کدام هتل‌های 5 ستاره کیش ارزان‌ترند؟

کدام هتل‌های 5 ستاره کیش ارزان‌ترند؟

کدام هتل‌های 5 ستاره کیش ارزان‌ترند؟

هتل 5 ستاره کیش می‌خواهید رزرو کنید که ارزان باشد؟ مگر شدنی است؟ هتل‌های پنج‌ستاره جزیره کیش، معمولا گران‌قیمت‌ بوده و به لاکچری بودنشان معروف‌اند. برای اینکه با بهترین اقامتگاه‌های 5 ستاره و ارزان کیش آشنا شوید، متن زیر را بخوانید. اطلاعات این مطلب براساس جدیدترین قیمت‌ها در نیمه ابتدایی آذر 1402 است.

ارزانترین هتل 5 ستاره کیش کدام است؟

هتل ایران و پارمیس به‌دلیل قدمت بالایی که دارند، ارزانترین واحدهای اقامتی را دراختیار مسافرها قرار می‌دهند. هتل امیر کبیر، جدیدترین هتل‌ 5 ستاره کیش هم در لیست ارزان‌ترین‌هاست. هتل میراژ و سپس، هتل داریوش هم نسبت ‌به امکاناتی که به مسافرها ارائه می‌کنند، در رده‌بندی مجموعه ‎های ارزان برای یک تا سه شب اقامت در جزیره کیش‌اند. هر آنچه را که برای اطلاع از موقعیت مکانی، مزیت‌ها، قیمت و نظرات مسافران درباره این هتل‌ها نیاز دارید، در ادامه آمده است.

1- هتل ایران (ارزانترین هتل 5 ستاره)

ارزان‌تر از هتل ایران در بین هتل‌های 5 ستاره کیش وجود ندارد. این هتل، بدون در نظر گرفتن تخفیف‌ها، جزو مجموعه‌ های اقامتی همیشه ارزان کیش است. در کنار ارزان بودنش، اتاق‌هایی دارد که رو‌به‌دریاست و به دلایل متعددی می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل برای سفری خانوادگی و دوستانه باشد. اصلی‌ترین دلیل برای پایین بودن همیشگی قیمت‌ها در هتل ایران، قدمت بالای آن است. این هتل 5 ستاره در سال 1394 ساخته شده و از آن سال تا الان، بازسازی نداشته است. وقتی دارید قیمت‌ رزرو هتل ایران را می‎بینید، باورش کمی سخت است که هنوز با یک میلیون و 800 هزار تومان هم بتوانید در یکی از بهترین هتل‌های پنج‌ ستاره کیش اقامت داشته باشید.

کدام هتل‌های 5 ستاره کیش ارزان‌ترند؟

هتل ایران (ارزانترین هتل 5 ستاره)

امکانات و خدمات هتل ایران

 • واحدهای اقامتی هتل 5 ستاره ایران عبارتند از: اتاق دوتخته دبل جزیره، اتاق دوتخته توئین جزیره، اتاق دوتخته دبل دریا، اتاق دوتخته VIP جزیره، اتاق سه‌تخته جزیره، اتاق سه‌تخته دریا، سوئیت چهارنفره جزیره، اتاق سه‌تخته VIP جزیره و سوئیت یک‌خوابه چهارنفره VIP جزیره.
 • رستورانی برای سرو غذاهای ایرانی، دریایی، فرنگی، سنتی، گیاهی، فست‌فود و عربی.
 • امکانات سرگرمی شامل استخر، جکوزی، سونا و سالن ورزشی.
 • سالن کنفرانس با ظرفیت 30 نفر در طبقه همکف.
 • سالن اجتماعات با ظرفیت 130 نفر در طبقه همکف.

قیمت هتل ایران چقدر است؟

برای رزرو هتل ایران در سال 1402 می‌توانید از کمترین قیمت‌ها شروع کنید. حداقل قیمت برای رزرو هتل 5 ستاره ایران از یک میلیون و 800 هزار تومان شروع می‌شود. این قیمت برای اتاق‎‌های دوتخته توئین و دبل جزیره است. اگر همسفری دارید، اتاق‌های vip و دبل دریا با 200 هزار تومان بیشتر قابل رزروند.

