اپلای بهترین دانشگاه های کانادا با لتسگو یونی

تحصیل در کانادا

این روزها خیلی از دانشجویان ایرانی به دنبال اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا و مهاجرت به این کشور هستند، اما معمولاً به دلیل داشتن تجربه کم و نداشتن آشنایی زیاد با پروسه آماده سازی مدارک پذیرش و ویزا، با سختی‌ها و مشکلات زیادی روبرو می‌شوند و با رویارویی با اولین تجربه شکست، از کار خود دست می‌کشند.

به همین خاطر، قصد داریم تا به صورت مختصر پروسه اپلای بهترین دانشگاه‌های کانادا با لتس گو یونی را به شما معرفی کنیم و به بررسی مراحل چالش‌‍برانگیز این روند مهاجرتی بپردازیم.

ادامه تحصیل در کانادا

به طور کلی، اگر مایل هستید تا ادامه تحصیل در کانادا را تجربه کنید، بهتر است به جای آزمون و خطا و صرف زمان، هزینه و انرژی زیاد و البته مواجه شدن احتمالی با ریجکت درخواست، صفر تا صد تمامی کارها از جمله اپلای بهترین دانشگاه‌های کانادا را به موسسه مهاجرتی لتس گو یونی بسپارید.

در ابتدای کار، لتس گو یونی تمامی شرایط شما از جمله سوابق تحصیلی، معدل نهایی آخرین مدرک تحصیلی، سوابق کاری مرتبط، نمره زبان، داشتن هرگونه مزیت رقابتی از جمله (گواهی GRE و GMAT و یا مقالات علمی) و وضعیت مالی دانشجو را مورد ارزیابی قرار داده و به تناسب تمامی فاکتورهای فردی، رشته انتخابی و مقطع تحصیلی، حداکثر 3 دانشگاه و موسسه آموزشی معتبر DLI را برای اپلای به دانشجو معرفی می‌نماید.

موسسات آموزشی انتخابی توسط لتس گو یونی بر مبنای فاکتورهای مختلفی از جمله کیفیت تحصیلی، اعتبار مدرک دانشگاهی، میزان سختی و آسانی پذیرش و درصد شانس موفقیت انتخاب شده و به دانشجوی متقاضی تحصیل در کانادا پیشنهاد می‌شود.

اگر بدون هیچ گونه تحقیقی قصد دریافت پذیرش بهترین دانشگاه‌های کانادا مثل تورنتو، بریتیش کلمبیا و یا مک گیل را داشته باشید، به احتمال زیاد، به دلایل مختلفی از جمله پایین بودن نمرات تحصیلی و معدل، پایین بودن نمره زبان، کافی نبودن شرایط تمکن مالی و غیره، درخواست شما ریجکت شده و با شکست روبرو می‌شوید.

در حقیقت، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های بسیار مشهور و دارای رنکینگ جهانی کشور کانادا بسیار رقابتی و سخت بوده و در صورت نداشتن سوابق تحصیلی، پژوهشی و کاری درخشان، احتمال موفقیت شما بسیار پایین خواهد بود.

باید به این نکته توجه کنید که نمره معدل، نمره زبان و ریزنمرات متوسط دانشجو کار را برای اخذ پذیرش از برترین دانشگاه‌های کانادا سخت کرده و فرد باید به دریافت پذیرش تحصیلی از یک موسسه آموزشی دارای رنکینگ پایین‌تر رضایت دهد.

بر همین اساس، نباید این توقع را داشته باشید که با معدل نهایی 15 یا 16 و یا نمره زبان 6 تا 6.5 آیلتس امکان موفقیت در امر پذیرش دانشگاهی مثل تورنتو را خواهید داشت!

