خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی با گارانتی طلایی شرکت آبگونه

انتخاب و خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی نیازمند تحقیق، بررسی و مقایسه در میان تجهیزات گوناگون موجود در بازار کشور می‌باشد. اما در برخورد با تنوع برندها، اختلاف قیمت‌ها و بازاری مملو از شرکت‌ها و فروشندگان مختلف، تصمیم‌گیری برای شما بسیار سخت و چالش برانگیز خواهد بود. خصوصاً برای افرادی که نخستین بار جهت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اقدام نموده و فاقد دانش کافی در این زمینه هستند.

بهتر است بدانید که با مطالعه دقیق این مطلب و رعایت موارد توصیه شده، به تنهایی و با اعتماد به نفس بالا، قادر به انتخاب بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی خواهید بود. پس با احترام به تمام کارشناسان و در صورتی که قبلاً در این زمینه مشاوره گرفته‌اید، مطالب گذشته را در گوشه‌ای از ذهن خود بایگانی نمایید. همچنین در صورتی که فکر خرید تجهیزات تصفیه آب وارداتی به ذهن شما خطور نموده، لازم است آن را نیز فراموش کنید.

به این دلیل که تمامی مدل‌ها و برندهای آب تصفیه کن خانگی موجود در بازار کشور تولید داخل هستند. این موضوع را به عنوان اولین و مهمترین نکته پیش از شروع فرآیند خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در نظر داشته باشید. در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی، واردات انواع دستگاه تصفیه آب به کشور ممنوع می‌باشد. البته واردات قطعات و فیلترهای تصفیه مجاز بوده که توسط برخی از شرکت‌های معتبر انجام می‌گردد.

پس لطفاً از افراد سودجویی که مدعی فروش تجهیزات تمام وارداتی به شما هستند دوری نموده و فریب نخورید. حال قطعاً می‌پرسید که در وضعیت موجود برای خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی چگونه اقدام کنیم؟ در پاسخ باید گفت که تنها راهکار ممکن جهت دسترسی به تجهیزات تصفیه آب برندهای محبوب و مطرح جهان، انتخاب شرکت‌های معتبر واردکننده داخلی و خرید انواع آب تصفیه کن مونتاژ شده توسط آنها خواهد بود.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

انتخاب بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی را با جستجو در میان شرکت‌های معتبر واردکننده و تولیدکننده داخلی خواهید یافت. این شرکت‌ها قطعات و فیلتراسیون مورد نیاز را از برندهای معتبر خارجی خریداری نموده و پس از طی مراحل قانونی ترخیص، جهت مونتاژ انواع تجهیزات تصفیه استفاده می‌نمایند. ازجمله مدل‌های رایج در کشور می‌توان به انواع دستگاه تصفیه آب خانگی کلاسیک زیرسینکی با سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس اشاره نمود.

افزایش کیفیت قطعات و فیلتراسیون مورد استفاده در مونتاژ، بر کیفیت بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی خواهد افزود. در سال‌های اخیر قطعات و فیلتراسیون مورد استفاده در تولید تجهیزات تصفیه، از کشورهای تایوان، هند، ویتنام و چین وارد می‌شوند. کیفیت قطعات تولید شده توسط برخی از برندهای تایوانی، نسبت به سایر کشورهای سازنده بالاتر است. این برندهای معتبر و نامدار تایوانی عبارتند از:

 • CCK
 • Global Water Solutions
 • Soft Water
 • Aquapro
 • Fluxtek
 • Easywell
 • Organic
 • Puricom

مالکین این برندها معمولاً شرکت‌های سرمایه گذار اروپایی، آمریکایی و یا کانادایی هستند. به جرأت می‌توان گفت که بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی، تجهیزاتی است که با قطعات و فیلتراسیون تولیدی هر یک از برندهای فوق در کشورمان مونتاژ شوند. تنها روش ممکن جهت تشخیص اصالت قطعات و فیلتراسیون تجهیزات تصفیه، اطمینان از وجود حک برجسته نام برند و کشور سازنده آن بر روی بدنه محصول می‌باشد.