اتاق‌های سه‌تخته هتل ایران، کمتر از 3 میلیون تومان آب می‌خورند. بعد از آن‌ها هم سوئیت‌های چهارنفره و اتاق‌های سه‌تخته VIP جزو گران‌قیمت‌ترین واحدهای اقامتی هتل ایران محسوب می‌شوند.

2- هتل پارمیس کیش

هتل 5 ستاره خوب در کیش که ارزان باشد، از ویژگی‌های اصلی هتل پارمیس است. به‌علاوه، این هتل پنج‎ستاره به مراکز خرید معروف جزیره نزدیک است و کم‌هزینه‌ترین سفر را برایتان رقم می‌زند. اگر بخواهید تور کیش برای هتل پارمیس را رزرو کنید، این‌ هزینه‌ها به کمترین میزان خود می‌رسد. البته از یاد نبرید که ارزان بودن هتل پارمیس به‌معنای نداشتن امکانات کافی برای اقامت رویایی نیست. اتاق‌های دلباز و راحت به‌همراه کیفیت بالای غذاها و خدمات پرسنلش، شما را در طول سفرتان در جزیره کیش، راضی نگه‌می‌دارد.

کدام هتل‌های 5 ستاره کیش ارزان‌ترند؟

هتل پارمیس از هتل های ارزان کیش

این هتل در سال 1385 افتتاح شده و بازسازی تابه‌حال نداشته است. دوست دارید هتل تازه‌تاسیس، 5 ستاره و در عین حال ارزان را انتخاب کنید؟ اگر اختلاف قیمتی یک تا دو میلیون تومانی را بپذیرید، هتل امیر کبیر، انتخاب بهتری است.

امکانات و خدمات هتل پارمیس

 • واحدهای اقامتی ارزان هتل پارمیس برای پذیرش مسافرها عبارتند از: اتاق دوتخته، اتاق سه‌تخته، دوتخته دلوکس، سوئیت دوخوابه چهارنفره و سوئیت‌ یکخوابه چهارنفره.
 • رستوران پارمیدا برای سرو غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی، سنتی، گیاهی و فست‌فود.
 • امکانات سرگرمی مثل سالن بیلیارد.
 • فضای سبز، چایخانه سنتی، کافی شاپ و فروشگاه.
 • سالن اجتماعات و کنفرانس در لابی.

قیمت هتل 5 ستاره پارمیس در کیش چقدر است؟

با توجه‌به اینکه هتل پارمیس جزو هتل‌های بین‌المللی و مجهز جزیره کیش بوده، قیمت رزرو واحدهای آن واقعا به‌صرفه و کم است. شروع هزینه‌ها برای رزرو اتاق دوتخته از یک میلیون و 900 هزار تومان است. اتاق‌های سه‌تخته هم از دو میلیون و 400 هزار تومان شروع می‌شوند. اگر اولویت‌تان با سوئیت است، قیمت‌ها ضربدر 2 می‌شود و روی 4 میلیون و 600 هزار تومان باید حساب باز کنید.

3- هتل امیر کبیر (بهترین هتل 5 ستاره کیش و ارزان)

بعد از هتل ایران و پارمیس، سومین مجموعه اقامتی ارزان در بین هتل‌های 5 ستاره کیش، هتل امیر کبیر است. با اینکه هتل امیر کبیر 5 ستاره دارد، ارزانترین گزینه در بین اقامتگاه‌های لاکچری جزیره کیش است. دلیل ارزان بودنش هم کیفیت یا خدمات سطح پایینش نیست. تازه‌تاسیس بودن هتل امیر کبیر، اصلی‌ترین دلیل برای کم بودن پرداختی آن برای یک شب اقامت است. این هتل در سال 1401 افتتاح شده و تا الان، کمتر از یک‌سال از شروع‎ به‎ کارش نمی‌گذرد. کیفیت خدمات آن همانند هتل‌های 5 ستاره‌ ایران و میراژ است.

کدام هتل‌های 5 ستاره کیش ارزان‌ترند؟

هتل امیر کبیر (بهترین هتل 5 ستاره کیش و ارزان)

طبق نظرات مسافران، محیط هتل امیر کبیر بسیار زیبا و دلنشین است. تا اکنون، اکثر مسافرها از تمیز بودن اتاق‌هایشان و تنوع عالی صبحانه‌ها در تور کیش هتل امیرکبیر رضایت داشته‌اند.

