بیوگرافی فرزاد فرخ و همسرش؛ در مورد زندگی شخصی و هنری، آهنگ های معروف

بیوگرافی فرزاد فرخ

بیوگرافی فرزاد فرخ

فرزاد فرخ خواننده محبوب سبک پاپ کشورمان است او متولد 2 بهمن دهه شصت می باشد و نام اصلی او فرزاد امیر فرخی فرد است. مادرش آبادانی و پدرش اهل شیراز است. خودش نیز در حال حاضر ساکن تهران است.

بیوگرافی فرزاد فرخ

شروع فعالیت هنری

فرزاد فرخ فعالیت هنری خود را از سال 1380 با کلاس های گیتار شروع کرد، پس از مدتی به سمت پیانو رفت و در آخر هم شروع به آهنگسازی کرد و به سپس برای دیگران آهنگسازی کرد.

بیوگرافی فرزاد فرخ

همکاری با شرکت آوازی نو

فرزاد فرخ مانند ماکان بند، پازل بند و حمید هیراد قرارداد انحصاری با شرکت فرهنگی هنری آوازی نو دارد و زیر نظر این شرکت فعالیت دارد.

ساز تخصصی او گیتار است و به جز خوانندگی، آهنگسازی و نوازندگی هم می کند.

بیوگرافی فرزاد فرخ

دلیل خواننده شدن

او بسیار به آهنگسازی علاقه دارد. با اینکه در حرفه خوانندگی بسیار معروف شده است ولی هنوز هم به ساخت آهنگ علاقه دارد و ترانه سرایی هم می کند.

بیوگرافی فرزاد فرخ

همسر و ازدواج فرزاد فرخ

فرزاد برخ خواننده خوب کشورمان هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

بیوگرافی فرزاد فرخ

مشهور شدن

فرزاد فرخ در ابتدا دو آهنگ هوای تو و لبخند را با همکاری امیرعلی هدایت منتشر کرد. امیر علی کار میکس و مسترینگ موزیک را انجام می داد و همین دو آهنگ باعث مطرح شدن او شدند.

بیوگرافی فرزاد فرخ

گذراندن دوره تخصصی

فرزاد فرخ در مورد دورهای تخصصی می گوید:

 یک مدت زمان نسبتا طولانی تحقیقات در خصوص آهنگسازی و تنظیم آهنگ انجام داده ام و در این راستا حتی مدتی خارج از کشور در دوره های تخصصی شرکت کرده و آموزش دیده ام.

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج نگاهی بر زندگی خسرو شکیبایی بازیگر (شروع فعالیت هنری، معروفیت و درگذشت)