معرفی دستگاه تصفیه آب شرکت آکوا پرو

از دستگاه تصفیه آب آکوا پرو می‌توان بعنوان یکی از تجهیزات باکیفیت و محبوب موجود در بازار کشور نام برد. شرکت آکوا پرو برندی آمریکایی بوده که از سال‌ها قبل در کشور تایوان و برخی از کشورهای اروپایی اقدام به تأسیس کارخانه و نمایندگی نموده است. آکوا پرو با تلفیق فناوری‌های روز دنیا، تکنولوژی پیشرفته، تجهیزات استاندارد و مواد اولیه مرغوب، به یکی از برندهای معتبر و مشهور تایوانی مبدل گردیده است.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی کلاسیک، اینلاین، کیسی و رومیزی شرکت آکوا پرو، مجهز به سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس، توسط این برند محبوب تولید و راهی بازار گردیده‌اند. در این میان مدل‌های کلاسیک زیرسینکی، بیشتر مورد توجه و استقبال خریداران ایرانی قرار گرفته است. ازجمله ویژگی‌ها و مشخصات آب تصفیه کن خانگی کلاسیک آکوا پرو، می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • پمپ آب دیافراگمی پرقدرت و بی‌صدا
 • ترانس برق سوئیچینگ 24 ولت
 • سنسورهای هوشمند مجهز به اتصالات کوئیک فیتینگ
 • هوزینگ‌های دابل اورینگ فودگرید
 • گیج فشارسنج روغنی بزرگ
 • فیلتراسیون گیاهی فودگرید
 • مخزن آب 5 گالنی با لایه داخلی استیل
 • بدنه فلزی با رنگ کوره‌ای
 • شیر اهرمی استیل با کارتریج قابل تعویض
 • مجهز به شیر تنظیم سختی آب خروجی
 • دارای پک اتصالات کامل جهت سهولت در راه‌اندازی
 • قابلیت اتصال به آب لوله‌کشی شهری یا آب چاه
 • دارای تنوع فیلتراسیون از 6 تا 12 مرحله

استفاده از قطعات و فیلتراسیون استاندارد و باکیفیت تایوانی، موجبات قرارگیری نام تجهیزات آکوا پرو در لیست بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار کشور را فراهم نموده است. آب تصفیه کن خانگی آکواپرو توسط شرکت آبگونه پالایش گستر نوین مونتاژ و روانه بازار گردیده است. همچنین شرکت آبگونه با ارائه گارانتی طلایی 24 ماهه و خدمات پس از فروش مادام‌العمر، کیفیت و اصالت این محصول را تضمین نموده است.

دستگاه تصفیه آب خانگی

فرآیند فیلتراسیون در تصفیه آب خانگی آکوا پرو

تصفیه آب خانگی آکوا پرو در مدل‌های کلاسیک زیرسینکی، به سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس مجهز بوده که بعنوان یکی از بهترین و قدرتمند ترین سیستم‌های تصفیه در دنیا شناخته می‌شود. این سیستم بر پایه فیلترهای اسمز معکوس (ممبران) بنا گردیده و از فیلتراسیون چند مرحله‌ای جهت حذف و پالایش انواع آلاینده برخوردار می‌باشد. این تکنولوژی پیشرفته قادر به تولید نامحدود آب شرب پاکیزه و استاندارد مورد نیاز انسان خواهد بود.

پیش تصفیه

آب در مراحل اولیه ورود به دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو، از فیلترهای پیش تصفیه عبور داده می‌شود. پیش تصفیه دارای 3 مرحله بوده که وظیفه حذف انواع آلاینده شامل شن، ماسه، گل و لای، رسوبات، گچ، آهک، براده، زنگ زدگی، همچنین رنگ، طعم و بوی نامطبوع و برخی از املاح شیمیایی آب را عهده‌دار می‌باشد. پس از طی مراحل پیش تصفیه، آب با فشار ناشی از پمپ برقی به سمت فیلتر اسمز معکوس هدایت می‌شود.

تصفیه شیمیایی

ممبران یا همان فیلتر اسمز معکوس تعبیه شده در تجهیزات تصفیه آب خانگی آکوا پرو، بعنوان مهمترین مرحله از فیلتراسیون شناخته می‌شود. فناوری غشاء اسمزی به کار رفته در این فیلتر به گونه‌ای طراحی گردیده که فقط ملکول‌های آب قادر به عبور از آن هستند. بخشی از آب آلوده همراه با آلاینده‌هایی که موفق به عبور نشده‌اند، به سمت خروجی هدایت شده و بصورت پساب دفع خواهند شد.