امکانات و خدمات هتل 5 ستاره امیر کبیر

 • اتاق‌هایی که می‌توانید در این هتل 5 ستاره ارزان کیش رزرو کنید عبارتند از: سوئیت لوکس دوتخته، اتاق دوتخته دبل، اتاق دوتخته توئین، اتاق سه‌تخته و اتاق سه‌تخته.
 • رستوران برای سرو غذاهای ایرانی و دریایی در طبقه منفی یک.
 • امکانات سرگرمی شامل سونا، جکوزی، استخر و ماساژ.
 • فضای سبز و فروشگاه.

قیمت رزرو هتل امیر کبیر چقدر است؟

با درنظرگرفتن تخفیف، شروع قیمت‌ها برای رزرو یک اتاق دوتخته در هتل امیر کبیر از 2 میلیون و 600 هزار تومان است. اگر بخواهید سوئیت این مجموعه اقامتی را هم رزرو کنید، با اختلاف قیمتی 200 هزار تومانی یا بیشتر روبرویید. از بین واحدهای اقامتی آن، اتاق 3 تخته هتل امیر کبیر، بیشترین قیمت را دارند.

گفتنی است که تمامی واحدهای اقامتی آن، همراه با وعده صبحانه‌اند و تنوعی بسیار زیاد دارند.

4- هتل میراژ

از بین هتل‌های مجلل و 5 ستاره کیش ، هتل میراژ در رده‌بندی قیمتی متوسط تا بالا قرار می‌گیرد. این هتل در کنار دریاست و می‌توانید برای ماه عسلی که در پیش دارید، روی چشم‌اندازه زیبایش حسابی ویژه باز کنید. فاصله نزدیکی آن با دریا، 600 متر است. تفریحات دریایی و آبی مثل جت اسکی، قایق‌سواری و پاراسل در نزدیکی هتل میراژ رونق دارند. در رابطه‌با ارزان بودنش، تنها می‌توان گفت که در ارزانترین بازه‌های سفر به جزیره کیش، شامل تخفیف می‌شود. برای رزرو تور هتل میراژ کیش از تهران یا واحدهای اقامتی‌اش می‌توانید با شماره 02147627800 تماس بگیرید و از تخفیف‌های سایت تورگردان استفاده کنید.

کدام هتل‌های 5 ستاره کیش ارزان‌ترند؟

هتل 5 ستاره میراژ

امکانات و خدمات هتل 5 ستاره میراژ

 • واحدهای اقامتی هتل میراژ عبارتند از: سوییت تراس‌دار دونفره، اتاق سه‌تخته استاندارد، سوئیت لوکس دونفره، سوئیت پرزیدنتال دونفره، کابانا استاندارد دوبلکس دونفره، اتاق تویین استاندارد، اتاق دبل استاندارد، کابانا دوبلکس چهارنفره، کابانا استاندارد سه‌نفره، اتاق تویین استاندارد، اتاق دبل استاندارد و…
 • رستورانی برای سرو غذای ایرانی، فرنگی و عربی در طبقه همکف و اول.
 • سالن کنفرانس با ظرفیت 250 نفر در طبقه دوم.
 • امکانات سرگرمی مثل جکوزی، سونا و استخر.
 • فضای سبز و کافی‌شاپ.

قیمت هتل میراژ چقدر است؟

واحدهای اقامتی هتل میراژ از نظر قیمت، متنوع‌اند. از بین این واحدها، کاباناهای دونفره، کمترین قیمت را دارند. در مقابل آن‌ها، سوئیت‌های لوکس دونفره و سوئیت‌های پرزدینتال قرار دارند که قیمت آن‎ها بین 9 تا 12 میلیون تومان است. البته که همه سوئیت‌های آن گران نیست و سوئیت‌های تراس‌دار، جزو ارزانترین واحدهای آن محسوب می‎شوند. شروع قیمت برای رزرو سوئیت‌های ارزان در هتل میراژ از 2 میلیون و 350 هزار تومان است.

5- هتل داریوش کیش هم ارزان است؟

اگر صرفا قیمت‌ها را برای رزرو هتل‌های پنج‌ستاره کیش ملاک قرار بدهید، هتل داریوش جزو گران‌ترین‌هاست. البته که گرانی آن به‌پای قیمت‌های هتل ترنج نمی‌رسد. قیمت رزرو هتل داریوش در کنار خدمات و امکاناتی که برای مهمان‌هایش دارد، یک تناسب است که همواره مسافرها می‌توانند از آن سود ببرند.

