌ها تست بدهد.

سپس او با آژانس استعدادهای درخشان سی‌ای‌اس‌دی قرارداد امضا کرد تا والدینش را متقاعد کند تا به او اجازه دهند برای نقش‌هایی در لس آنجلس، تست بازیگری بدهد. اما مادرش همچنان او را تشویق می‌کرد که به سمت فعالیت در زمینه مدلینگ برود اما لارنس اصرار داشت که حرفه بازیگری را دنبال کند. او که در آن زمان بازیگری را یک شایستگی طبیعی با توانایی‌های خود می‌دانست؛ چندین پیشنهاد برای انجام کار مدلینگ را رد کرد.

مطلب مشابه: بیوگرافی آنا د آرماس بازیگر زیبای زن؛ درباره زندگی شخصی و لیست بهترین فیلم ها

بیوگرافی و بهترین فیلم‌های جنیفر لارنس

اولین حضور جدی در سینما

جنیفر لارنس زمانی که نوجوانی بیش نبود در ستیکام بیل انگوال حضور یافت؛ و توانست برنده جایزه هنرمند جوان شود. و بعد از اینکه این ستیکام کنسل شد؛ جنیفر لارنس تصمیم گرفت برای فیلم گرگ و میش تست بدهد اما او در این تست قبول نشد و این نقش در نهایت به کریستین استوارت رسید؛ اما خود جنیفر لارنس بعدها گفت که خوشحال است که این نقش را نگرفت. در ادامه جنیفر نقش کوچکی در فیلم مهمانی در باغ را بازی کرد و سپس در نقش بعدی‌ خود، در فیلم خانه پوکر یکی از نقش‌های اصلی را ایفا کرد.

آغاز معروفیت

شاید بشود گفت که اولین دلیل معروفیت جنیفر لارنس، بازی در فیلم زمستان استخوان‌سوز است که برای حضور درخشان خود در این فیلم موفق به کسب جایزه ساندنس شد. همچنین او برای اولین‌بار موفق به نامزدی در آکادمی اسکار شد؛ تا آن لحظه جنیفر لارنس دومین زنی در تاریخ بود که زیر بیست سال نامزد این جایزه شده بود.

سپس در سال 2011 جنیفر لارنس در سری فیلم‌های مردان ایکس به ایفای نقش پرداخت و همین موضوع باعث معروفیت جهانی این بازیگر شد؛ سپس او در فیلم سگ آبی با بازیگران مطرحی همچون میل گیبسون و جودی فاستر هم‌بازی شد. بعد از چندین حضور موفق در سینما، او به عضویت در آکادمی اسکار درآمد.

سپس او در سری فیلم‌های بازی گرسنگی به ایفای نقش پرداخت که از او یک سوپر استار ساخت و باعث معروفیت بسیار زیاد او در جهان شد. جنیفر لارنس در این فیلم نقش نوجوانی به نام اوردین را ایفا کرد که پس از پیروزی در یک رویداد سالانه وحشیانه، به نیروهای شورشی علیه یک حکومت تمامیت‌خواه می‌پیوندد. لارنس علی‌رغم اینکه از شیفتگان این کتاب‌ها (بازی گرسنگی در واقع اقتباسی از یک رمان مشهور است) بود، ابتدا به‌دلیل مقیاس بزرگ فیلم در پذیرش این نقش مردد بود. اما پس از اینکه مادرش او را متقاعد کرد تا این نقش را به‌دست بیاورد، با این پروژه موافقت کرد. او برای بازی در این فیلم، تیراندازی با کمان، صخره‌نوردی و درخت نوردی، و تکنیک‌های مبارزه تن به تن و دیگر فعالیت‌های بدنی سخت را آموخت.

مطلب مشابه: بیوگرافی ناتالی پورتمن؛ درباره زندگی شخصی و هنری و معرفی بهترین فیلم های این بازیگر

بیوگرافی و بهترین فیلم‌های جنیفر لارنس

برنده شدن در آکادمی اسکار

سپس لارنس در سال 2012 نقش یک بیوه جوانِ نابسامان به‌نام تیفانی مکسول را در کمدی-درام دفترچه امیدبخش ساخته دیوید او. راسل ایفا کرد. این فیلم به شخصیت تیفانی می‌پردازد که با مردی مبتلا به اختلال دوقطبی به‌نام پت سولیتانو جونیور (با بازی بردلی کوپر) وارد رابطه دوستانه می‌شود. لارنس مجذوب شخصیت پیچیده این کاراکتر شد؛ و اگرچه راسل در ابتدا او را برای این نقش خیلی جوان می‌دانست اما لارنس او را متقاعد کرد که از طریق تست بازیگری در اسکایپ او را انتخاب کند. او راسل را در مقام کارگردان به چالش کشیده شد و تجربه کار در این پروژه را بهترین تجربه زندگی‌اش توصیف کرد. پیتر ترورز عقیده داشت که لارنس در این نقش نوعی معجزه است. او بی‌ادب، کثیف، خنده‌دار، بد دهان، شلخته، جذاب، پر جنب‌وجوش، و آسیب‌پذیر است. او برای بازی در این فیلم موفق به کسب جوایز گلدن گلوب، انجمن بازیگران فیلم و مهم‌تر از همه موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شد، و در 22 سالگی به دومین شخص جوانی تبدیل شد که جایزه اسکار را کسب کرده‌است.

بیوگرافی و بهترین فیلم‌های جنیفر لارنس

زندگی شخصی

جنیفر لارنس هنگام فیلم‌برداری مردان ایکس در سال 2010، با همبازی‌ خود یعنی نیکلاس هولت وارد رابطه شد. این رابطه تا چهارسال ادامه داشت اما در نهایت در سال 2014 به پایان رسید.

 سپس جنیفر لارنس در مراحل فیلم‌برداری مادر، با دارن آرونوفسکی کارگردان آشنا شد و تا سپتامبر 2016 با او قرار می‌گذاشت. اما آن‌ها در نوامبر 2017 به صورت توافقی از همدیگر جدا شدند.

سپس او در سال 2018 رابطه‌ای را با کوک مارونی، مدیر گالری هنری، آغاز کرد و سپس در فوریه2019 با یکدیگر نامزد کردند. آن‌ها در اکتبر همان سال در رود آیلند ازدواج کردند. این زوج از مه 2019 در منهتن جنوبی، شهر نیویورک و بورلی هیلز، کالیفرنیا ساکن هستند. و همچنین نخستین فرزند آن‌ها در فوریه 2022 به دنیا آمد.

مطلب مشابه: بیوگرافی آنجلینا جولی؛ درباره زندگی شخصی و هنری و لیست بهترین فیلم های این بازیگر

ثروت و درآمد جنیفر لارنس

جنیفر لارنس همواره به عنوان یکی از پُر درآمدترین بازیگران جهان شناخته می‌شود و در همین چند سال اخیر بود که برای بازی در فیلم بالارو نگاه نکن، 25 میلیون دلار را به عنوان دست مزد دریافت کرد. همچنین او در سال 2016 با درآمد سالیانه 46 میلیون دلار، پُردرآمد‌ترین بازیگر سال شد. تا به کنون ثروت جنیفر لارنس چیزی حدود 150 میلیون دلار برآورد شده است.

بهترین فیلم‌های جنیفر لارنس

ما در ادامه متن بهترین فیلم‌های جنیفر لارنس را به شما عزیزان و همراهان همیشگی روزانه معرفی خواهیم کرد؛ پس حتما تا آخر همراه ما باشید.

جوی - Joy

جوی – Joy

 • کارگردان: دیوید او  راسل
 • بازیگران: جنیفر لارنس، رابرت دنیرو ، ادگار رامیرس، داین لد
 • سال ساخت: 2015
 • ژانر: بیوگرافی , درام
 • امتیاز در ای ام دی بی: 6.6

بی‌شک یکی از بهترین فیلم‌های جنیفر لارنس که در حوزه کسب و کار نیز است، فیلم جذاب و دیدنی جوی است که لارنس در این فیلم با بازیگر بزرگ هالیوود یعنی رابرت دنیرو نیز هم‌بازی بوده است. این فیلم پس از اکران با نظر مثبت مخاطبان همراه بود.

داستان این فیلم درباره دختری به نام جوی است که بعد از طلاق خود تصمیم می‌گیرد، کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده و تی‌هایی را که خود اختراع کرده است را بفروشد، اما مشکل اینجاست که کسی حاضر نیست بر روی محصولات او سرمایه‌گذاری کند؛ برای همین این دختر با چالش پیدا کردن سرمایه‌گذار روبرو می‌شود.