انواع آلاینده‌های شیمیایی موجود در آب، توسط دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو و با کمک فیلتر ممبران حذف خواهند شد. این مواد شیمیایی تا میزان استاندارد 97 درصد و با دقتی معادل با 0.0001 میکرون جداسازی و دفع می‌گردند. برخی از این آلاینده‌های شیمیایی شامل نیتریت، فسفات، نیترات، فلوراید، سرب، گاز کلر و مشتقات، آرسنیک و سموم کشاورزی می‌باشند.

آب خروجی از فیلتر ممبران به سمت مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو هدایت گردیده و ذخیره خواهد شد. این مخازن از نوع تحت فشار بوده تا بتوانند نیروی لازم جهت رسیدن آب به شیر برداشت دستگاه را فراهم نمایند. آب خروجی از مخزن به فیلتر کربن نهایی وارد شده تا آثار احتمالی ماندگی آن، مانند رنگ، طعم و بوی نامطبوع توسط کربن گیاهی موجود در فیلتر پست کربن برطرف گردد.

تجهیزات تصفیه آب خانگی 6 مرحله‌ای آکوا پرو، به فیلتر سنگ‌های معدنی مجهز هستند. این فیلتر جهت حفظ توازن یونی در بدن و پیش از خروج آب از دستگاه، یون‌های منیزیم و کلسیم را در آب محلول می‌نماید. هم‌اکنون پالایش فیزیکی و شیمیایی آب به پایان رسیده و دو نوع از مهمترین آلاینده‌های موجود در آب حذف گردیده‌اند. انواع آب تصفیه کن خانگی چند مرحله‌ای آکوا پرو، قادر به حذف سایر آلاینده‌ها و افزایش کیفیت آب نیز هستند.

تصفیه تخصصی و افزایش کیفیت آب

مراحل فیلتراسیون در تجهیزات تصفیه آب خانگی آکوا پرو بسیار متنوع بوده و از رنج سیستم‌های پایه 6 مرحله‌ تا دستگاه‌های حرفه‌ای 12 مرحله‌ای، همگی در بازار به چشم می‌خورند. اما شاید بپرسید که علت وجود این همه تنوع چیست؟ در پاسخ باید گفت که حجم و تنوع آلاینده‌های موجود در آب بسیار گسترده بوده و تنها در دو نوع معلق و محلول خلاصه نمی‌شوند. تنوع و میزان این آلودگی‌ در آزمایشگاه‌ سنجش آب قابل تشخیص خواهد بود.

برای درک بهتر موضوع لازم است به تعریف آب شرب بپردازیم. آب قابل شرب و مناسب برای بدن انسان مطابق با استانداردهای جهانی به آبی اطلاق می‌شود که عاری از هرگونه آلاینده و فاقد خواص اسیدی بوده و املاح معدنی مفید و مورد نیاز بدن را تأمین نماید. به همین دلیل تعداد مراحل فیلتراسیون تعبیه شده در تجهیزات تصفیه آب خانگی به عنوان امری مهم تلقی گردیده و بر اساس میزان سختی و نوع آلاینده‌های موجود تعیین خواهند شد.

از مهمترین عوامل تهدید کننده سلامت بدن می‌توان به انواع آلاینده میکروبی موجود در آب، همچنین خاصیت اسیدی آن اشاره نمود. از سوی دیگر، املاح معدنی مفید موجود در آب، توسط فیلترهای ممبران و طی فرآیند تصفیه شیمیایی حذف می‌گردند. موضوع نوسان سختی آب از دیگر مشکلات استفاده بلند مدت از تجهیزات تصفیه آب خانگی خواهد بود. از همین رو به معرفی انواع فیلتراسیون تخصصی تجهیزات تصفیه خواهیم پرداخت.

