جاهای دیدنی آمستردام، پایتخت هلند

اگر می‌خواهید هتل های آمستردام را رزرو کنید؛ قبل از تهیه بلیط با این شهر بیشتر آشنا شوید. بیشتر زمان سفرتان قرار است به تماشای جاذبه‌های آمستردام بگذرد؛ بنابراین خوب است که کمی بیشتر با آن‌ها آشنا شوید و به سراغ مکان‌هایی بروید که با روحیه شما سازگارتر است؛ البته منظورمان این نیست که موارد تازه را امتحان نکنید؛ اما زمان سفر محدود است و بهتر است آن‌ها را دست‌چین کنید تا اوقات خوش سفرتان بیشتر شود. در ادامه، چند جاذبه‌ تماشایی آمستردام را به شما معرفی می‌کنیم که باید حتما یک بار به دیدن آن‌ها بروید.

جاهای دیدنی آمستردام، پایتخت هلند

موزه ون گوکVan Gogh Mesuem

یکی از جاهای دیدنی آمستردام موزه ون گوک است. اگر به هنر علاقه‌مند هستید، خوب است سری به آن بزنید و آثار این هنرمند بزرگ را از نزدیک ببینید. البته بدانید که تنها نقاشی‌های ون گوک نیستند که در این موزه نگه‌داری می‌شود. علاوه‌بر آن‌ها، آثار حکاکی‌شده و نامه‌های زیادی از این هنرمند در معرض دید عموم قرار گرفته‌اند. در کنار آثار ون گوک شاهکارهای هنرمندان دیگری مانند هانری دوتولوز لوترک هم در این موزه نگه‌داری می‌شوند.

کاخ سلطنتی آمستردام Royal Palace Amsterdam

اگر می‌خواهید کلمه «شکوه» را معنی کنید، به کاخ سلطنتی آمستردام سر بزنید. اگر هتل های آمستردام را رزرو کرده‌اید و مهمان این شهر هستید؛ نباید بدون دیدن این جاذبه این شهر را ترک کنید. ساختمانی که خاندان سلطنتی این شهر در آن زندگی می‌کردند و معماری آن یادآور دوران کلاسیک روم است. اگر به تماشای آن بروید؛ نقاشی‌ها و مجسمه‌های مرمری مختلفی آن حتما هوش از سر شما می‌برد و شما را شیفته خود می‌کند.

عبادتگاه سیناگوک Synagogue

هتل های آمستردام را که رزرو کنید و به دیدار این شهر بروید؛ فرهنگی را در آن مشاهده می‌کنید که در قرون 16 و 17 میلادی به این شهر آمدند. عبادتگاه سیناگوگ جایی است که می‌توانید در آن این تغییر فرهنگ را مشاهده کنید. یهودیانی که در اسپانیا آزار دیدند؛ تصمیم گرفتند که راهی آمستردام شوند. آمدن آن‌ها روی فرهنگ شهر اثر گذاشت و مردم را به سمت تازه‌ای هدایت کرد. در این جاذبه می‌توانید کتیبه‌های مختلفی از آن دوران را ببینید تا بیشتر با آن تغییر آشنا شوید.

جاهای دیدنی آمستردام، پایتخت هلند

کلیسای اود کرکOude Kerk

دین مسیحیت بخشی از فرهنگ مردم آمستردام شده ‌است. اود کرک کلیسایی است که در آن تصویری شفاف از این دین و اثرات آن بر جامعه دیده می‌شود. جایی که در آن آثار دوران‌های مختلف گذشته نگه‌داری می‌شود و ساختمان آن یکی از قدیمی‌ترین جاهای شهر به‌حساب می‌آید. وقتی وارد آن شوید؛ اول شیشه‌های رنگی پنجره‌ها و سپس، کشتی‌های مینیاتوری آویزان‌شده در آن، توجه شما را به سمت خود می‌کشند.

آسیاب‌های بادی Zaanse Schans

در قرن‌های 17 و 18 میلادی بخش زیادی از مردم آمستردام از آسیاب بادی استفاده می‌کردند. اگر در هتل های آمستردام هستید؛ بهتر است سری هم به روستای اطراف آن بزنید که چندین آسیاب بادی از گذشته در آن به یادگار مانده‌اند. اینجا مانند موزه‌ای در فضای باز است که به شما نشان می‌دهند که مردم این شهر در گذشته چطور خود را مشغول می‌کردند. اینجا مکان جذابی هم برای عکاسی به‌حساب می‌آید.

کانال بلت Canal Belt

آمستردام رودخانه‌های زیادی دارد که هر کدام از آن‌ها در پیشرفت این شهر ایفای نقش کرده‌اند. خوب است هنگام که مهمان هتل های آمستردام هستید، سری هم به آن‌ها بزنید. کانال بلت یکی از جاهایی است که در آن می‌توانید سفری دریایی را روی رودخانه تجربه کنید. این تصویر این شهر هرگز از ذهن شما پاک نمی‌شود. البته اگر به قایق‌سواری علاقه‌ای ندارید؛ در اطراف رودخانه قدم بزنید و یک قهوه مهمان کافه‌های اطراف باشید.

وندلا پارک Vondel Park

درست است که فضای سبز در همه جا وجود دارد؛ اما به پارک وندال آمستردام بروید و درختان سر به فلک کشیده آن را تماشا کنید. این پارک دو قسمت اودوست و اودزوید شهر را از هم جدا می‌کند. به این پارک که بروید؛ حوصله شما سر نمی‌رود؛ چون کافه‌هایی در آن وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها بنشینید. همین‌طور، بعضی اوقات تئاترهایی در فضای باز این پارک برگزار می‌شوند که می‌توانید به تماشای آن‌ها هم بروید.

جاهای دیدنی آمستردام، پایتخت هلند

رزرو ارزان هتل های آمستردام در فلای تودی

تنها بلیط آمستردام را از فلای تودی نگیرید. اگر می‌خواهید سفری به پایتخت هلند داشته ‌باشید؛ هتل های آمستردام را در فلای تودی رزرو کنید. این سایت هر خدمتی را که برای سفر بخواهید، به شما ارائه می‌دهد. اگر به فلای تودی سر بزنید، تمام اطلاعت هتل‌ها را به‌صورت دقیق به همراه هزینه آن دریافت می‌کنید. سپس، در همان لحظه رزرو ووچر هتل به‌صورت آنلاین برایتان صادر می‌شود؛ پس، می‌توانید در همان لحظه به سراغ انجام مراحل بعدی بروید که سفرتان را بدون مشکل برای تاریخ دلخواه انجام دهید. اگر نمی‌توانید از فرودگاه به‌راحتی به هتل محل اقامت خود بروید؛ از فلای تودی خدمت ترانسفر فرودگاهی را به همراه بیمه مسافرتی که ضروری است، رزرو کنید. فلای تودی این خدمات را با تخفیف ارائه می‌دهد.

مطالب مشابه را ببینید!

6 تفاوت میسلار واتر و تونر و روش های آن اصول اساسی مدیریت ریسک در فارکس + آموزش حرفه‌ای با تیشرت مردانه چه شلواری ست کنیم؟ بهترین زمان خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟ لق شدن دندان شیری کودک راهنمای خرید میز جلو مبلی ، میز عسلی جدید  تجهیزات تالار بهترین راه خرید خانه در قبرس شمالی یا جنوبی برای هر ایرانی انرژی مثبت در خانه: ۵ رازی که باید بدانید! مالزی یا تایلند: کدام مقصد گردشگری محبوب‌تر است؟