بیوگرافی جان یامان؛ عکس های جان یامان بازیگر ترکی نقش فرید در قرص ماه

جان یامان

بیوگرافی جـان یامان (Can Yaman)

جان یامان یکی از بازیگران خوش تیپ و معروف ترکیه است که در سریال های ترکی جایگاه خاصی دارد و در ایران هم بسیار معروف است. او در ابتدا کارش را به عنوان یک وکیل شروع کرد ولی به او پیشنهاد شد که بازیگر شد. در ادامه این مطلب بیوگرافی کامل جان یامان و عکس ها او و همسرش را آماده کرده ایم.

جان یامان

زندگینامه جان یامان بازیگر ترک

جان یامان Can Yaman فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه یدی تپه ترکیه می باشد. او در کنار بازیگری یک ورزشکار حرفه ای است و گفته است که خود را با هیچکس مقایسه نمی کند.

جان یامان به 5 زبان زنده از جمله آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی، ترکی و فرانسوی تسلط دارد و به ورزش بسکتبال، تنیس روی میزه و بدمینتون علاقه دارد.

از دیگر نقش هایی که او بازی کرده است می توان به سریال ماه کامل اشاره کرد که در کنار اوزگه گورل ایفای نقش کرد.

جان یامان

شروع فعالیت

او برای اولین بارد ر سریال قلب کار می کند ایفای نقش کرد و در سریال بسیار خوش درخشید. او در سریال ماهع کامل در کنار اوزگه گورل ایفای نقش کرد. در سریال پرنده سحرخیز یا عطر عشق در کنار دمت اوزدمیر ایفای نقش کرد. او مدل برند دسا است. او 6 روز در هفته ورزش می کند و همیشه ورزش کردن در زندگی او جایگاه مهمی دارد.

جان یامان

مشخصات ظاهری جـان یامان

جان یامان یکی از بازیگران خوش چهره و قد بلند است که به 5 زبان زنده دنیا تسلط دارد و به جز بازیگری در زمینه مدلینگ و حقوق هم فعالیت دارد. او 183 سانتی متر قد و 80 کیلو وزن دارد.

جان یامان به دلیل بازی در سریال پرنده سحرخیز یا سریال عطر عشق در کنار دمت اوزدمیر بسیار معروف شد.

او مدل برند معتبر است و یک دفتر وکالت در ترکیه دارد.

جان یامان

بازی در سریال عطر عشق

صنم (دمت اوزدمیر (Demet Özdemir)) هر روز صبح بعد از چند سـاعت کار در مغازه پدرش کل روز را بــا کتـاب خواندن و خـیالبـافی سـپری می کند و از زندگیـش بیش از اندازه راضی اسـت. این رضایت ادامه داشت تا زمانی که پدر و مادرش گفـتند که اگر شـوهر منـاسـب برای خودش پیدا نکند بـه زور شـوهرش می دهند. صنم (دمت اوزدمیر (Demet Özdemir)) هم می رود و در محل کار خواهـرش شـروع بـه کار می کند. و به هیچ عنوان تصور نمی کند عشقی که آرزویش را داشـت در آنجـا منتظر اوست. آیا می شود بر روی دروغ ها عشـق ساخت؟ صنم (دمت اوزدمیر (Demet Özdemir)) چطور؟ آیا می تواند عاشـق جـان دیویت (جـان یامان Can Yaman) که از او متنفر است بـشود؟

جان یامان

روابط عاشقانه جـان یامان

او در سریال عشق برای لجبازی با یکی از بازیگران به نام Açelya Topaloğlu رابطه ای عاشقانه برقرار کرد ولی این رابطه پایدار نبود و این دو پس از مدتی از هم جدا شندند.

جان یامان (Can Yaman) پس از آن یک رابطه هـشت ماهه را بــا یکی دیگر از بازیگران داشت که در سال ۲۰۱۷ به جدایی منجر شد

اکنون شایعه و حرف و حدیث هایی در مورد رابطه وی بــا دمت اوزدمیـر Demet Özdemir)) در فضای مجـازی پخش شده اســت.

جان یامان

اطلاعات بیشتر در مورد او

جان یامان متولد استانبول است و خانواده او ریشه اش مربوط به یوگوسلاوی است. تحصیلاتش را کالج بیلفن و در پایه متوسطه سپری کرده است و پس از آن در یک دبیرستان ایتالیایی مشغول به تحصیل شد. جان یامان توانست تحصیلات خود را به عنوان دانش آموز نمونه و برتر در این کالج تمام کند. او در قالب بورسیه دانشجویی به کشور آمریکا رفت و در سال 2012 در بخش حقوقی دانشگاه یدی تپه توانست مدرکش را بگیرد.

جان یامان

اینستاگرام جان یامان

پیج اینستاگرام او در حدود 6 میلیون فالوور دارد و اگر می خواهید عکس های او را مشاهده کنید و در مورد کارهای جدیدش اطلاع پیدا کنید می توانید به پیج او سری بزنید.

جان یامان

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی ایرج میرزا شاعر ؛ از تولد تا ازدواج، خودکشی فرزند و مرگ او نگاهی بر زندگی عارف قزوینی شاعر نامی ایران؛ از تولد تا انزوا و مرگ نگاهی بر زندگی صادق هدایت؛ زندگینامه او از تولد تا معروف ترین آثار و خودکشی بیوگرافی احمد شاملو شاعر بزرگ؛ درباره زندگی شخصی، آثار هنری و ازدواج با عشقش بیوگرافی همایون شجریان خواننده محبوب؛ از شروع فعالیت تا شهرت و ازدواج بیوگرافی جیسو خواننده و بازیگر جذاب کره‌ای؛ درباره زندگی شخصی و کار های هنری نگاهی بر زندگی سورنا، یکی از نوابغ نظامی تاریخ از تولد تا مرگ نگاهی بر زندگی حسن صباح خداونگار الموت و بنیان گذار فرقه مرموز حشاشین بیوگرافی کریستین استوارت؛ از زندگی شخصی و خیانت تا بهترین فیلم های او بیوگرافی کیم کارداشیان مدل پرحاشیه؛ درباره زندگی شخصی و لو رفتن فیلم و عمل زیبایی