فیلترهای اشعه یو وی

انواع فیلتر اشعه UV جهت پالایش آلاینده‌های میکروبی آب چاه کاربرد دارند. این فیلتر از قابلیت نصب بر روی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس برخوردار بوده و از قویترین فیلترهای موجود در این زمینه به شمار می‌رود. تابش اشعه فرابنفش ساطع شده از لامپ یو وی، موجب از میان رفتن عوامل بیماری زا مانند ویروس، میکروب، انگل و باکتری خواهد شد.

فیلترهای آنتی باکتریال

فیلتر آنتی باکتریال بیشتر جهت پالایش میکروبی آب لوله‌کشی شهری کاربرد داشته و حاوی ترکیبات فلز نقره و سایر مواد انگل زدا می‌باشد. آب لوله‌کشی در اکثر مناطق شهری، ترکیبی از آب خروجی تصفیه خانه‌ها و آب چاه است. آب چاه بسته به عمق و محیط پیرامون آن، حاوی آلودگی میکروبی خواهد بود. همچنین قدمت بالا و ساختار ضعیف سیستم لوله‌کشی شهری، موجب ورود انواع آلاینده میکروبی به داخل آب می‌گردد.

فیلترهای آلکالاین قلیایی

خاصیت اسیدی آب از عوامل تهدید کننده سلامت دستگاه گوارش بدن انسان می‌باشد. فیلترهای آلکالاین قلیایی حاوی سنگ‌ها و مواد معدنی با قابلیت یونیزه نمودن آب بوده که PH آب خروجی از آنها را به 8 تا 9.5 درجه خواهند رساند. انواع تصفیه آب خانگی آکوا پرو مجهز به فیلتر آلکالاین، قابلیت قلیایی نمودن آب خروجی را دارا می‌باشند. آب قلیایی خواص آنتی اکسیدانی بالا داشته و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن خواهد شد.

فیلترهای محافظ ممبران

تصفیه شیمیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی، توسط ممبران انجام می‌شود. فیلترهای پیش تصفیه، قدرت جذب املاح معلق تا قطر 5 میکرون را دارا بوده و ذرات زیر 5 میکرون از آنها عبور می‌کنند. ورود این ذرات به محفظه ممبران، منجر به اشغال غشاء اسمزی و افزایش سختی آب خروجی خواهد شد. فیلترهای محافظ ممبران با حذف ذرات معلق زیر 1 میکرون، موجب افزایش طول عمر ممبران و جلوگیری از نوسان سختی آب خواهند گردید.

فیلترهای سوپر مینرال

در فرآیند تصفیه شیمیایی آب توسط فیلتر ممبران، املاح معدنی مفید همراه با سایر آلاینده‌ها جذب و دفع می‌گردند. فیلترهای سوپر مینرال حاوی قرص‌های مینرال بال بوده و در جهت پیشگیری از فقر املاح و کاهش مینرال‌های معدنی بدن استفاده می‌شوند. فیلتر سوپر مینرال در آخرین مرحله از فیلتراسیون تجهیزات تصفیه آب خانگی قرار گرفته و با اضافه نمودن املاح معدنی مفید، تنها نقطه ضعف فیلتر ممبران را پوشش می‌دهد.

فیلترهای اکسیژن ساز

در انواع فیلتر اکسیژن ساز و با کمک اشعه مادون قرمز دور، عملیات فعال‌سازی آب رخ می‌دهد. این عمل جذب اکسیژن توسط گلبول‌های قرمز خون را افزایش داده و موجب تسریع در اکسیژن رسانی به مغز خواهد شد. بالا رفت سطح اکسیژن در مغز و سلول‌های بدن موجب تقویت سیستم ایمنی، کاهش ریسک ابتلا به انواع بیماری‌ها، پیشگیری از پیری زودرس و ایجاد شادابی و نشاط خواهد شد.

قدرت، کیفیت و تنوع سیستم فیلتراسیون تعبیه شده در بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی، امکان استفاده از آن را در اقصی نقاط کشور فراهم نموده است. تصفیه آب خانگی چند مرحله‌ای آکوا پرو، قابلیت تصفیه و پالایش آب چاه، آب شور و انواع آب لوله‌کشی شهری با هر میزان سختی را دارا بوده و بهترین کیفیت آب مطابق با استانداردهای بین المللی را در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار خواهد داد.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو

مزایای خرید آب تصفیه کن خانگی تایوانی آکوا پرو

آب تصفیه کن تایوانی آکوا پرو بعنوان بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی شرکت آبگونه، از مزایای خاص و منحصر بفردی برخوردار بوده و می‌تواند دیگر رقبا را به چالش بکشد. قطعات و فیلتراسیون بکار رفته در ساختار آب تصفیه کن خانگی آکوا پرو توسط برندهای معتبر و معروف تایوانی تولید گردیده که این امر موجب افزایش محسوس کیفیت و طول عمر این دستگاه و برتری آن نسبت به سایر مدل‌های موجود در بازار گردیده است.