تحصیل در کانادا

به طور کلی، کارشناسان لتس گو یونی موارد زیر را در نظر گرفته و بعد از بررسی و تطابق کامل شرایط متقاضی، به نیابت از دانشجو برای اپلای دانشگاه‌های کانادایی اقدام می‌کنند:

  • میزان گپ تحصیلی و شرایط سنی دانشجو
  • مجموع نمره زبان و نمرات مجزای هر یک از مهارت‌های انگلیسی
  • مرتبط بودن سوابق کاری با رشته تحصیلی
  • مرتبط بودن رشته تحصیلی انتخابی با سوابق تحصیلی قبلی
  • آماده سازی انگیزه نامه و برنامه تحصیلی موجه دانشجو برای ارائه به دپارتمان پذیرش
  • وجود توصیه نامه معتبر اساتید دانشگاهی و کارفرما
  • کامل بودن مدارک تحصیلی دانشجو
  • تطابق شرایط تحصیلی دانشجو با حداقل شرایط مورد نیاز پذیرش اعلام شده در وبسایت دانشگاه کانادایی

به طور معمول، دریافت دعوت‌‌نامه تحصیلی و یا همان نامه پذیرش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و پیش نیاز اخذ ویزای دانشجویی و مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا محسوب می‌شود.

بر همین اساس، هرگونه نقص در اطلاعات ارائه شده تحصیلی، سوابق کاری و یا نداشتن مزیت رقابتی در پرونده متقاضی، موجب رد شدن درخواست وی شده و تمامی برنامه‌های مهاجرتی متقاضی را بر هم می‌زند.

از این رو، چنانچه با روند اپلای پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آشنایی ندارید و نمی‌دانید که رعایت کردن چه مواردی موجب بالا رفتن شانس شما برای موفقیت در این پروسه می‌شود، بهتر است صفر تا صد اپلای بهترین دانشگاه‌های کانادا، آماده سازی مدارک و اپلای ویزای کشور کانادا را به دست کارشناسان مجرب لتسگو یونی بسپارید.

شما این امکان را دارید تا به جای اپلای تنها یک موسسه آموزشی در کشور کانادا، از طریق موسسه مهاجرتی لتس گو یونی برای حداکثر 3 دانشگاه به طور همزمان اقدام کرده و از این طریق، شانس بسیار بیشتری برای موفقیت در مرحله اول یعنی دریافت نامه پذیرش دانشگاهی داشته باشید.

با همراهی موسسه مهاجرتی لتس گو یونی، دیگر لازم نیست تا نگران نحوه پرداخت ارزی هزینه ادمیشن فی، آماده سازی انگیزه نامه و برنامه تحصیلی، تکمیل فرم درخواست و اطلاعات مدارک پشتیبان، تطبیق سوابق کاری و مالی و ریزه‌کاری‌های این چنینی باشید و می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتری، برای قدم‌های بعدی مهاجرت تحصیلی خود به کشور کانادا برنامه‌ریزی کنید.

با ارزیابی تخصصی و اولیه متقاضی ادامه تحصیل در کانادا، تمامی سوابق تحصیلی، کاری و مالی دانشجو و یا خانواده وی مورد بررسی تخصصی قرار گرفته و طی آن، منطقی‌ترین دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی معتبر کانادا، رشته و مقطع تحصیلی به دانشجو پیشنهاد می‌شود.

تجربه کارشناسان لتس گو یونی در کنار انتخاب گزینه‌های مناسب و مطابق با خواسته‌های دانشجو، دقت در تمامی مراحل آماده سازی و تکمیل مدارک و اپلای دانشگاه و ویزا، موجب می‌شود تا درصد موفقیت متقاضی تا حد زیادی بالا رفته و هرگونه استرس و احتمال بالای ریجکتی درخواست، جای خود را به اطمینان خاطر برای رسیدن به نتیجه مطلوب بدهد.

در یک جمع‌بندی کلی، شما می‌توانید پیش از هر اقدامی برای اپلای دانشگاه‌های کانادا و درخواست ویزا، از مشاوره و ارزیابی تخصصی موسسه مهاجرتی لتس گو یونی استفاده کرده و با آگاهی کامل در این مسیر قدم بگذارید.

این مطالب را هم ببینید