بیوگرافی دریا مرادی دشت و همسرش؛ عکس های شخصی و در مورد زندگی هنری

دریا مرادی دشت

در این قسمت بیوگرافی دریا مرادی دشت بازیگر جوان را قرار داده ایم. او یکی از بازیگران جوانی است که در ابتدا در سریال تبریز در مه بازیگری را آغاز کرد. او همچنین در سریال های طنز مهران مدیری هم ایفای نقش کرد. در ادامه عکس های این بازیگر و همسرش را آماده کرده ایم.

بیوگرافی دریا مرادی دشت

دریا مرادی دشت متولد 17 آبان سال 1368 در تهران است. او فعالیت بازیگری را از سال 1389 شروع کرد و در همین مدت کم توانست به محبوبیت برسد.

دریا مرادی دشت

شروع فعالیت بازیگری

دریا مرادی دشت فعالیتش را از سال 1389 شروع کرد. او در ابتدا در سریال تبریز در مه به کارگردانی محمدرضا ورزی ایفای نقش کرد. او بعد از بازی در این سریال به دعوات مهران مدیری در سریال ویلای من در نقش بلیپژیت دختر هرمز مشکات حضور پیدا کرد.

او در مورد ورودش به این عرصه می گوید، به دلیل اینکه در سینما پارتی نداشتم نتوانستم زودتر وارد این حرفه شودم، ولی با تلاش و پشتکاری که داشتم و همچنین با تکه بر مهارت و دانش توانست در بازیگری به موفقیت برسم.

دریا مرادی دشت مادرش را از دست داده است و یک خواهر بزرگتر از خودش به نام شمین دارد.

دریا مرادی دشت

ازدواج و همسرش

دریا مرادی دشت ازدواج کرده و متاهل است. همسرش پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی است. در حاشیه جشن حافظ سال 98 این موضوع را علنی کردند و فاطمه گودرزی هم عکسی از این زوج خوشبخت منتشر کرد.

دریا مرادی دشت

بیوگرافی پویان گنجی

پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی بازیگر خوب کشورمان است. پویان بازیگر، طراح و کارگردان تیزرهای تبلیغاتی است و متولد سال 1367 است و مدرک لیسانس بازیگری دارد. پدر پویان گنجی، عبدالرضا گنجی است که یکی از کارگردانان خوب ایرانی است. پویان خواهری به نام آوا دارد.

دریا مرادی دشت

همکاری خانوادگی

دریا مرادی دشت در سریال امروز و فردا به کارردانی حسین قناعت، با همسرش پویان گنجی و مادر همسرش فاطمه گودرزی بازی کرده است. داستان این سریال در مورد پسر خردسالی است که در ارتبا با مسائل و مشکلاتی که خانواده اش با ان دسته پنجه نرم می کنند. یک انشا می نویسد که این متن آغاز ماجراهایی جدید در زندگی او است.

دریا مرادی دشت

حرفه مدلینگ

دریا مرادی دشت به جز فعالیت در حرفه بازگری در تیزهای تبلیغاتی به عنوان مدل بازی میکند. همسرش یکی از سازنده های این کلیپ ها و تیزرهای تبلیغاتی است.

دریا مرادی دشت

فعالیت‌ها

  • سریال تبریز در مه (محمدرضا ورزی – ۱۳۸۹)
  • سریال امروز فردا (حسین قناعت – ۱۳۹۰)
  • تله فیلم الم شنگه (حسین قناعت – ۱۳۹۰)
  • سریال ویلای من (مهران مدیری – ۱۳۹۲)
  • سریال شوخی کردم (مهران مدیری – ۱۳۹۲)
  • سریال در حاشیه (مهران مدیری – ۱۳۹۳)
  • سریال عطسه (۱۳۹۴)
  • سریال سوغات جنگل (۱۳۹۷)

دریا مرادی دشت

دریا مرادی دشت و همسرش

دریا مرادی دشت

عکس های اینستاگرام دریا مرادی دشت

دریا مرادی دشت

 

دریا مرادی دشت

 

دریا مرادی دشت

 

 

مطالب مشابه را ببینید!

زندگینامه بیرجه آکالای بازیگر زن جذاب؛ درباره شروع بازیگری، ازدواج و زندگی شخصی او بیوگرافی کامرون دیاز؛ درباره این بازیگر زن زیبا و فهرست فیلم های او بیوگرافی نائومی واتس؛ درباره زندگی شخصی بازیگر زن و لیست بهترین فیلم های او بیوگرافی فلورنس پیو؛ درباره زندگی شخصی بازیگر زن و لیست بهترین فیلم های او بیوگرافی شارلیز ترون؛ اطلاعات زندگی شخصی و لیست بهترین فیلم های بازیگر زن بیوگرافی زهرا امیر ابراهیمی؛ بیوگرافی و عکسهای زر ابراهیمی بازیگر زن بیوگرافی سارا والیانی؛ زندگی شخصی و هنری و عکس های بازیگر زن و همسرش بیوگرافی ستاره حسینی ؛ عکس های همسر و زندگی هنری و شخصی بازیگر زن بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر زن ترک و بازیگر فیلم جن زیبا و زندگی شخصی اش بیوگرافی ملیکا شریفی نیا؛ زندگی خصوصی ملیکا شریفی نیا بازیگر زن، عکس های خصوصی ملیکا شریفی نیا