کیفیت بالای تصفیه، طول عمر مفید بلند مدت، سهولت در دسترسی به خدمات، گارانتی معتبر و برخورداری از استانداردهای جهانی، ازجمله مهمترین اولویت‌ها جهت انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به شمار می‌روند. برند تایوانی آکوا پرو ضمن برخورداری از مزایای فوق، قادر به جلب رضایت حداکثری مصرف‌کنندگان این محصول در کشور بوده است. حال به تشریح دیگر مزایای عمومی آب تصفیه کن تایوانی آکوا پرو می‌پردازیم.

مزایای بهداشتی

انواع تجهیزات خانگی که در خانه و آشپزخانه استفاده می‌شوند، از مزایا و معایبی برخوردار هستند. بطور مثال کولرهای آبی مصرف آب و برق بسیار بالایی دارند، اما برای خنک کردن منزل به آنها نیاز خواهیم داشت. انواع دستگاه تصفیه آب خانگی نیز از این امر مستثنی نبوده و دارای مزایا و معایبی خواهند بود. مزایای بهداشتی آب تصفیه کن خانگی آکوا پرو عبارتند از:

 • تولید نامحدود آب شرب بهداشتی مطابق با استانداردهای بین المللی
 • بهبود باور نکردنی رنگ، طعم و بوی آب
 • کاهش ریسک ابتلا به انواع بیماری‌های مرتبط با مصرف آب آلوده از طریق حذف آلاینده‌های میکروبی
 • تأمین کامل املاح معدنی مفید مورد نیاز بدن و پیشگیری از فقر املاح
 • کاهش ریسک ابتلا به امراض مختلف از طریق تولید آب یونیزه قلیایی با خواص آنتی اکسیدانی بسیار بالا
 • افزایش اکسیژن رسانی به خون، سلول‌ها و مغز
 • تقویت حالات شادابی و نشاط و جلوگیری از پیری زودرس
 • حفاظت از محیط زیست با عدم تولید زباله‌های پلاستیکی حاصل از مصرف بطری‌های آب آشامیدنی

مزایای اقتصادی

تکنولوژی پیشرفته و سنسورهای هوشمند بکار رفته در ساختار دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی آکوا پرو، امکان تولید آب تصفیه شده بصورت تمام اتوماتیک و بدون نیاز به دخالت انسان را فراهم نموده‌اند. به محض برداشت آب تصفیه شده، دستگاه استارت شده و میزان آب مصرفی را دوباره شارژ خواهد نمود. از دیگر مزایای اقتصادی دستگاه آکوا پرو می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • کمترین میزان مصرف انرژی با تعبیه ترانس سوئیچینگ 24 ولت 1200 میلی آمپری
 • جلوگیری از اتلاف جریان آب و برق ورودی به دلیل وجود سنسورهای هوشمند
 • کاهش هزینه‌‌های خانوار به علت عدم نیاز به خرید آب آشامیدنی و حمل و نقل آن
 • ذخیره سازی آب مورد نیاز و امکان برداشت آن در صورت قطع شدن احتمالی جریان آب یا برق منزل
 • هزینه پایین سرویس و نگهداری دستگاه در مقایسه با هزینه خرید و حمل و نقل بطری‌های آب آشامیدنی
 • قابلیت اتصال آسان به انواع تجهیزات خانگی مانند ساید بای ساید، اسپرسو ساز، یخ‌ساز و بویلر
 • امکان استفاده در امکان عمومی مانند کافی شاپ، رستوران، ادارات و شرکت‌ها
 • قابلیت اتصال به شیرهای آب دو منظوره (عدم نیاز به سوراخکاری سینک و کسر هزینه شیر دستگاه)

با خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی، از گارانتی طلایی 24 ماهه و خدمات پس از فروش مادام‌العمر شرکت آبگونه برخوردار می‌گردید که عملاً موجب صرفه‌جویی اقتصادی در بودجه خانوار خواهد شد. طی بازه زمانی دو ساله، بابت تعمیرات احتمالی و یا تعویض قطعات دستگاه، هزینه‌ای پرداخت نخواهید نمود. همچنین فیلتراسیون مصرفی دستگاه، به سهولت و با قیمت مناسب شرکتی در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

معایب خرید آب تصفیه کن خانگی آکوا پرو

معایب خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی تنها مختص برند آکوا پرو نبوده و همگی در میان انواع آب تصفیه کن خانگی تایوانی استاندارد، مشترک هستند. اما متأسفانه برخی از شرکت‌ها یا فروشندگان جهت جلب مشتری و فروش بیشتر، فقط به مزایای این تجهیزات پرداخته و از ذکر معایب آنها هراس دارند. معایب عمومی خرید انواع تجهیزات تصفیه آب خانگی عبارتند از:

 • صرف هزینه‌های اولیه بابت خرید تجهیزات تصفیه
 • هزینه تعویض فیلترها و انجام سرویس‌های دوره‌ای در بازه زمانی 5 تا 6 ماه یکبار
 • اشغال بخشی از فضای موجود در زیر سینک ظرفشویی
 • تولید 300 میلی لیتر پساب در ازای 1 لیتر آب تصفیه شده

شرکت آبگونه نمایندگی رسمی آکوا پرو در ایران

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین نمایندگی رسمی آکوا پرو در ایران، با تولید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی و ارائه خدمات گسترده، همواره در جهت جلب رضایت اقشار مختلف جامعه کوشا بوده است. این مجموعه با سال‌ها تجربه درخشان در صنعت تصفیه، وجدان کاری و صداقت را به عنوان مهمترین اصول جهت موفقیت هر کسب و کار دانسته و سیاست کاری خود را بر اساس جلب اعتماد و اطمینان مشتریان بنا نهاده است.

شرکت آبگونه با اتکا به فناوری‌های روز دنیا و دانش فنی متخصصین باتجربه، تجهیزات متنوع و باکیفیتی چون انواع دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و پیش تصفیه را تولید نموده و همراه با گارانتی معتبر به فروش می‌رساند. ازجمله مزایای خرید آب تصفیه کن تایوانی آکوا پرو از شرکت آبگونه، بعنوان بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • گارانتی طلایی 24 ماه تعویض قطعات
 • خدمات پس از فروش مادام العمر
 • ضمانت اصالت و کیفیت محصولات
 • تضمین بهترین قیمت تجهیزات تصفیه
 • امکان ثبت سفارش آنلاین محصولات
 • ارسال و نصب رایگان تجهیزات تصفیه
 • امکان پرداخت وجه سفارش در محل
 • اطلاع رسانی پیامکی زمان سرویس‌ها
 • ارائه مشاوره تخصصی رایگان

تمامی تجهیزات تایوانی عرضه شده توسط شرکت آبگونه، دارای گواهینامه‌ها و استانداردهای بین المللی بوده و توسط برندهای معتبر و نامدار این کشور تولید گردیده است. لطفاً قبل از انجام هرگونه اقدام جهت انتخاب و خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی، نسبت به دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان زبده و با تجربه حاضر در مجموعه اقدام فرمایید. با اخذ مشاوره رایگان از محصول خریداری شده رضایت کامل خواهید داشت.

مطالب مشابه را ببینید!

با تیشرت مردانه چه شلواری ست کنیم؟ بهترین زمان خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟ لق شدن دندان شیری کودک راهنمای خرید میز جلو مبلی ، میز عسلی جدید  تجهیزات تالار بهترین راه خرید خانه در قبرس شمالی یا جنوبی برای هر ایرانی انرژی مثبت در خانه: ۵ رازی که باید بدانید! مالزی یا تایلند: کدام مقصد گردشگری محبوب‌تر است؟ جادوی دکوراسیون با مبلمان و صندلی‌های کم جا نکات مهم در انتخاب و خرید فرش