حقه ‌بازی آمریکایی - American Hustle

حقه ‌بازی آمریکایی – American Hustle

 • کارگردان: دیوید او راسل
 • بازیگران: کریستین بیل، بردلی کوپر، جنیفر لارنس، ایمی آدامز
 • سال ساخت: 2013
 • ژانر: جنایی , درام
 • امتیاز در ای ام دی بی: 7.2

این فیلم پُر ستاره، دومین همکاری جنیفر لارنس با دیوید او راسل است که برخلاف فیلم اول، این فیلم نتوانست موفقیت فیلم دفترچه امیدبخش را تکرار کند. اما با این حال طرفداران دیدن این همه ستاره را در فیلم پسندیدند و همچنین این فیلم موفق شد تا در گیشه 251 میلیون دلار بفروشد.

داستان این فیلم درباره دو شیاد بزرگ به نام‌های ایروینگ روزنفیلد و دوست دختر دلفریبش سیدنی پروسر است که درنهایت در تله مأمور اف‌بی‌آی، گیر می‌افتند و در ازای آزادی خود، موافقت می‌کنند تا در دستگیری سیاست‌مداران رشوه‌خوار با پلیس همکاری ‌کنند.

مطلب مشابه: بیوگرافی کیانو ریوز؛ درباره زندگی شخصی و هنری و لیست بهترین فیلم‌‌های کیانو ریوز

گذرگاه - Causeway

گذرگاه – Causeway

 • کارگردان: لیلا نوگباور
 • بازیگران: جنیفر لارنس، برایان تایری هنری، لیندا ایمند
 • سال ساخت: 2022
 • ژانر: درام
 • امتیاز در ای ام دی بی: 6.5

این فیلم تا به کنون جدید‌ترین فیلم جنیفر لارنس است که در همین چند ماه اخیر اکران شد؛ این فیلم تا به کنون با نظر‌های ضد و نقیص همراه بوده و بسیاری آن را خوب و بسیاری آن را فاقد هیجان تعریف کرده‌اند؛ اما شکی در این نیست که حضور جنیفر لارنس در این فیلم، دلیلی بر موفقیت این فیلم است و می‌شود آن را به شما طرفداران جنیفر لارنس معرفی کرد.

داستان این فیلم درباره یک سرباز آمریکایی (جنیفر لارنس) است در حین جنگ در افغانستان دچار آسیب مغزی شده است؛ او بعد از بازگشت به خانه در تلاش است تا خود را با زندگی جدید در خانه وفق دهد اما او به هنگام انجام این کار، دچار مشکلات زیادی می‌شود.

زمستان استخوان ‌سوز - Winter s Bone

زمستان استخوان ‌سوز – Winter s Bone

 • کارگردان: دبرا گرانیک
 • بازیگران: جنیفر لارنس، جان هاکس، گرت دیلاهانت
 • سال ساخت: 2010
 • ژانر: درام , ماجراجویی , معمایی
 • امتیاز در ای ام دی بی: 7.1

همانطور که در ابتدای مقاله خدمت شما عرض کردم، این فیلم اولین نامزدی در اسکار را برای جنیفر لارنس به همراه داشت. او به عنوان یک دختر نوزده ساله در این فیلم، از خود بازی بسیار درخشان و هوشمندانه‌ای را ارائه کرد که حتی منتقد سرسخت آمریکایی یعنی راجرز ایبرت نیز از آن تعریف و تمجید کرد.

داستان این فیلم درباره دختری نام ری است که مسئولیت نگهداری از دو خواهر و برادر کوچکترش و همچنین مادر پریشان حالشان در شرایط بسیار بد اقتصادی را به عهده دارد. در همین حین خبر می‌رسد که پدرشان که به قید وثیقه از زندان آزاد شده، فرار کرده و اگر تا یک هفته باز نگردد آنها به خاطر جبران پول وثیقه، از خانه خود که شاید تنها دارایی آنهاست اخراج خواهند شد. از همین رو ری تلاش می‌کند تا پدر را پیدا کند.

