معرفی 10 نمونه از رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی

معرفی 10 نمونه از رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی

معرفی 10 نمونه از رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی

رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی سبب می‌شوند تا شما در فضای خانه همیشه احساس صمیمیت داشته باشید. معماران و طراحان داخلی و دکوراتیو مجرب، همیشه با اقدامات ساده نظیر بازی با رنگ‌ها و ایجاد سایه‌ها، فضایی دلچسب و مطلوب ایجاد می‌کنند. اما این سوال مطرح است که چه رنگ‌هایی سبب آرامش بیشتر فضای داخلی خانه می‌شوند؟

معرفی 10 نمونه از رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی

رنگ‌های آرامش بخش در دکوراسیون؛ اهمیت رنگ در دکوراسیون داخلی

تقریبا همه رنگ‌ها نقش مهمی را در زیباسازی فضا ایجاد می‌کنند. اما برخی از رنگ‌ها به دلیل آنکه تاثیر به سزایی که روی روح و روان ما می‌گذارند، به رنگ‌های ضد افسردگی معروفند و تاثیر مثبتی روی آرامش خاطر اعضای خانواده دارند.

برای آرامش بیشتر می‌توانید از رنگ‌های روشن برای پوشش دیوارها و همچنین وسایل خانه استفاده کنید. برای مشاهده کاغذ دیواری‌های رنگ روشن و آرامش‌‌بخش می‌توانید همین حالا به وبسایت کاغذ دیواری اکستریم والز مراجعه کنید.

به همین منظور طراحان و معماران داخلی از این مدل رنگ‌ها در فضای داخلی خانه بیشتر استفاده می‌کنند. برخی از رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی خانه که محبوبیت بیشتری بین افراد دارند به شرح زیر است:

رنگ سفید؛ رنگ آرامش بخش مناسب برای فضای داخلی خانه

رنگ سفید، پادشاه رنگ‌های روشن و آرامش بخش است. به همین منظور این رنگ دکوراسیون خانه شما را دلبازتر و بزرگتر می‌کند. در حقیقت با رنگ سفید شما می‌توانید به آرامش و صلح بیشتری با خود برسید.

کاغذ دیواری هاش دو او و کاغذ دیواری کربن که به آلبوم کاغذ دیواری‌های اکستریم والز اضافه شده اند، برای پوشش دیوارها می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. رنگ‌ سفید و روشن کاغذ دیواری‌های هاش دو او به روشنی و آرامش بیشتر فضا خانه کمک می‌کند.

معرفی 10 نمونه از رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی

رنگ آبی؛ آرامشی از جنس آبی آسمان

یکی از رنگ‌های شاخصی که همیشه نماد آرامش محسوب می‌شود، رنگ آبی است. برای طراحی اتاق خواب یا طراحی فضای نشیمن می‌توانید از رنگ آبی بهره بگیرید. رنگ آبی آسمانی در میان طیف رنگی دکوراسیون داخلی منزل، بیشترین حس آرامش و آسایش را به فضا القا می‌کند. در حقیقت رنگ آبی علاوه بر نماد آرامش و آسایش، رنگ اعتماد و دوستی است.

معرفی 10 نمونه از رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی

رنگ خاکستری؛ رنگ خنثی اما آرامش بخش فضای خانه

خاکستری یکی از رنگ‌های خنثی و بسیار دوست داشتنی است که می‌توانید با هر جزء از خانه آن را ست و هماهنگ کنید. خاکستری یک رنگ با وقار است که در اغلب موارد همه آن را دوست دارند.

به همین منظور هنگامی که از رنگ خاکستری در دکوراسیون داخلی منزل استفاده می‌کنید، وقار و شایستگی خاصی را به فضا القا می‌کنید.

رنگ لیمویی؛ رنگ و روح دکوراسیون داخلی منزل

رنگ لیمویی به دکوراسیون داخلی منزل شما روح می‌بخشد. به همین منظور اگر با رنگ زرد میانه خوبی ندارید برای یک بار هم که شده، رنگ لیمویی را انتخاب و استفاده کنید. روحیه شما تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

در حقیقت رنگ لیمویی در طیف رنگی دکوراسیون داخلی منزل یک سایه انعطاف‌پذیری از رنگ زرد است. بنابراین این رنگ برای هر قسمت از خانه در هر فصلی مناسب خواهد بود.

معرفی 10 نمونه از رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی

رنگ کرم؛ رنگ آرامش بخش فضای خانه

از دیگر رنگ‌های گرم و ملایم که تقریبا با حال و هوای هر خانه‌ای جور در می‌آید، رنگ کرم است. این رنگ با قهوه‌ای هماهنگی بی‌نظیری ایجاد می‌کند. به همین منظور ترکیب رنگ قهوه‌ای و کرم در اغلب موارد بین افراد بسیار محبوب است.

رنگ گلبهی؛ رنگ مناسب برای فضای اتاق خواب

گلبهی یکی از رنگ‌های زیبا و آرامش‌بخشی است که در دکوراسیون و طراحی اتاق خواب کاربرد بسیار زیادی دارد. رنگ گلبهی مورد پسند بسیاری از افراد با روحیه لطیف و احساساتی است. رنگ گلبهی برگه برنده‌ای برای جذابیت بیشتر دکوراسیون خانه است.

رنگ هلویی؛ بسیار دوست‌داشتنی و متمایز

در اغلب موارد بسیاری از افراد رنگ هلویی را با مرجانی اشتباه می‌گیرند. رنگ هلویی چیزی مابین رنگ نارنجی و صورتی بوده و جزء طیف رنگی روشن است. رنگ هلویی یک ترکیب بی‌نظیر برای دکوراسیون داخلی منزل است.

