عکس های افسانه پاکرو و همسرش + بیوگرافی افسانه پاکرو + گفتگو اینستاگرام او

افسانه پاکرو

در این قسمت از مجله روزانه بیوگرافی کامل افسانه پاکرو را آماده کرده ایم. عکس های افسانه پاکرو و همسرش را هم در این قسمت مشاهده می کنید. او به دلیل بازی در سریال تکیه بر باد شناخته شده است. یکی از نکات جالب در مورد او این است که با وحود اینکه متولد سال 1362 است ولی ظاهری بسیار جوان دارد.

بیوگرافی افسانه پاکرو

افسانه پاکرو متولد 11 اردیبهشت سال 1362 است و اصالت ترکی دارد. او در اهواز به دنیا آمده است و خودش را یک آبادانی می داند. حتی خیلی ها به او می گویند که خونگرمی تو به دلیل جایی است که در آن بدنیا آمده ای.

افسانه پاکرو بعد از گرفتن مدرک کاردانی و گذراندن دوره کلاس های حمید سمندریان برای بازی در فیلم محکومین بهشت در سال 83 انتخاب شد و پس از آن برای بازی در سریال رسم عاشقی دعوت شد و شهرت خود را به دلیل این سریال به دست آورد.

افسانه پاکرو

از جمله فعالیت‌هاي هنری‌اش عبارتند از:

  • محکومین بهشت
  • پیدا و پنهان
  • رسم عاشقی
  • رویای خیس
  • محاکمه
  • زندگی شیرین
  • شیر و عسل و…

افسانه پاکرو

ارتباط صمیمی با خواهرش سعیده

افسانه در همـه زمینه‌ها حتّي بازیگری یک همراه دوست داشتنی دارد. سعیده خواهر بزرگ تر او كه فاصله سنی آن‌ها یکسال اسـت. دو خواهر كه از نظر خودشان، دوقلو هستند. علاقمندی‌هایشان، فعالیتشان و حتی لباس‌هایشان هم شبیه هم اسـت. جالب اسـت كه دعای تحویل سال این دو خواهر هم یك چیز بود: «سلامتی و تندرستی».

او میگوید: بدلیل فاصله سنی كمی كه داشتیم «یك سال» از بچگی مانند دوقلوها بودیم. لباس‌هایمان شبیه هم بود. حتی خاطرم اسـت زمانی كه سعیده بـه مهد كودک رفته بود اینقدر اصرار كردم تا مـن را هم زودتر از موعد بـه مهد كودك فرستادند.

در اصل مـن دو سال مهد كودك رفتم. یك سال با سعیده، یك سال هم تنهایی. مدرسه هم كه باهم بودیم و دقیقاً تا اول دبیرستان. ازآن جا بـه بعد راهمان تغییر كرد. مـن بـه هنرستان رفتم و گرافیك خواندم.

افسانه پاکرو

ازدواج و همسر افسانه پاکرو

او در حال حاضر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است و در مورد ازدواج گفته است:

مـن و خواهرم هر وقت حرف ازدواج پیش می آید، تصمیم میگیریم با دو برادر ازدواج كنیم كه وادار نشویم از هم جدا شویم. ولی تا هم اکنون خیلی بـه شكل جدی بـه ازدواج فكر نكرده‌ایم. جدا شدن از هم دیگر هم برایمان سخت بود. ولی كم كم باید بـه این قضیه جدی‌تر فكر كنیم.

افسانه پاکرو

علایق

مـن و سعیده علاقه زیادی بـه خلبانی داشتیم ولی آن زمان برای خانمها خلبانی نبود؛ بنابر این وادار شدیم مهمانداری را انتخاب كنیم. حتی آن زمان كه میخواستم این دوره را بگذرانم سنم خیلی كم بودو اجازه نمی دادند ولی آن قدر اصرار كردم كه قبول كردند.

ولی جالب اسـت درست شبی كه میخواستیم پرواز كنیم و لباس‌هایمان را دادند مـن انصراف دادم. ترسیدم هواپیما سقوط كند. فكر می‌كنم خانواده‌ام خوشحال شدند، ولی خب كسانی كه با مـا همدوره بودند همین حالا یا مهماندار هستند یا خلبان. كلاً دوست‌هاي خلبان زیاد دارم.

شروع بازیگری

افسانه پاکرو می‌گوید: مـن در 14 سالگی قرار بود وارد این عرصه شوم اما قسمت نشد ،در واقع بخاطر درس و مشق ،خودم و خانواده ام خیلی با اینکار موافق نبودیم ،بعد از گرفتن فوق دیپلم و گذراندن یک دوره کلاسهای استاد سمندریان برای فیلم محکومین بهشت و بعد ازآن سریال رسم عاشقی انتخاب شدم کـه فکر می کنم این هم خواست خدا بود.

 

همکاری با ایرج قادری

پاکرو درباره فیلم محاکمه و همکاری با ایرج قادری می گوید:در این فیلم نقش دختر ایرج قادری را بازی کردم و تجربه خوبی بود. سینمای ایرج قادری را به خاطر پشت صحنه منظم و مرتب دوست داشتم. همه چیز دقیق بود، برعکس بعضی از کارها که آشفتگی و بی نظمی زیادی در پشت صحنه وجود دارد. جالب بود که در فیلم «شبکه» هم با توجه به اینکه حالشان خوب نبود ولی همان نظم و ترتیب برقرار بود.