کدام هتل‌های 5 ستاره کیش ارزان‌ترند؟

هتل داریوش کیش هم ارزان است؟

استراحت در واحدهای اقامتی و فراهم بودن ملزومات سفری رویایی در جزیره کیش را می‌توانید در این هتل 5 ستاره و خیره‌کننده تجربه کنید. چشم‌اندازی که فضای آن برای مسافرها فراهم کرده، باغ است. اگر باغ را دوست ندارید، می‌توانید دریا را روبروی خودتان ببینید. در بازه‌های خاصی از سال، تور کیش هتل داریوش شامل تخفیف‌هایی می‌شود. برای اینکه از جزئیات تخفیف‌های هتل داریوش و تور آن مطلع شوید، بهتر است از مشاوره‌ پشتیبانی سایت‌های فعال در حوزه گردشگری مثل سایت تورگردان استفاده کنید.

امکانات و خدمات هتل داریوش

 • اتاق‌های روبه‌دریا و رو‌به باغ هتل داریوش عبارتند از: کاباناهای دونفره، اتاق دوتخته، سوئیت دونفره و سوئیت‌های لوکس چهارنفره.
 • رستوران آپادانا برای سرو غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی.
 • امکانات سرگرمی مثل استخر، ماساژ، جکوزی، گیم‌نت، زمین ورزشی، سالن ورزشی، زمین تنیس، سالن بیلیارد و بازی ویدئویی.
 • فروشگاه، کافی‌شاپ، مرکز خرید، فضای سبز و کافی‌نت.
 • خدمات برای معلولین، شبکه پخش فیلم و خدمات باربری.

قیمت هتل 5 ستاره داریوش

در بین واحدهای هتل داریوش، کاباناهایی که در محوطه باغ قرار دارند، ارزان‌ترند. اگر ویژگی سقف سانروف بودن را به کابانا اضافه کنید، قیمتش کمی گران‌تر می‌شود. اتاق‌های دوتخته لوکس و سوئیت‌های دونفره هم در رده‌بندی قیمتی متوسط قرار می‌گیرند. گرانترین واحد اقامتی هتل داریوش هم سوئیت‌های رویال لوکس آن محسوب می‌شوند.

هتل پنج ستاره کیش با تخفیف را چگونه رزرو کنم؟

تخفیف‌هایی که برای هتل‌های 5 ستاره کیش ارائه می‌شود، در مدت کوتاهی اعتبار دارند. به‌طور معمول این تخفیف‌های جادویی، خیلی سریع اعلام نمی‌شود و همه مسافران به تمامی این آگهی‌ها دسترسی ندارند. کارشناسان رزرواسیون تورها و هتل‌ها، بهترین مرجع برای اطلاع از آفرهای ویژه هتل‌ها هستند. از طریق پشتیبان‌های سایت تورگردان با پاسخگویی 24 ساعته می‌توانید از جدیدترین آفرهای رزرو بهترین هتل و تور برای سفر به جزیره کیش مطلع شوید. اگر زمان کافی ندارید و کمتر از یک هفته تا سفرتان به کیش باقی مانده، با شماره تلفن 02147627800 تماس گرفته و به‌ دفعات دلخواهتان، مشاوره تلفنی بگیرید.

مطالب مشابه را ببینید!

سواحل کیش ؛ معرفی 13 ساحل در امتداد خلیج فارس مکان های دیدنی ارومیه؛ از پیست اسکی تا بازار تاریخی، دریاچه ها و پارک ملی سه سو معرفی 20 جاده زیبا در ایران؛ نگاهی به زیباترین جاده های ایران با تصاویر پرواز از شهر های زیبای ایران به کیش جزیره دلفین ها این رستوران های هتل خواجو اصفهان را از دست ندهید! مکان های خنک برای سفر در تابستان؛ مسافرتهای تابستانی به مکانهای خنک حقایق جالب درباره تخت جمشید؛ عجایب و دانستنی های این مکان تاریخی بازدید از این نقاط خاطراتی تازه و جدید را در ذهنتان به ثبت می‌ رساند معرفی ۱۵ مورد از جاذبه های مشهد (جاهای تفریحی و مکان های دیدنی مشهد) مکان های دیدنی مشهد مقدس؛ جاهای دیدنی و تفریحی مشهد مقدس