خانه انرژی و جذابیتش را می‌تواند از رنگ نارنجی دریافت کند و ملایمتش را می‌تواند از رنگ صورتی موجود در رنگ هلویی بگیرد.

رنگ سبز مایل به خاکستری؛ باشکوه‌ترین رنگ آرامش بخش در فضای خانه

یکی از باشکوه‌ترین و باوقارترین رنگ‌های ملایم برای دکوراسیون خانه، رنگ سبز مایل به خاکستری است. در حقیقت ترکیب رنگ ارگانیک و رنگ سفید جلوه‌ای را در فضای خانه ایجاد می‌کند که نظر هر بیننده‌ای را به خوب جلب می‌کند.

تنها نکته‌ای که در خصوص رنگ سبز مایل به خاکستری باید بدانید این است که رنگ سبز مایل به خاکستری در فضاهای کم نور خود را تیره‌تر نشان می‌دهند. بنابراین استفاده از رنگ سبز مایل به خاکستری در فضاهای کم نور و خانه‌های جنوبی پیشنهاد مناسبی نیست.

معرفی 10 نمونه از رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی

رنگ قهوه‌ای مایل به خاکستری (Taupe)؛ دکوراسیون کلاسیک و باشکوه

اگر در طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سراغ مبلمان سلطنتی و سفید رفته‌اید، بی‌شک برای ست کردن انواع اکسسوری‌ها، رنگ قهوه‌ای مایل به خاکستری را انتخاب نمایید. با این کار می‌توانید یک دکوراسیون کلاسیک و باشکوه در فضای داخلی خانه خود ایجاد کنید.

شاید در ابتدا از نظر شما، رنگ قهوه‌ای مایل به خاکستری جذاب نابشد. اما با استفاده درست رنگ قهوه‌ای مایل به خاکستری می‌توانید یک دکور جذاب و باشکوه برای منزل خود خلق کنید.

رنگ زمرد کبود؛ بهترین انتخاب برای اتاق‌هایی با ابعاد بزرگ و سقف بلند

یکی از بهترین رنگ‌هایی که شما برای دکوراسیون داخلی اتاق‌ها و پذیرایی با ابعاد بزرگ و سقف بلند می‌توانید استفاده کنید، رنگ زمردی کبود است. اولین چیزی که با مشاهده رنگ زمرد کبود در ذهنتان خاطر نشان می‌شود، آرامش دریای آرام و با طراوت است.

این رنگ در منازل بزرگ با سقف‌های بلند، بهترین انتخاب خواهد بود. چرا که اعضای خانواده را دچار دلزدگی نخواهد کرد.

معرفی 10 نمونه از رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی

رنگ‌های آرامش بخش کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی را با اکستریم والز تجربه کنید!

همانطور که در بالا مطالعه کردید، رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی منزل کم نیستند. شما با بهره از هر یک از رنگ‌های آرامش بخش می‌توانید علاوه بر آرامش و آسایش، جلوه ویژه و جذابی را به محیط هدیه دهید.

برخی از رنگ‌های آرامش بخش را می‌توانید به عنوان پوشش دیوارها استفاده کنید. بنابراین در این حالت برای پیدا کردن رنگ و مدل مورد نظر کاغذ دیواری خود، همین حالا کافیست به وبسایت اکستریم والز مراجعه کنید.

به منظور اطلاع از قیمت کاغذ دیواری و تهیه کاغذ دیواری‌های اکستریم والز ابتدا آلبوم‌های اسکتریم والز را از طریق سایت مشاهده و کد رنگی مورد نظر خود را یادداشت کنید. سپس به نزدیک‌ترین فروشگاه محل زندگی خود مراجعه نمایید. در صورت نیاز به مشاوره یا کسب مجوز نمایندگی از برند، می‌توانید از طریق شماره تماس 02192001955 با کارشناسان اکستریم والز ارتباط بگیرید.

معرفی 10 نمونه از رنگ‌های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی

سوالات متداول

رنگ زمرد کبود مناسب برای چه فضاهایی است؟

رنگ زمرد کبود مناسب برای فضاهای بزرگ با سقف بلند است.

بهترین رنگ آرامش بخش برای اتاق خواب چه رنگی است؟

گلبهی می‌تواند یک انتخاب جذاب و عالی برای فضای اتاق خواب باشد.

رنگ هلویی چه ویژگی‌ دارد؟

رنگ هلویی ترکیب رنگ نارنجی و صورتی است. به همین منظور به فضای خانه انرژی و ملایمت هدیه می‌دهد.

بهترین رنگ خنثی برای دکوراسیون خانه که با هر چیزی ست و هماهنگ می‌شود؟

رنگ خاکستری یک رنگ خنثی اما در عین حال بسیار آرامش بخشی است که با هر رنگی در دکوراسیون داخلی خانه هماهنگ و ست می‌شود.

مطالب مشابه را ببینید!

بررسی کامل مضرات جوش شیرین برای زیر بغل (تهدید جدی سلامتی) صفر تا صد راه اندازی آشپزخانه صنعتی جدیدترین مدل کیف و کفش چرم زنانه و کاربرد آن‌ ساخت پروتئین وی خانگی با پودر سفیده تخم مرغ چگونه است؟ کدام ساعت‌های هوشمند قابلیت مکالمه دارند؟ استانبول، شهری مقرون به صرفه: سفری با قیمتی مناسب دلایل اصلی کاهش فروش در کسب و کارها هر چیزی که باید درباره قرعه‌کشی 1 میلیارد ریالی راسان بدانید! آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟  راهنما اجاره ویلا در سفر به اطراف تهران