بیوگرافی دنیز بولیشیک؛ بیوگرافی و عکس های بازیگر نقش نفیسه در سریال پرنده های بی بال

دنیز بولیشیک

دنیز بولیشیک بازیگر زن زیبای اهل ترکیه است که به دلیل بازی در سریال پرنده های بی بال بسیار به شهرت رسید. در این قسمت بیوگرافی او به همراه عکس ها همسرش را قرار داده ایم.

بیوگرافی دنیز بولیشیک

دنیز بولیشیک(به ترکی استانبولی deniz bolişik) زاده سال 1982 در آنکارا است.

تحصیلات

او مدرک بازیگری را از دانشگاه حاستپه (hacettepe) گرفته است. او به جز بازیگری، رقص باله را هم آموخته است و تنیس هم یکی از ورزشهایی است که دنبال می کند.

دنیز بولیشیک

علایق

به زبان انگلیسی مسلط است و کلاس های تانگو و رقص های محلی را هم گذرانده است.

شروع بازیگری

دنیز بولیشیک در سال 2001 در فیلمهایی مانندن با دخترم ازدواج می کنید و و zoraki hekim moliere که کارگردانی این فیلم ها برعهده موزافر ایزقو بوده ایفای نقش کرده است.

دنیز بولیشیک

اجرا

او در سال 2007 در برنامه ayrilik حضور پیدا کرد. در سال 2016 در شبکه کانال دی در برنامه های بال های شکسته به عنوان مجری حاضر شد.

دنیز بولیشیک

بازی درسریال پرنده های بی بال

او پس از بازیگر در سریال پرنده های بی بال در جزو بازیگرانی شد که بسیار به شهرت رسیدند. البته او قبلا تئاتر هم کار کرده است.

 

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی ایرج میرزا شاعر ؛ از تولد تا ازدواج، خودکشی فرزند و مرگ او نگاهی بر زندگی عارف قزوینی شاعر نامی ایران؛ از تولد تا انزوا و مرگ نگاهی بر زندگی صادق هدایت؛ زندگینامه او از تولد تا معروف ترین آثار و خودکشی بیوگرافی احمد شاملو شاعر بزرگ؛ درباره زندگی شخصی، آثار هنری و ازدواج با عشقش بیوگرافی همایون شجریان خواننده محبوب؛ از شروع فعالیت تا شهرت و ازدواج بیوگرافی جیسو خواننده و بازیگر جذاب کره‌ای؛ درباره زندگی شخصی و کار های هنری نگاهی بر زندگی سورنا، یکی از نوابغ نظامی تاریخ از تولد تا مرگ نگاهی بر زندگی حسن صباح خداونگار الموت و بنیان گذار فرقه مرموز حشاشین بیوگرافی کریستین استوارت؛ از زندگی شخصی و خیانت تا بهترین فیلم های او بیوگرافی کیم کارداشیان مدل پرحاشیه؛ درباره زندگی شخصی و لو رفتن فیلم و عمل زیبایی