مطلب مشابه: بیوگرافی لئوناردو دی‌کاپریو و درباره زندگی شخصی و هنری اش و لیست بهترین فیلم ها

سرنا - Serena

سرنا – Serena

 • کارگردان: سوزانه بیر
 • بازیگران: جنیفر لارنس، بردلی کوپر، بلیک ریتسون، چریتی ویکفیلد
 • سال ساخت: 2014
 • ژانر: تاریخی , درام , عاشقانه
 • امتیاز در ای ام دی بی: 5.4

یکی دیگر از همکاری‌های بردلی کوپر و جنیفر لارنس به این فیلم بازمی‌گردد. این فیلم پس از اکران از سوی مخاطبان با استقبال نسبتا خوبی مواجه شد اما منتقدان نظر مثبتی درباره این فیلم نداشتند و شاید همین موضوع باعث شد تا فیلم در گیشه با شکست روبرو شود.

داستان این فیلم درباره یک یک چوب بُر ثروتمند بنام جورج پمبرتون (بردلی کوپر) است که در سال 1929 در کارولینای شمالی زندگی می کند، او قصد دارد تا خوشی‌های زندگی‌اش را با زنی به اشتراک بگذارد. به همین دلیل طی یکی از سفر های کاری‌اش، در بوستون با زن جوانی به نام سرنا (جنیفر لارنس) آشنا می‌شود.

مسافران - passengers

مسافران – passengers

 • کارگردان: مورتن تیلدام
 • بازیگران: کریس پرت، جنیفر لارنس، مایکل شین، لارنس فیشبرن
 • سال ساخت: 2016
 • ژانر: درام , عاشقانه , علمی و تخیلی , هیجان انگیز
 • امتیاز در ای ام دی بی: 7

این فیلم بی‌شک یکی از بهترین و معروف‌ترین فیلم‌های جنیفر لارنس است. مخاطبان پس از اکران این فیلم، از زوج کریس پرت و جنیفر لارنس اسقبال فراوانی کردند و طی یک سری مصاحبه جذاب و بامزه که این دو با هم انجام دادند، معروفیت آن‌ها بیشتر شد. و همین زوج جذاب این دو نفر بود که باعث شد فیلم به فروش 300 میلیون دلاری برسد.

داستان این فیلم درباره یک فضاپیما است که مقصدی دور دارد، از همین رو تمامی مسافران آن به خواب مصنوعی رفته‌اند تا چند صد سال بعد از خواب بیدار شوند؛ اما طی یک نقص فنی یکی از این مسافران (کریس پرت) صد سال زودتر از موعد مقرر بیدار می‌شود، او نخست به تنهایی زندگی می‌کند تا اینکه حوصله‌اش سر رفته و تصمیم می‌گیرد تا یکی دیگر از مسافران را بیدار کند.

مطلب مشابه: بیوگرافی اسکارلت جوهانسون و معرفی بهترین فیلم‌ های اسکارلت جوهانسون

گنجشک سرخ - Red Sparrow

گنجشک سرخ – Red Sparrow

 • کارگردان: فرانسیس لارنس
 • بازیگران: جنیفر لارنس، جوئل اجرتون، جرمی آیرونز، ماتیاس خونارتس
 • سال ساخت: 2018
 • ژانر: اکشن , درام , هیجان انگیز
 • امتیاز در ای ام دی بی: 6.6

سازمان اطلاعات شوروی سابق (کی جی ب) یکی از  مخوف‌ترین سازمان‌های اطلاعاتی جهان بود که دست به عملیات‌های فروانی در سطوح جهانی می‌زد؛ و این فیلم جذاب و هیجانی نیز درباره این سازمان مخوف ساخته شده است و جنیفر لارنس دوست‌داشتنی نیز به عنوان بازیگر اصلی در این فیلم حضور دارد.

داستان این فیلم درباره دومینیکا، بالرینی مشهور است که از مادر بیمارش مراقبت می‌کند و به سرویس جاسوسی شوروی ملحق می‌شود و ماموریت‌هایی را برای اهداف گوناگون آغاز می‌کند اما…

مادر - Mother

مادر – Mother

 • کارگردان: دارن آرونوفسکی
 • بازیگران: جنیفر لارنس، خاویر باردم، اد هریس
 • سال ساخت: 2017
 • ژانر: ترسناک , درام , معمایی
 • امتیاز در ای ام دی بی: 6.6

یکی از فلسفی‌ترین فیلم‌های لیست امروز ما، همین فیلم مادر به کارگردانی دارن آرونوفسکی است. داستان با روایتی جذاب به مفاهیم عمیق انسانی می‌پردازد و با مضامین روانشناسی به داستان هابیل و قابیل و سپس به داستان تولد حضرت مسیح می‌پردازد. فیلمساز با روایتی دقیق سعی در نقد دین در جامعه دارد. البته که او کاملا در این کار موفق نبوده‌است؛ ولی او توانست بعد از اکران فیلم توجه بسیار زیادی را به سوی خود جلب کند و بحث‌های داغ فلسفی و سینمایی را در میان سینما دوستان به راه بیاندازد.

داستان این فیلم درباره یک زن (جنیفر لارنس) و شوهرهش (خاویر باردم) است که در خانه‌ای ییلاقی باهم زندگی می‌کنند. سپس روزی غریبه ای از راه می‌رسد و درب منزل آن‌ها را می‌زند. او فکر می‌کند که خانه مذکور در واقع محلی برای استراحت است و نمی‌داند که ملک شخصی زن و شوهر است! با اینحال شوهر، او را در کمال تعجب همسرش به خانه دعوت می‌کند و سپس نوبت به ورود همسرِ مرد غریبه (میشل فایفر) می‌رسد که او نیز به خانه وارد شود و…

مطلب مشابه: بیوگرافی مارگو رابی درباره زندگی شخصی و هنری اش و لیست بهترین فیلم هایش

بالا رو نگاه نکن - Don't Look Up

بالا رو نگاه نکن – Don’t Look Up

 • کارگردان: آدام مک‌کی
 • بازیگران: لئوناردو دی‌کاپریو، جنیفر لارنس، راب مورگان، جونا هیل
 • سال ساخت: 2021
 • ژانر: درام , علمی و تخیلی , کمدی
 • امتیاز در ای ام دی بی: 7.2

این فیلم یکی از بهترین آثار جنیفر لارنس است که نگاهی منتقدانه به جهان امروز ما دارد. جهانی که توسط سلبریتی‌های زرد تسخیر شده و دانشمندان بزرگ به حاشیه رانده شده‌اند. و البته فیلم در نقد جهان سلبریتی زده آنچنان هم با خود صادق نبود، چرا که جنیفر لارنس برای این فیلم 25 میلیون دلار دستمزد گرفت!

داستان این فیلم درباره دو دانشمند و اخترشناس است که به هنگام تحقیق در‌می‌یابند که یک شهاب سنگ بزرگ درحال نزدیک شدن به جو زمین و برخورد با آن است. این دو تمام تلاش خود را می‌کنند تا به مقامات مهم، این موضوع را اطلاع دهند اما چه رسانه‌ها و چه مقامات به هشدار آن‌ها توجهی نمی‌کنند.

مثل دیوانه‌ها  - Like Crazy

مثل دیوانه‌ها  – Like Crazy

 • کارگردان: دریک دورمس
 • بازیگران: آنتون یلچین، فلیسیتی جونز، جنیفر لارنس، الکس کینگستون ، چارلی بیولی
 • سال ساخت: 2011
 • ژانر: درام , عاشقانه
 • امتیاز در ای ام دی بی: 6.1

یکی از جذاب‌ترین فیلم‌های عاشقانه جنیفر لارنس، فیلمِ مثل دیوانه‌ها است. این فیلم پس از اکران مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و با اینکه جنیفر لارنس ایفاکننده نقش اصلی در این فیلم نبود، با این حال بسیاری از بازی خوب او در این فیلم تعریف کردند.

داستان این فیلم درباره یک دانشجویی انگلیسی است که به هنگام تحصیل در دانشگاه، عاشق یک دانشجوی آمریکایی می‌شود؛ اما طولی نمی کشد که مهلت ویزای او برای ماندن در آمریکا به پایان می رسد و او مجبور است تا از معشوقه خود جدا شود، اما او…

مطلب مشابه: بیوگرافی برد پیت ؛ در مورد روابط عاشقانه، زندگی شخصی و لیست بهترین فیلم هایش

خانه ای در پایان جاده - House at the End of the Street

خانه ای در پایان جاده – House at the End of the Street

 • کارگردان: مارک تاندرای
 • بازیگران: جنیفر لارنس، مکس تیریوت، گیل بیلاز، الیزابت شو
 • سال ساخت: 2012
 • ژانر: ترسناک , درام , هیجان انگیز
 • امتیاز در ای ام دی بی: 5.6

یکی از معدود فیلم‌های جنیفر لارنس که در سبک ترسناک ساخته شده است، فیلم جذاب و هیجانی خانه‌ای در پایان جاده است. این فیلم دقیقا پشت سر برنده شدن او در مراسم اسکار منتشر شد و همین موضوع باعث تا بازی او در این فیلم کمی مورد انتقاد قرار بگیرد.

داستان این فیلم درباره یک مادر است که به همراه فرزندش به یک شهر جدید نقل مکان می کنند و در همسایگی خانه‌ای که قبلا یک جوان والدین خود را به قتل رسانده مستقر می شوند؛ همه‌چیز خوب پیش می‌رود تا اینکه…

مردان ایکس ققنوس سیاه - Dark Phoenix

مردان ایکس ققنوس سیاه – Dark Phoenix

 • کارگردان: سیمون کینبرگ
 • بازیگران: جیمز مک‌آووی، مایکل فاسبندر، جنیفر لارنس، نیکلاس هولت
 • سال ساخت: 2019
 • ژانر: اکشن , علمی و تخیلی , ماجراجویی
 • امتیاز در ای ام دی بی: 5.8

یکی از جذاب‌ترین سری مجموعه‌های مردان ایکس، ققنوس سیاه است. فیلمی اکشن و درست و حسابی که نیاز مخاطب امروز را برآورده می‌کند و همچنین می‌تواند با پرده سبز خود، ما را محو در زیبایی‌اش کند.

داستان این فیلم درباره زمانی است که جین گری (سوفی ترنر) با یک نیروی کیهانی مرموز برخورد می‌کند و تا پای مرگ می‌رود. این نیرو نه تنها او را بینهایت قوی‌تر، بلکه ناپایدار می‌کند. قدرت جین در حال خارج شدن از کنترلش است، و گروه او باید یک راه برای اتحاد پیدا کنند تا نه تنها جین را نجات دهند، بلکه از زمین در مقابل موجوداتی که به دنبال قدرت‌های جین و سلطه بر کهکشان هستند محافظت کنند و…

سگ آبی - The Beaver

سگ آبی – The Beaver

 • کارگردان: جودی فاستر
 • بازیگران: مل گیبسون، جودی فاستر، جنیفر لارنس
 • سال ساخت: 2011
 • ژانر: درام
 • امتیاز در ای ام دی بی: 6.6

سگ آبی، فیلمی در سبک کمدی سیاه است که جودی فاستر آن را کارگردانی کرد و با نظر مثبت منتقدان نیز روبرو شد. با اینکه این فیلم در سال 2009 فیلمبرداری شده بود اما به دلیل مشکلات با استدیو، این فیلم دو سال بعد پخش شد.

داستان این فیلم درباره مردی به نام والتر بلک (میل گیبسون) است؛ که صاحب یک شرکت عروسک سازی است. او زندگی خوبی دارد، اما به مرور زمان دچار یک افسردگی شدید شده و از خانه نیز گریزان می‌شود…

بدون احساسات سخت - No Hard Feelings

بدون احساسات سخت – No Hard Feelings

 • کارگردان: جین استوپنیتسکی
 • بازیگران: جنیفر لارنس، اندرو بارت فلدمن، متیو برودریکلارا بنانتی
 • سال ساخت: 2023
 • ژانر: کمدی
 • امتیاز در ای ام دی بی: _

این فیلم قرار است در همین چند روز پیش‌رو پخش شود و تمامی گزارش‌ها حاکی از این است که ما به عنوان مخاطب قرار است با یک فیلم کمدی جذاب طرف باشیم که در مرحله اول جنیفر لارنس دوست‌داشتنی را درون خود به عنوان بازیگر اصلی دارد.

