آیا بدون خرید پنل پیامکی می‌توان پیامک انبوه ارسال کرد؟

آیا بدون خرید پنل پیامکی می‌توان پیامک انبوه ارسال کرد؟

بسیاری از کسب‎‌وکارها برای تبلیغات، از پنل‌های پیامکی استفاده می‌کنند. ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی، یکی از موثرترین و بهترین روش‌های بازاریابی دیجیتال در جامعه امروز محسوب می‌شود. با ارسال اس ام اس تبلیغاتی به‌وسیله پنل پیامکی، در کسری از ثانیه پیام شما به هزاران مخاطب هدف ارسال می‌شود. احتمالاً برای برخی از کسب‌وکارها این سؤال پیش آمده که «آیا ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامکی امکان‌پذیر است» ما در این مقاله، به این سؤال شما پاسخ خواهیم داد. اگر شما نیز صاحب کسب‌وکاری هستید و درباره ارسال SMS انبوه بدون خرید پنل پیامک سوال دارید، خواندن ادامه این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

1. ارسال پیامک انبوه با خط ثابت؛ شدنی اما دردسردار

بسیاری از کسب‎‌وکارها تمایل به خرید پنل پیامکی ندارند. ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامکی نیز امکان‌پذیر است. با خرید خط ثابت، می‌توانید پیامک انبوه ارسال کنید. هزینه ارسال SMS تبلیغاتی انبوه با خط ثابت مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. همچنین کاربران قادر هستند که با خط ثابت شما تماس تلفنی برقرار کنند یا به شما پیامک دهند. ارسال پیامک با خط ثابت به سه شکل انجام می‌شود.

استفاده از تلفن ثابت بدون نیاز به اینترنت؛ روشی برای ارسال SMS تبلیغاتی

تلفن ثابت شما برای ارسال SMS تبلیغاتی بدون نیاز به اینترنت، باید توانایی ارسال و دریافت پیامک را داشته باشد. برای فرستادن پیام تبلیغاتی انبوه با تلفن ثابت، حتماً از سرویس ارسال پیام استفاده کنید. برای ارسال اس ام اس از تلفن ثابت بدون نیاز به اینترنت، مراحل زیر را انجام دهید:

  • خط ثابتی بخرید که قابلیت ارسال پیامک را دارد.
  • شماره ۹۷۱۷۰۰۰ را در قسمت SMS Center وارد کنید.

حال می‌توانید از سرویس ارسال پیامک استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این روش محدودیت‌های فراوانی دارد و به شما توصیه نمی‌شود. پیشنهاد ما به شما خرید سامانه پیامکی است تا در کسری از ثانیه برای هزاران مخاطب هدف خود پیام ارسال کنید.

آیا بدون خرید پنل پیامکی می‌توان پیامک انبوه ارسال کرد؟

استفاده از نرم‌افزارهای شرکت مخابراتی؛ راهی برای ارسال پیامک انبوه

یکی از نرم‌افزارهای شرکت مخابرات که برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه مناسب خواهد بود، «پیاتا» نام دارد. کلمه «پیاتا» مخفف ارسال پیامک با تلفن ثابت است. برای استفاده از نرم‌افزار پیاتا، باید آن را دانلود و روی سیستم کامپیوتر خود نصب کنید. با استفاده از نرم‌افزار مخابراتی پیاتا، با مودم و بدون نیاز به اینترنت، می‎‌توانید به تلفن همراه و تلفن ثابت کاربران SMS انبوه تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال SMS با سامانه پیامکی ۰۲۱؛ راهی موثر برای فرستادن پیام تبلیغاتی به کاربران

یکی از روش‌های ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامکی، استفاده از سامانه پیامکی 021 است. با سامانه پیامکی 021، می‌توانید برای هزاران شماره اس ام اس تبلیغاتی انبوه ارسال کنید. البته درنظر داشته باشید که برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی به تعداد بالا، بهتر است پنل پیامکی بخرید. با خرید پنل SMS، تبلیغات را هدفمندتر انجام می‌دهید و سریع‌تر به نتیجه می‌رسید.

معایب ارسال پیامک با استفاده از تلفن ثابت

ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامک و با استفاده از تلفن ثابت، معایبی نیز دارد. اگر مخاطبان هدف پیام‌های تبلیغاتی را مسدود کرده باشند، امکان ارسال SMS تبلیغاتی با خط ثابت وجود ندارد. به همین دلیل، بسیاری از صاحبان مشاغل از پنل پیامکی برای ارسال اس ام اس‌های انبوه استفاده می‌کنند. خرید پنل پیامکی هم به‌صرفه است و هم کارایی بیشتری دارد.

آیا بدون خرید پنل پیامکی می‌توان پیامک انبوه ارسال کرد؟

2. ارسال پیامک انبوه با اپلیکیشن‌های موبایل، سخت و دردسرساز

برای ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامکی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های متعددی استفاده کنید. بیش از 100 اپلیکیشن برای ارسال SMS انبوه وجود دارد که هرکدام معایب و مزایایی دارند. در ادامه، شما را با چند مورد از این اپلیکیشن‌های موبایل برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه آشنا می‌کنیم.

  • Bulk SMS Sender: با استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید گروهی برای مخاطبان خود تشکیل دهید و آن‌ها در Dropbox ذخیره کنید.
  • Android Messages: این اپلیکیشن، برای ارسال پیامک‌های انبوه مناسب خواهد بود. طراحی ساده، کاربری آسان و داشتن تیم پشتیبانی از جمله مزایای Android Messages است.
  • Group Messaging: برای استفاده از این اپلیکیشن، فقط کافی است گروه‌های هدفتان را مشخص و بااطمینان اس ام اس‌های تبلیغاتی را برای مخاطبان هدفتان ارسال کنید.
  • Handcent Next SMS: اپلیکیشن Handcent Next SMS، اولین اپلیکیشن برای ارسال پیامک‌های گروهی است و برای گوشی‌های اندروید مناسب خواهد بود.

با وجود مزایا و معایبی که هرکدام از این اپلیکیشن‌ها دارند، پیشنهاد ما برای ارسال پیامک انبوه، استفاده از پنل پیامکی است. با استفاده از پنل پیامکی، به‌سرعت و بدون فوت وقت می‌توانید هزاران پیامک را برای مخاطبان ارسال کنید.

آیا بدون خرید پنل پیامکی می‌توان پیامک انبوه ارسال کرد؟

3. ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق گوگل برای صاحبان کسب‌وکار مختلف

خوشبختانه امکان ارسال SMS تبلیغاتی از طریق گوگل نیز امکان‌پذیر خواهد بود. برنامه Hangouts در جی‌میل، امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی را برای صاحبان کسب‌وکار فراهم کرده است. همچنین صاحبان مشاغل مختلف می‌توانند مکان خود را از طریق نقشه گوگل به‌سادگی به اشتراک بگذارند. در حال حاضر، گوگل در حال بهینه‌سازی سرویس Hangouts برای اضافه کردن تماس‌های تصویری است. علاوه‌بر برنامه Hangouts، راه‌های دیگری برای ارسال پیام تبلیغاتی انبوه به‌وسیله گوگل وجود دارد.

  • استفاده از افزونه گوگل‌کروم برای ارسال پیامک تبلیغاتی
  • وب‌سایت‌های رایگان گوگل مانند Globfone ،TxtDr و Afreesms
  • ارسال SMS تبلیغاتی از طریق ایمیل

با روی کار آمدن شبکه‌های اجتماعی نظیر واتساپ و تلگرام، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از رونق افتاده است. درهرحال، ارسال SMS تبلیغاتی همچنان دردسترس‌تر و زودبازده‎‌تر محسوب می‎‎‌شود و محبوب بسیاری از صاحبان کسب‌و‌کار به شمار می‌آید.

آیا بدون خرید پنل پیامکی می‌توان پیامک انبوه ارسال کرد؟

بهترین شیوه برای ارسال پیامک انبوه؛ استفاده از پنل پیامکی فراز اس ام اس

در این مقاله، امکان ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامکی را بررسی کردیم. ارسال پیام کوتاه انبوه از طریق خط ثابت، اپلیکیشن‌های موبایل و گوگل، سه شیوه بدون نیاز به پنل پیامکی بودند. هرکدام از این روش‌ها محدودیتی دارند و هیچ‌کدام مناسب ارسال پیام کوتاه انبوه برای مخاطبان هدف با تعداد بالا نیستند. بهترین و کارآمدترین روش برای ارسال پیامک، خرید پنل پیامکی فراز اس ام اس است. با استفاده از پنل SMS فراز اس ام اس، می‌توانید به بانک شماره موبایل کاربران سراسر ایران به تفکیک شهر، سن، کد پستی، جنسیت و منطقه دسترسی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید پنل پیامکی و مشاوره رایگان با کارشناسان و متخصصان فراز اس ام، با شماره تلفن 74853-021 تماس بگیرید و یا به آدرس سایت farazsms.com مراجعه کنید.

مطالب مشابه را ببینید!

دستگاه تولید زغال و راه اندازی خط تولید زغال برای رفع جوش های صورتمان از کدام ماسک ورقه ای استفاده کنیم؟ خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی با گارانتی طلایی شرکت آبگونه دستور تهیه زرشک پلو به روش رستورانی دلیل و درمان خستگی بهاری سوالات متداول درباره بلیط اتوبوس تهران تبریز  آیا تزریق فیلر بینی برای درمان انحراف بینی تاثیرگذار است؟ مردان خوش تیپ از چه اکسسوری ‌هایی استفاده می‌ کنند؟ تحولات و تاثیرات ریخته‌گری در پیشرفت فناوری لزوم خرید ادکلن اصل و معرفی فروشگاه عطریوم جهت خرید عطر