انیمیشن پت و مت؛ کارتون پت و مت

حقایق خواندنی در مورد کارتون پت و مت

سالها قبل در کشور چک یک انیمیشن به نام “پت و مت” با استفاده از تکنیک لحظه ای (حرکت ـ توقف، استاپ موشن) ساخته شد. این کارتون یا انیمیشن دارای دو شخصیت به نام پت و مت می باشد کهتوسط لوبومیر بنش و ولادیمیر ییرانک ساخته شده‌است.

کارتون پت و مت دو شخصیت شبیه به هم را به تصویر می کشد که دچار مشکلات به وجودآمده توسط خود می‌شوند و سعی در تصحیح اشتباهات با استفاده از تمامی وسایل ممکن و غیرممکن و خرده‌ریزهای اطراف خود، دارند! که در نتیجه، مشکلات جدیدی به وجود می‌آید. در نهایت، هر دو اقدام به حل مشکل با روشهایی عجیب و غریب می‌کنند.

انیمیشن یا کارتون پت و مت

انیمیشن پت و مت

مطالب مشابه را ببینید!

کلیپ تبریک روز ولنتاین به عشق با 20 ویدیوی عاشقانه برای استوری دانلود کلیپ روز مادر برای استوری با محتوای شاد و احساسی برای تبریک این روز دانلود کلیپ روز زن برای استوری عاشقانه و احساسی برای عشق و همسر جان طرز تهیه شله زرد برای مجالس به صورت تصویری تفاوت عطر و ادکلن در چیست رنگ مو تابستانی جذاب؛ رنگ موی مناسب برای فصل تابستان علائم بیماری ایدز؛ ایدز HIV چه علایمی دارد دانلود آهنگ جدید هوروش بند بنام خستم خودروی ام جی 360؛ مشخصات و امکانات خودروی MG (ام جی) 360 آلبوم تصویر از شادمهر عقیلی؛ دانلود فول ترک آلبوم تصویر با صدای شادمهر عقیلی