بیوگرافی نگار جوکار ؛ عکس های خانوادگی و زندگی شخصی و هنری لیلا در ستایش 3

نگار جوکار

بیوگرفی نگار جوکار بازیگر نقش لیلا در سریال ستایش 3 را در این بخش می خوانید. این بازیگر یکی از بازیگران جوان و تازه کار سینما و تلویزیون است. در ادامه عکس های نگار جوکار و اطلاعات زندگی شخصی و هنری او را می خوانید.

این روزها شاهد ظهور بازیگران جوان و با استعدادی در کشور هستیم که علیرخم سن کمی که دارند بازی قابل قبولی را ارائه می دهند. یکی از این بازیگران جوان نگار جوکار است که از سال 93 بازیگری را شروع کرده است و اخیرا در سریال ستایش 3 ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی نگار جوکار

نگار جوکار بازیگر سینما و تلویزیون متولد 2 مهر ماه سال 1373 در شهر تهران است. مادرش پروانه نورزی است و یک خواهر به نام نگین دارد، برادر او آرین نام دارد.

نگار جوکار

شروع بازیگری

نگار جوکار ا سال 1393 بازیگری را شروع کرده است. او سینما را به کمک کارگردان ایرانی حسین یکتاپناه تجربه کرده است. این کارگردان برای فیلم غیرمجاز از توانایی این بازیگر استفاده کرد.

نگار جوکار

نگار جوکار در ستایش ۳

او در سریال ستایش 3 ایفای نقش کرده است. در کنار بازیگرانی همجون لاله مرزبان، سینا شفیعی و … در نقش لیلا، ایفای نقش کرده است.

نگار جوکار

سریال در جستجوی آرامش

این بازیگر جوان در سریال در جستجوی آرامش به کارگردانی سعید سلطلانی در نقش آلاله ایفای نقش کرده و در کنار بازیگران داریوش فرهنگ، پژمان بازغی، کمند امیرسلیمانی و … حضور پیدا کرد. این سریال در سال 1396 از شبکه پنجم پخش شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

نگار جوکار

فیلم غیرمجاز

نگار با بازی در فیلم غیرمجاز توانست برای اولین بار سینما را تجربه کند و در این فیلم در نقش شادی در کنار میلاد کی مرام، لیلا زارع و .. ایفای نقش کرد. نقش اول این فیلم به عهده میلاد کی مرام و لیلا زارع بود. داستان فیلم در مورد دختر جوانی است که به دنبال یافتن نامزدش در تهران است و در این راه با سختی های مواجه می شود.

نگار جوکار

ازدواح و همسرش

هیچ اطلاعاتی در مورد نگار جوکار و همسرش در دست نیست و گویا او هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

نگار جوکار

 

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی حسین منزوی؛ آغاز فعالیت ادبی، اشعار زیبای او، ازدواج، طلاق و مرگ نگاهی بر زندگی احمدرضا احمدی (از تولد تا اشعار نو او، سبک او، نقد شاعر و اشعار او) نگاهی بر زندگی شمس تبریزی (از تولد، تا بد رفتاری مردم با او و رابطه با کیمیا خاتون) نگاهی بر زندگی کریم خان زند (از فتح اصفهان تا مبارزه با خان قاجار و انگلیسی ها تا مرگ) بیوگرافی کیت بلانشت؛ زندگی شخصی هنری او از ورود به دنیای هنر تا فیلم های معروف او نگاهی بر زندگی زال پهلون ایرانی و پدر رستم دستان از شخصیت های شاهنامه بیوگرافی علیرضا قربانی خواننده سبک سنتی (کارنامه هنری و زندگینامه شخصی او) بیوگرافی تام هنکس بازیگر پر افتخار هالیوودی؛ کارنامه هنری و زندگینامه شخصی بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او) نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