بزرگترین شرکت تولید کننده و کارخانه فرش ماشینی در ایران و جهان

کارخانه فرش محتشم به عنوان بزرگترین و مجهزترین کارخانه و شرکت تولید فرش کلاسیک موفقیت های چشمگیری در زمینه تولید فرش کلاسیک کسب کرده است. به طوریکه هم اکنون کاشان را به عنوان یکی از مهمترین قطب های تولید فرش ایران می شناسیم که محصولاتش به بازارهای جهانی نیز ورود کرده اند. صنعت فرش ایران بخش پر رنگی از رونق و موفقیت خود را مدیون فعالیت های این کارخانه می باشد. کارخانه فرش محتشم هم اکنون در اوج فعالیت های خود بوده و سعی در تامین نیاز بازارهای داخلی و جهانی با ارائه شیک ترین و مرغوبترین فرش های ایرانی بر اساس مد روز فرش دارد.

بزرگترین شرکت تولید کننده و کارخانه فرش ماشینی در ایران و جهان

کارخانه فرش ایرانی

فرش کاشان

اگرچه فرش بافی میراث نیاکان ما ایرانی‌ها می‌ باشد که از گذشته تا به حال تغییرات زیادی را متحمل شده است؛ اما امروزه فقط برخی از مناطق کشور در زمینه تولید فرش پیشتاز هستند. همانطور که اطلاع دارید، کاشان را معمولا به دلیل فرش‌ های خوب و باکیفیتش می‌ شناسیم. صنعت فرش بافی در کاشان بیش از هر صنعت دیگر رونق گرفته است. به طوری که علاوه بر کارخانه فرش محتشم شاهد فعالیت‌های کارخانجات و نساجی‌های فرش معتبر دیگری همچون فرش بزرگمهر ، فرش ایده آل و موارد مشابه در جای جای کاشان هستیم. فرش کاشان به لحاظ کیفی کاملاً ممتاز و تک می‌باشد. این امر ناشی از رعایت استانداردهای بین المللی در تولید فرش و استفاده از متریال‌های مرغوب و سالم در بافت فرش است.

با تولیدات انبوه و متنوع فرش در کارخانجات فرش محتشم ، بزرگمهر، ایده آل و… شانس خرید مستقیم فرش از این کارخانجات نیز افزایش پیدا می‌ کند. خرید مستقیم فرش از کارخانه به عنوان بخشی از خدمات مجموعه فرش امیر کبیر، امکان تهیه این کالا را با نازلترین قیمت‌ های روز به شما مشتریان ارجمند از سراسر کشور می دهد. جهت انتخاب فرش مورد نظر و اطلاع از جزئیات مربوط به قیمت و نحوه خرید آنها می‌ توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

بزرگترین شرکت تولید کننده و کارخانه فرش ماشینی در ایران و جهان

فرش ممتاز محتشم.

فرش محتشم کاشان طرح مدرن

فرش محتشم کاشان طرح لاکچری ، محصول اصلی کارخانه فرش کاشان با تنوعی بیش از پیش وارد بازارها می‌ شود تا تمام سلیقه‌ ها را پوشش داده و هر کس فرش منزلش را طبق سلیقه خود انتخاب کند. انواع فرش محتشم نه تنها به لحاظ کیفی بلکه به لحاظ اندازه و طرح بسیار متنوع تولید می‌ شوند. از جمله فاکتورهای مشترک این فرش‌ ها به کیفیت بالا در تمام آنها می‌ توان اشاره کرد.

  1. فرش کلاسیک
  2. فرش محتشم کاشان گل برجسته
  3. فرش مدرن
  4. فرش آشپزخانه
  5. فرش سنتی
  6. فرش اتاق کودک
  7. فرش نئوکلاسیک
  8. فرش کهنه نما یا فرش وینتیج
  9. تابلو فرش

و… مهمترین محصولات فرش محتشم هستند. این فرش‌ ها ضمن آنکه اجازه می‌ دهند کفپوش منزل خود را بر اساس مد روز انتخاب کنید، در زینت بخشیدن به دکوراسیون نیز کاربرد دارند. فرش ماشینی محتشم با کیفیت بالا و خاص بودن از نظر طراحی به خوبی توانسته به بسیاری از منازل ایرانی راه پیدا کند. بنابراین، اکثر ما می‌ دانیم این فرش‌ های ماشینی در سه نوع فرش 700 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه تولید می‌شوند. متریال اصلی به کار رفته در بافت این فرش‌ها مصنوعی و درجه یک می‌باشد. به همین علت، از نهایت مقاومت و کیفیت برخوردار هستند.

فرش محتشم به عنوان نوعی فرش ماشینی به خوبی توانسته جایگزین فرش‌های دست بافت که گران و آسیب پذیر هستند، شوند. از طرفی، به لحاظ کیفی و زیبایی در رقابت تنگاتنگ با آنها می‌ باشند. از این رو، طبیعی است که اغلب خریداران فرش، فرشهای ماشینی را اولویت اصلی خود قرار دهند. طراحی و نقش فرش های محتشم کاشان پا به پای مد روز در حال تغییر می باشد. به همین علت، در هر برهه از زمان پاسخگوی نیاز مشتریان خود هستند.

تکنولوژی ممتاز، پیشرفته و بروز سهم بسزایی در کیفیت تولیدات این کارخانه دارد. این امر تولید هر نوع فرش بزرگ و کوچک را با هر نوع طراحی و اشکال هندسی گوناگون ممکن می کند. حتی سفارشهای خاص مشتریان در این کارخانه فرش پذیرفته می شود. امید است در آینده ای نزدیک شاهد ورود مدلهای خاص و متفاوت دیگری از فرش محتشم به بازارها باشیم.

از جدیدترین مدل‌های فرش محتشم به انواع فرش نقش برجسته، سنتی و وینتیج می‌ توان اشاره کرد. اگرچه تولید فرشهای۶، ۹ و ۱۲ متری رواج بیشتری دارد؛ اما کارخانه فرش محتشم تلاش خود را به کار گرفته تا فرش را با ابعاد متنوع‌ تر وارد بازارها کند. تولید شکلهای هندسی خاص فرش مانند دایره و بیضی نیز افزون بر فرش های مربع و مستطیل امکان استفاده از فرش محتشم را در تمام دکوراسیونها می دهد.

بزرگترین شرکت تولید کننده و کارخانه فرش ماشینی در ایران و جهان

فرش بزرگمهر.

کارخانه فرش بزرگمهر و گفتنی هایش

از دیگر کارخانه‌ های مهم و بزرگ خطه کاشان، کارخانه فرش بزرگمهر است. تولیدات این مجموعه با بیش از ۲۷ سال سابقه در صنعت فرش بافی، در انواع فرش 1500 شانه، 1200 شانه، 700 شانه و 320 شانه خلاصه می شوند. با انتخاب هر مدل از انواع فرش بزرگمهر جهان را زیر پای خود خواهید داشت. زیرا فرش‌ های بزرگمهر به لحاظ طراحی کاملاً منحصر به فرد هستند و زیبایی و جذابیت از مشخصه‌ های مهم آنها است. مرغوبیت متریال‌ های به کار رفته در بافت فرش بزرگمهر و همگام بودن این صنعت با مد و نیاز روز، باعث گشته این فرش هم ردیف معتبرترین برندهای تولید فرش‌ ایرانی باشد.

فرش بزرگمهر همیشه جزو اولویت‌های اصلی خریداران فرش شیک می باشد و استقبال خوب بازارهای ایرانی و خارجی از فرش بزرگمهر دلیل اصلی موفقیت روزافزون این برند است. به طوری که این کارخانه فرش در تامین نیاز اصلی بسیاری از کشورهای همجوار و مهم در منطقه نیز نقش اساسی ایفا می کند.

فرش بزرگمهر به عنوان نوعی فرش ماشینی با بهره‌مندی از بهترین تکنولوژی‌های روز دنیا، مدلهای متنوعی از فرشها را در بر می گیرد. انواع فرش اتاق کودک، فرش آشپزخانه، فرش‌های نقش برجسته، فرش‌ های طرح خاص و هر نوع فرش بزرگ و کوچک نمونه‌هایی از آنها هستند.

بزرگترین شرکت تولید کننده و کارخانه فرش ماشینی در ایران و جهان

فرش کاشان ایده آل.

فرش کاشان ایده آل

کارخانه فرش ایده آل کاشان به عنوان یک مجموعه پیشرو در تولید و ارائه خدمات فرش مفتخر است که از سال 73 تامین کننده فرش شمار زیادی از منازل ایرانی است. فرش ایده آل با تولیدات متنوع خود به راحتی می‌ تواند بهترین کفپوش های مورد نیاز در منزل از پادری گرفته تا فرش اصلی منزل و تابلو فرش‌ها را در اختیار شما قرار دهد. با توجه به تولیدات بروز فرش ایده آل ، شما هم با هر سلیقه‌ ای می‌ توانید فرش دلخواه خود را از میان محصولات این کارخانه انتخاب کنید. به عبارت دیگر، هر طرح و نقش از فرش ماشینی را که در نظر داشته باشید، در کلکسیون فرش ایده آل قابل دسترسی است.

فرش ایده آل گل برجسته

فرش ایده آل طرح افشان

فرش ایده آل طرح آوا

فرش ایده آل طرح پروا

فرش ایده آل طرح خوشه فیلی

فرش ایده آل طرح چیچک

فرش ایده آل طرح گلسار

فقط بخشی از تولیدات این کارخانه می باشند. بنابراین در خرید فرشهای ایده آل قدرت انتخاب بالا دارید. قیمت فرش ایده آل کاشان نیز یک دلیل موجه برای انتخاب این فرش می باشد. برای استعلام قیمت هر نوع فرش و خرید فوری و آسان آنها از درب کارخانه با ما در تماس باشید.

مطالب مشابه را ببینید!

6 تفاوت میسلار واتر و تونر و روش های آن اصول اساسی مدیریت ریسک در فارکس + آموزش حرفه‌ای با تیشرت مردانه چه شلواری ست کنیم؟ بهترین زمان خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟ لق شدن دندان شیری کودک راهنمای خرید میز جلو مبلی ، میز عسلی جدید  تجهیزات تالار بهترین راه خرید خانه در قبرس شمالی یا جنوبی برای هر ایرانی انرژی مثبت در خانه: ۵ رازی که باید بدانید! مالزی یا تایلند: کدام مقصد گردشگری محبوب‌تر است؟