داستان این فیلم درباره دختری به نام مدی، یک راننده اوبر است که پس از سلب مالکیت خودرویش با ورشکستگی مواجه می‌شود، سپس او یک شغل غیرمعمول را می‌پذیرد. کارفرمایان جدید او والدینی هستند که متوجه شده‌اند پسر نوجوان آن‌ها از لحاظ اجتماعی کم‌تجربه است و نمی‌تواند با زنان ارتباط برقرار کند؛ برای همین آن‌ها مدی را به عنوان دوست‌دخترِ پسرشان استخدام می‌کنند تا به او کمک کند تا وارد زندگی بزرگسالانه شود.

مجموعه فیلم‌های بازی‌ گرسنگی - The Hunger Games

مجموعه فیلم‌های بازی‌ گرسنگی – The Hunger Games

 • کارگردان: گری راس
 • بازیگران: جنیفر لارنس، جاش هاچرسون، لیام همسورث، وودی هرلسون
 • سال ساخت: 2012
 • ژانر: اکشن , علمی و تخیلی , ماجراجویی , هیجان انگیز
 • امتیاز در ای ام دی بی: 7.2

بی‌هیچ شک و تردیدی، هانگر گیمز یک شاهکار به تمام معناست که دیدنش بر تمام سینما دوستان واجب است. این فیلم پس از اکران با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شد و همین موضوع باعث شد تا جنیفر لارنس به عنوان بازیگر اصلی این فیلم، به معروفیت بسیاری گسترده‌ای دست یابد.

داستان این فیلم در آینده رخ می دهد. در این زمان حکومتی ستمگر به نام کاپیتول، همه ساله از میان 12 منطقه ای که بر آنها حکمرانی می کند، از هر منطقه پسر و دختری را بر می گزیند تا در یک رقابت خشن با رقبای شان از منطقه های دیگر مبارزه کنند، در حالی که کل مراحل مبارزه از تلوزیون برای مردم پخش شده و در نهایت کسی برنده می شود که تنها فرد زنده مانده در این رقابت باشد. کتنیس اوردین داوطلب میشود تا به جای خواهر کوچکترش که از منطقه آن‌ها برگزیده شده، به مبارزه برود، و این شروعی بر پایان این حکومت استبدادی می‌شود.

دفترچه امید بخش - Silver Linings Playbook

دفترچه امید بخش – Silver Linings Playbook

 • کارگردان: دیوید او راسل
 • بازیگران: بردلی کوپر، جنیفر لارنس، رابرت دنیرو، جکی ویور
 • سال ساخت: 2012
 • ژانر: درام , عاشقانه , کمدی
 • امتیاز در ای ام دی بی: 7.7

این شما و این هم بهترین فیلم جنیفر لارنس که برای او یک اسکار را به همراه داشت. این فیلم بی‌شک یکی از حال خوب‌کن‌ترین فیلم‌های تاریخ سینماست که دیدنش به تمام شما عزیزان پیشنهاد می‌شود.

داستان این فیلم درباره شخصی به نام پاتریزو (بردلی کوپر) است که پس از خروج از آسایشگاه روانی و بازگشت به خانه تصمیم می‌گیرد سبک زندگی خود را عوض کرده و گذشته را فراموش کند. در این میان او با خواهر دوست همسرش تیفانی (جنیفر لارنس) روبه رو میشود و دوستی جدیدی را با او آغاز می‌کند…

کلام آخر

ممنون که تا آخر این مقاله همراه روزانه بودید؛ ما در این مقاله تمام سعی خود را کردیم تا درباره زندگی شخصی جنیفر لارنس برای شما بنویسیم و ما همچنین به صورت کاملا مفصل بهترین فیلم‌های این هنرمند را به شما معرفی کردیم؛ در پایان امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. نویسنده امیرسالار کریمی

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی کریم خان زند (از فتح اصفهان تا مبارزه با خان قاجار و انگلیسی ها تا مرگ) بیوگرافی کیت بلانشت؛ زندگی شخصی هنری او از ورود به دنیای هنر تا فیلم های معروف او نگاهی بر زندگی زال پهلون ایرانی و پدر رستم دستان از شخصیت های شاهنامه بیوگرافی علیرضا قربانی خواننده سبک سنتی (کارنامه هنری و زندگینامه شخصی او) بیوگرافی تام هنکس بازیگر پر افتخار هالیوودی؛ کارنامه هنری و زندگینامه شخصی بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او) نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت