بیوگرافی کامل علیشمس و اطلاعات کامل از زندگی شخصی و عکس های همسرش

علیشمس

علیشمس خواننده سبک رپ می باشد که به ورزش و غذاهای مختلف هم علاقه دارد. او اوقات فراغتش را آشپزی می کند ولی همیشه رژیم مناسب را هم رعایت می کند. او همیشه دلش می خواهد که آهنگ های شاد اجرا کند. در ادامه مطلب بیوگرافی کامل علیشمس و اطلاعاتی در مورد زندگی خصوصی و هنری و همچنین عکس های او همسرش را قرار داده ایم.

بیوگرافی کامل علیشمس

علیشمس

علی شمس متولد آذرماه ۱۳۶۶ در انگلیس، خواننده رپ است.

فارغ التحصیل دانشگاه بریستول انگلیس است، اصالتش به استان گلستان بر میگردد، اسم و فامیلشو با هم ترکیب کرد و نام هنری علیمش رو برگزید.

از کودکی و نوجوانی علاقه به موسیقی داشت و از جوانانی است که با موسیقی رشد کرده و بزرگ شده است.

علیشمس

رندگی شخصی و هنری علیشمس

اول کارش را با سعید کرمانی شروع کرد. سبک کارشان ترکیبی از موسیقی پاپ و رپ بد که این روزا با عنوان گفتاواز معروف شده، و در این زمینه قطعات زیادی با هم کار کردند و بعد هم با ساسی مانکن اشنا شد. سبک کارهایش عوض شد و بیشتر کارای شاد انجام میداد و پس از ان سعی کرده که بیشتر کارهای خودش را بصورت انفرادی انجام دهد و قطعاتی با فضای ارام که بیشتر به سلیقه خودش نزدیک هستند را کار کرده.

 

علیشمس

شروع فعالیت هنری و همکاری با دیگر خوانندگان

علیشمس همیشه سعی میکند بیشتر آهنگهای شاد اجرا کند تا مردم را شاد کند!

وی از جمله خوانندگانی است که کار فردی و تکی را بیشتر می پسندد.

صدا و نحوه خواندنش باعث شد تا نامش بر زبان ها بیفتد و به چهره شناخته شده موسیقی پاپ و رپ تبدیل شود.

علیشمس

 

از خوانندگان مورد علاقه اش احسان خواجه امیری و محسن یگانه و سیروان خسروی می توان نام برد و مرحوم مرتضی پاشایی نیز از دوستانش بود.

وی در مصاحبه ای گفته است که از بزرگترین آرزوهایم کنسرت و اجرا در برج میلاد می باشد.

او گفت که لحظه ای که من در برج میلاد اجرا خواهم داشت از با شکوهترین لحظه های زندگیم خواهد بود.

علیشمس

 

او از فوتبال و دویدن خوشش می آید و این ورزش ها را دنبال می کند. و در اوقات فراغت فوتبال بازی می کند اما دویدن را مدام انجام میدهد زیرا بسیار استعداد چاقی دارد.

مدتی است که این مهدی جهانی و علیشمس کنار هم آهنگ می خوانند و با همکاری دارند و چند ترانه آنها مانند آروم آروم بسیار گل کرد و ۱۴ میلیون بار دانلود شد.

علیشمس علیشمس

این مطالب را هم ببینید