افسانه پاکرو

گفتگو با افسانه پاکرو

خودم اصلا فکرش را نمیکردم کـه بتوانم بـه این زودی بـه نتیجه برسم از این بـه بعد هم خودم را دست خدا سپردم البته تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم دراین راه صاحب سبک و با تجربه اي موفق باشم اما می دانم کـه اگر او نخواهد اصرار مـن بی مورد و بی نتیجه اسـت. در ادامه سوالاتی مهم از خانم پاکرو پرسیده ایم:

 

عاشق بازیگری هستید؟

بله، با تمام وجود اینکار را دوست دارم اما اگر روزی دیگر بازی نکنم خیلی ناراحت نمیشوم چون میدانم بـه صلاحم بوده و خواست خداوند بوده.

 

شهرت چقدر برایتان لذت بخش بوده ؟

از شهرت بیزارم. این را بدون اغراق میگویم. مـن واقعا بخاطر حس شهرت طلبی بـه سراغ این حرفه نیامدم.

 

پس دراین عرصه بـه دنبال چـه چیزی هستید؟

فقط این‌کـه بتوانم در نقش یک آدم بیگانه با خودم زندگی و حس و حال آن‌ها را جلوی دوربین تجربه کنم برایم لذت بخش اسـت و بس.

 

بـه شانس و اقبال خیلی معتقدید؟

نه آن قدر کـه تمام نشریات از زبان مـن بنویسند: تمام زندگی مـن شانس اسـت،کـه متاسفانه عده‌اي از نشریات نمی دانم بـه چـه دلیل اینکار را کردند. مـن نه بـه شانس و اقبال بلکه بـه مشیت الهی اعتقاد ویژه‌اي دارم.

 

اگر روزی بخواهید ازدواج کنید و همسرتان از شـما بخواهد این شغل را کنار بگذارید چـه می کنید؟

 

اصلا بـه مقوله ازدواج فکر نمیکنم.

 

بـه خانه داری علاقه مند هستید؟

مـن تمام غذاها را می توانم بپزم اما طبق معمول مادرم در خانه از مـن و خواهرم خیلی کمک نمی خواهد.

 

خانواده ات با شغلی کـه انتخاب کرده‌اي مخالف نبوده اند؟

نه، در واقع مشوق اصلی مـن خانواده‌ام هستند. البته پدرم اوایل خیلی این شغل را دوست نداشت و دلش می خواست مـن حرفه‌ي دیگری را انتخاب کنم؛ اما حالا خیلی هم علاقه مند شده و با شوق کارم را دنبال میکند.

 

با خواندن و نوشتن هم میانه اي داری؟

البته خاطراتم را هرروز مینویسم اما خیلی فرصت این‌کـه بیشتر بـه آن‌ها بپردازم را ندارم ،مدتی هم بـه رمان خیلی علاقه مند شده بودم و اکثر آثار دانیال استیل را خوانده‌ام.

 

بـه سفر چقدر علاقه مندید؟

بر عکس خانواده‌ام خیلی بـه سفر علاقه ندارم؛ اگر قرار باشد بـه مسافرت بروم؛ شمال کشور را انتخاب میکنم.

 

در زندگی بیش از همه ی برای چـه چیزی ارزش و احترام قایل هستید؟

 

برای خانواده‌ام و خواسته‌هاي آن‌ها.

 

بیشتر فرد آینده نگری هستید یا بـه امروز خیلی فکر می کنید؟

 

اتفاقا بـه آینده خیلی فکر میکنم و تا حدی هم رویایی هستم.

 


 

صفحه اینستاگرام افسانه پاکرو afsanehpakroo@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم افسانه پاکرو و پربازدیدترین پست هاي منتشر شده توسط وی را مرور میکنیم. افسانه پاکرو بیش از 300 هزار دنبال کننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد.

افسانه پاکرو

او درباره این عکس نوشته:

نه سکوت می‌خواهم، نه فریاد

هرازگاهی

چند کلمه حرف یا شعر برایم بگو …

افسانه پاکرو

افسانه پاکرو

او درباره این عکس نوشته:

لُپهایم گل می اندازد

وقتی شادم … وقتی غمگینم

وقتی هوا سرد اسـت …وقتی هوا گرم اسـت

وقتی برف می آید… وقتی باران می بارد

وقتی  او هست، وقتی او نیست

افسانه پاکرو

افسانه پاکرو

او درباره این عکس نوشته: شاعری بود ‌کـه هرازگاهی از کنار پنجره اتاقم عبور می‌کرد و شعر هایش را می فروخت. شنیده ام از وقتی کـه رفته، شعرهایش را حراج کرده اند. افسانه پاکرو.

افسانه پاکرو

او درباره این عکس نوشته: یه سال دیگه گذشت و مـن بـه این فکر میکنم کـه تـو زندگی همه ی چیز میگذره، چـه خوب، چـه بد، چـه آسون، چـه سخت و اونچه کـه می مونه خاطرات خوبه. برای هر لحظه از زندگیم کـه میگذره خداروشکر میکنم.🌹 ممنونم از تمام تبریکاتون. امیدوارم دلتون شاد باشه و سلامت باشین، هر جا کـه هستین.

افسانه پاکرو

او درباره این عکس نوشته: مراسم افتتاحیه فیلم ترانه عاشقانه برایم بخوان در استانبول.

افسانه پاکرو

او درباره این عکس نوشته: روز جهانی زن برتمام زنان سرزمینم مبارک.

افسانه پاکرو

او درباره این عکس نوشته: فیلم سینمایی ترانه اي عاشقانه برایم بخوان. مـن تـو این فیلم بـه دو زبان پارسی و ترکی استانبولی صحبت میکنم.

افسانه پاکرو

او درباره این عکس نوشته: سریال تکیه بر باد.

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج نگاهی بر زندگی خسرو شکیبایی بازیگر (شروع فعالیت هنری، معروفیت و درگذشت)