راهنمای خرید کولر گازی جی پلاس

اگر برای خرید کولر گازی درحال برسی هستیدمیتواند یکی از گزینه های انتخابی شما جی پلاس باشد هر چند اگر بیشتر در مورد خرید کولر گازی جی پلاس بدانید به احتمال زیاد آن را انتخاب می کنید .

چرا که این دستگاه علاوه بر ظاهر بسیار زیبا و طراحی ویژه ای که دارد ، قابلیت های یک کولر گازی برتر را نیزدارا است و همین ویژگی ها باعث میشود یک انتخاب خیلی خوب برای تهویه ای محیط شما باشد.

سوال اصلی اینجاست ، بهترین کولر گازی جی پلاس کدام است ؟

شاید بخواهید بهترین کولر گازی جی پلاس را شناسایی و خریداری نمایید.اما اینکه دقیقا کدام کولر گازی برای محیط شما بهترین سیستم تهویه به حساب می آید. پس از کارشناسی محیط شما مشخص می شود که میتوانید با مطالعه این مقاله  “محاسبه کولر گازی و ضرورت انجام ظرفیت سنجی “آن را شناسایی کنید.

راهنمای خرید کولر گازی جی پلاس

کولر گازی جی پلاس مشخصات مشترکی در بیشترین مدل ها دارند که میتواند موارد زیر باشد:

کمپرسور هوشمند اینورتر، گارانتی 5 ساله موتور ، پره های طلایی ، پرتاب باد چهار طرفه ، عملکرد I FeeL ، حالت Turbo ، عملکرد Eco ، ذخیره ساز تنظیمات شخصی I Seet ، رطوبت زدایی ، حالت خواب ، تایمر ، Auto Restar و …… که در همین مقاله به طور کامل به شرح آن خواهیم پرداخت.

کولر گازی جی پلاس در مقایسه با مارک های مشابه قیمت مناسب تری دارند.از این رو برای انتخاب ظرفیت بالاتر مشکلی نخواهید داشت. قیمت کولر گازی جی پلاس را میتوانید در” فروشگاه اینترنتی خانه تک ” مشاهده کنید.

مدل های کولر گازی اینورتر جی پلاس :

کولر گازی های جی پلاس در مدل های زیر و ظرفیت های 9000 ، 12000 ، 18000، 24000 ، 30000 تولید و عرضه شده است:

 9000 GAC-HF09TQ1

-کولرگازی 900 جی پلاس (اینورتر) 9000  GAC-HV09TV1

 12000 GAC-HF12TQ1

کولرگاز 24000 جی پلاس (اینورتر) 24000 GAC TM24JU12

 24000 GAC-HF24TQ1

 24000 GAC-HF24TQ1

 – کولر گازی 30000 جی پلاس 

30000 GAC-HF30TQ1

هزینه

برای خرید کولر گازی باید به معیار های زیادی توجه کنید از مترژ خانه تان تا اینورتر بودن کولر گازی و یا سرمایش و گرمایش بودن آن ها مد نظر قرار میگیرند و با توجه به جدول زیر میتوانید قیمت دقیق این کولر گازی هارا مشاهده کنید

متراژقدرت موتورقیمت(تومان)
20 الی 30 متر900020,800,000
25 الی 35متر1200018,6000,000
40 الی 50 متر1800024,700,000
50الی 60 متر2400033,000,000
60 الی 80 متر3000039,500,000

توجه فرمایید همه ی قیمت های موارد بالا اینورتر هستند به جز کولر گازی های 12000 در ادامه ی مقاله به توضیح کولر گازی های اینورتر میپردازیم.

توجه 2:موارد بالا برای مغازه و محل کار های پر تردد متفاوت میباشد و در محل کار های پر تردد کولر های گازی پر قدرت تری نیاز است

توجه 3:متراژ های بالا برای سقف های استاندارد میباشد و برای سقف های بلند نیاز به کارشناس دارد شما میتوانید با شماره ی 02134615 تماس بگیرید.

توجه 4 : هوای شرجی در در بهبود عملکرد کولر گازی شما تاثیر مثبت دارد.

امکانات کولر گازی های جی پلاس :

کولرهای گازی جی پلاس Dual Operation (سرمایشی – گرمایشی) است. شما میتوانید در زمستان نیز از گرمای کولر گازی خود به عنوان یک دستگاه کمک گرمایشی استفاده کنید. در نظر داشته باشید گرمای کولرهای گازی کمکی است و نمی‌توان از کولر گازی به عنوان یک دستگاه کامل برای گرمایش استفاده کرد. این مورد مربوط به یک برند نیز نمی‌شود، بلکه همه‌ی دستگاه‌های کولر گازی به دلیل نوع سیستم گرمادهی، برای حالت گرمایش کمکی هستند. جهت آشنایی بیشتر با حالت گرمایی این دستگاه می توانید مقاله ” نکاتی در مورد حالت گرمایش کولرهای گازی ال جی ” را مطالعه نمایید. 

گارانتی موتور کولر گازی اینورتر جی پلاس :

این کولر گازی ها با ضمانت نامه ی گلدیران در سراسر ایران ارائه میشود

کمپرسور هوشمند اینورتر کولرگازی جی پلاس:

کمپرسور کولرگازی جی پلاس اینورتر است. این نوع موتور، زمانی که دمای اتاق به حد انتخابی شما می‌رسد، خاموش نمی‌شود، بلکه با تغییر دور موتور توان سرمادهی را کاهش می‌دهد. در واقع از استارت‌های مکرر جلوگیری می‌کند؛ به این شکل مصرف برق کاهش پیدا کرده و بازدهی دستگاه افزایش پیدا خواهد کرد. نوع کمپرسور کولرهای گازی جی پلاس، روتاری (Rotary) است. همچنین در مقاله‌ای جداگانه به “روش‌های کاهش مصرف برق کولرهای اینورتر ” نیز پرداخته‌ایم.

سطح مصرف انرژی کولرگازی جی پلاس

سطح مصرف انرژی کولرهای گازی جی پلاس A است. مصرف برق کولرگازی جی پلاس به دلیل استفاده از کمپرسور هوشمند اینورتر کاهش‌یافته و سطح بازدهی این دستگاه‌ها بالاست. حداقل، متوسط و حداکثر جریان برق دستگاه‌ها نیز در کاتالوگ‌ها درج شده است.

فن و پره‌های طلایی کولرگازی جی پلاس (Gold Blade):

کولرهای گازی جی پلاس دارای پره‌های طلایی است و این پره‌ها یا «فین‌ها» علاوه بر ایجاد تبادل دمایی بیشتر به دلیل افزایش سطح تماس دستگاه با هوا، باعث ماندگاری بالای کندانسور و اواپراتور کولرگازی می‌شود و در بلندمدت از خوردگی و سایش آن جلوگیری کرده، عمر دستگاه را افزایش می‌دهد.

پرتاب باد چهار‌جهته کولرگازی جی پلاس  4 Derection Air flow : 

پرتاب باد کولرهای گازی جی پلاس چهارجهته است و این طراحی امکان تهویهٔ هوای اتاق را به‌صورت یکنواخت فراهم می‌کند. با این ویژگی تمامی قسمت‌های فضای شما خنک می‌شود و البته این امکان وجود دارد که شما زاویهٔ دمپر و دریچه‌های کولرگازی خود را تغییر دهید.

ذخیره‌سازی تنظیمات شخصی کولرگازی GPlus (I Set): 

بر روی کنترل برخی مدل‌های کولرگازی جی پلاس کلید I Set قرار دارد و با انتخاب این کلید، تنظیماتی که بر روی دستگاه اعمال کرده‌اید در حافظهٔ دستگاه ذخیره می‌شود و در استفاده‌های بعدی می‌توانید انتخاب کنید دستگاه با همان تنظیمات قبلی عمل کند.

رطوبت‌زدایی کولرگازی جی پلاس (Dry): 

در محیط‌هایی که میزان رطوبت زیاد است، با قابلیت رطوبت‌زدایی (Dry) رطوبت محیط تا حد زیادی حذف می‌شود و می‌توانید هوایی مطبوع‌تر داشته باشید. با انتخاب این عملکرد، سرعت حرکت فن به طور خودکار و باهدف کاهش رطوبت تنظیم می‌شود.

حالت خواب کولرگازی جی پلاس (Sleep Mode): 

وقتی شما خواب هستید، کولرگازی جی پلاس با عملکرد   Sleep Mode بهترین دما و تنظیمات را برای آسایش شما در خواب فراهم می‌کند. طی این عملکرد، کولرگازی در حالت سرمایش هر 60 دقیقه 1 درجه دما را افزایش و در حالت سرمایش هر 60 دقیقه 1 درجه دما را کاهش می‌دهد و این روند تا 2 درجه و مدت 2 ساعت انجام خواهد شد. درصورتی‌که این برنامه را انتخاب کرده‌اید، دستگاه پس از مدت 10 ساعت به طور خودکار خاموش می‌شود.

خرید اینترنتی کولرگازی جی پلاس

برای خرید کولرگازی جی پلاس می‌توانید از سایت  خانه تک محصولات جی پلاس را سفارش دهیم.

خانه تک نماینده ی جی پلاس در امین حضور تهران میباشد ،


استفاده از عبارات سوالی یا اعداد وهمچنین بهره‌برداری از روندهای روز وخبرربایی در عنوان می‌تواند باعث افزایش بازدید و خوانده شدن خبرتان ‌شود.

در لید باید انگیزه خوانده شدن متن را به مخاطب بدهید و همچنین خلاصه‌ای از نکات مهم را نهایتا در یک پاراگراف و چند جمله وارد نمایید. برای برخی از رسانه‌ها خصوصا خبرگزاری‌ها و رسانه‌های بزرگ نوشتن لید الزامی است و اگر خودتان لید را ننوشته باشید، تحریریه‌ رسانه‌ها خودشان یک پاراگراف ا متن را به عنوان لید انتخاب می‌کنند.

محتوای اصلی رپورتاژ خودرا با توجه به محدودیت‌های وبسایت مدنظر در تعداد کلمات بنویسید.

تصویر شاخص: اولین تصویر فایل شما به عنوان تصویر شاخص شناخته می‌شود.

مطالب مشابه را ببینید!

کمپین جذاب «سه هیچ جلویی» از ایکس ویژن چگونه قبل از خرید نبشی و ناودانی، وزن آن را حساب کنیم؟ راهنمای جامع خرید آمپلی فایر خانگی | به سوی دنیای صوتی حرفه‌ای هتل های تاریخی اصفهان؛ رستوران های مجلل و بازدید از هتل بهترین کاردرمانی شرق تهران ویژگی های بهترین متخصص ارتودنسی در کرج مزایای استفاده از دستگاه تصفیه هوا خرید سی پی ارزان از بهترین سایت خرید سی پی ایران در کدام منطقه استانبول، هتل رزرو کنیم؟ متن زیبا برای تبلیغ کاشت مژه؛ مشتریان خود را 10برابر کنید!