بیوگرافی احلام؛ زندگی شخصی و هنری و عکس های خواننده ایرانی Ahlam

احلام

بیوگرافی احلام

احلام خواننده زن ایرانی مقیم شهر دبی است او متولد سال 1370 در شهر اهواز است. احلام فعالیت هنری و حرفه ای را از سال 1994 در ایران شروع کرد و سپس به شهر دبی رفت.

سبک آهنگها

بیشتر آهنگ هایی که احلام اجرا می کند در سبک شاد و ریتمیک هستند و همین باعث شده که به شهرت برسد.

انتشار آلبوم

احلام خواننده جوان تا به حال یک آلبوم رسمی به نام یلیزمنی خیالک منتشر کرده است. از آهنگ های معروف این خواننده می توان به پشیمونم، دل دیوونه، برگرد و بهترین نام برد.

احلام

ازدواج و همسر احلام

احلام در حال حاضر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

زندگی در دبی

احلام هم اکنون در شهر دبی زندگی می کند و در این شهر، کنسرتهای زیادی برگزار می کند. صدای او بسیار خاص و گرم است و همین باعث پرطرفدار شدن او شده است.

احلام

حضور در برنامه استعدادیابی

احلام در برنامه عرب آیدل حضور پیدا کرد که باعث جنجالی شدن حضور او شد و کاربران بسیار واکنش نشان دادند. تعدادی زیادی او را به هنجارشکنی و خاص بودن می شناسند.

احلام

توهین به ایرانیان

یک خواننده معروف اماراتی دیگر با همین نام وجود دارد که در حادثه منا به ایرانیان توهین کرد و به اشتباه با احلام خواننده ایرانی به اشتباه گرفته شد.

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی کریم خان زند (از فتح اصفهان تا مبارزه با خان قاجار و انگلیسی ها تا مرگ) بیوگرافی کیت بلانشت؛ زندگی شخصی هنری او از ورود به دنیای هنر تا فیلم های معروف او نگاهی بر زندگی زال پهلون ایرانی و پدر رستم دستان از شخصیت های شاهنامه بیوگرافی علیرضا قربانی خواننده سبک سنتی (کارنامه هنری و زندگینامه شخصی او) بیوگرافی تام هنکس بازیگر پر افتخار هالیوودی؛ کارنامه هنری و زندگینامه شخصی بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او) نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت