هنوز پول ارسال میدی؟ بهترین کد تخفیف دیجی کالا برای ارسال رایگان

هنوز پول ارسال میدی؟ بهترین کد تخفیف دیجی کالا برای ارسال رایگان

سبک زندگی افراد در دوره‌های مختلف، با توجه به شرایط مختلف تغییر می کند. پیشرفت‌های تکنولوژی و حضور گسترده آن‌ها در تمام ابعاد، سبک زندگی ما را دستخوش تغییر کرده است. یکی از این تغییرات روی آوردن به خرید اینترنتی است. در مزایای این شیوه خرید هیچ شکی نیست. از سرعت بالا گرفته تا کد تخفیف و قیمت‌های مناسب، همه جزئی از نکات مثبت خرید آنلاین اند. یکی از معدود مشکلات این حوزه، هزینه ارسال است. در ادامه با معرفی کد تخفیف دیجی کالا ارسال رایگان و بررسی سایر شیوه‌های تخفیف از این فروشگاه، توضیح می‌دهیم که چگونه خریدی ارزان و به صرفه را تجربه کنید.

کد تخفیف دیجی کالا؛ بزرگترین مزیت خرید آنلاین

همانطور که اشاره شد، خرید اینترنتی مزیت‌های بسیاری برای خریداران به همراه دارد؛ اما می‌توان وجود کد تخفیف را یکی از مهم ترین‌ها دانست. کد تخفیف دیجی کالا به شما اجازه می‌دهد مبلغ کمتری برای سفارشات خود پرداخته و در حقیقت خریدهای خود را ارزان تر ثبت کنید. این ویژگی در کنار مزیت‌های عمومی مانند سرعت و سهولت خرید، تنوع بالای کالا، امکان مرجوع کردن سفارش، تضمین اصالت و بهره گیری از نظرات دیگر افراد، می‌تواند تجربه خرید بی نظیری را برای شما رقم بزند. برخی این کد تخفیف های محبوب دیجی کالا را در ادامه بررسی می‌کنیم.

کد تخفیف دیجی کالا ارسال رایگان

پیش از این هم گفتیم که بالا بودن هزینه ارسال همیشه یکی از دغدغه‌های افراد در خریدهای آنلاین بوده است. کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا این مشکل را برطرف کرده است. تنها لازم است مبلغ خریدتان بیشتر از 200 هزار تومان باشد تا با اعمال کد KEHP هزینه ارسال خرید شما از دیجی کالا رایگان بشود.

هنوز پول ارسال میدی؟ بهترین کد تخفیف دیجی کالا برای ارسال رایگان

کد تخفیف دیجی کالا بالای 500 تومان

همانطور که از نام این کد مشخص است، برای استفاده از آن باید حداقل 500 هزار تومان محصول در سبد خرید خود داشته باشید. اگر سفارشتان به این مبلغ رسید کافیست کد VONYH را به کار ببرید تا 80 هزار تومان از مبلغ قابل پرداخت شما کسر شود.

کد تخفیف دیجی کالا بالایی 800 تومان

در دیجی کالا هر چه مبلغ خریدتان بیشتر باشد می‌تواند تخفیف بالاتری هم بگیرید. اگر بیش از 800 هزار تومان خرید کردید با به کار بردن کد تخفیف NYVOE دیجی کالا 100 هزار تومان کمتر پرداخت خواهید کرد. دقت داشته باشید که خود کدها رایگان اند و نیاز نیست برای دریافت آن‌ها هزینه کنید. در واقع با یک کد تخفیف رایگان می‌توانید بخش قابل توجهی از مبلغ خرید خود را نپردازید.

کد تخفیف دیجی کالا بالای 300 تومان

نگران نباشید؛ اگر مبلغ خریدتان کمتر باشد باز هم می‌توانید تخفیف خوبی از دیجی کالا بگیرید. کد VCHUT به عنوان کد تخفیف دیجی کالا بالای 300 تومان شناخته می‌شود و فاکتور پرداختی شما را 60 هزار تومان کاهش می‌دهد.

تخفیف 80 درصدی دیجی کالا

تخفیف 80 درصدی دیجی کالا از بخش‌های جذاب این سایت است که هر شخصی را به خرید وسوسه می‌کند. این تخفیف های 80 درصدی زمان مشخصی نداشته و ممکن است در مواقع مختلف ارائه شود. دقت کنید که این نوع تخفیف نیازی به کد نداشته و به صورت خودکار روی اجناس اعمال می‌شود. این نکته را هم فراموش نکنید که سقف این نوع تخفیف 80% است و ممکن است در عمل با درصدهای کمتری مواجه شوید. شما می‌توانید انواع لباس، کفش، وسایل آرایشی، لوازم خانگی، کالای ورزشی و … را با هشتاد درصد تخفیف خریداری کنید.

دیجی پلاس؛ خرید از دیجی کالا با تخفیف ویژه

اگر به دنبال ارسال رایگان بیشتر هستید یا اکثر خریدهای اینترنتی خود را از دیجی کالا انجام می‌دهید و نیاز به خدمات ویژه دارید، دیجی پلاس برای شما مناسب است. دیجی پلاس یکی از سرویس‌های ویژه دیجی کالا برای مشتریان خاص است که امکانات منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می‌دهد. چهار ارسال رایگان بدون محدودیت خرید یکی از این امتیازها است که با استفاده از آن دیگر لازم نیست نگران هزینه ارسال و افزایش کرایه‌های پستی باشید. البته، برای برخورداری از این امکانات ویژه باید اشتراک دیجی پلاس را بخرید. این اشتراک به صورت ماهانه، سه ماهه و 6 ماهه قابل خرید است. برای خرید ارزان اشتراک می‌توانید کد تخفیف دیجی پلاس را به کار ببرید.

لازم به ذکر است که ارزش مزایا و خدماتی که دریافت می‌کنید بیشتر از مبلغ حق اشتراک است. برخی از این موارد، به غیر از ارسال رایگان عبارت اند از دسترسی زودتر از بقیه به محصولات شگفت انگیز دیجی کالا، امکان بازگشت وجه نقدی با هر خرید، یک ماه فرصت مرجوع کردن کالا، پشتیبانی و ظرفیت ارسال اختصاصی، دریافت تخفیف و جوایز ویژه در جشنواره‌ها و کد تخفیف‌های انحصاری. همه این موارد سبب می‌شوند خرید شما از دیجی کالا نه تنها ارزان و به صرفه بلکه متفاوت، راحت و جذاب باشد.

هنوز پول ارسال میدی؟ بهترین کد تخفیف دیجی کالا برای ارسال رایگان

کد تخفیف دیجی پلاس سه ماهه

اگر می‌خواهید در خرید اشتراک دیجی پلاس 30 درصد تخفیف بگیرید، کد DIGIPLUS03 را به کار ببرید. این کد تخفیف دیجی پلاس اشتراک سه ماهه این سرویس برای خرید اول و غیر اول را ارزان تر می‌کند.

کد تخفیف دیجی پلاس یک ماهه

اگر می‌خواهید برای بار اول، دیجی پلاس را با خرید اشتراک ماهانه امتحان کنید، کد تخفیف DIGIPLUSAZKI را به کار ببرید اشتراک یک ماهه دیجی پلاس را با 50% تخفیف با نصف قیمت خریداری کنید.

کد تخفیف دیجی پلاس غیر اول

اگر قبلاً از دیجی پلاس استفاده کرده و می‌خواهید اشتراک خود را تمدید کنید، کد تخفیف plus70 را برای خرید غیر اول خود به کار ببرید تا از این طریق 70 درصد تخفیف گرفته و تنها 30% از هزینه را بپردازید.

کد تخفیف دیجی کالا جت؛ ارزان ترین خرید روزمره

دیجی کالا جت از بخش‌های نسبتاً جدید و بسیار جذاب دیجیکالا است. همانطور که می‌دانید شما می‌توانید بسیاری از محصولات مورد نیاز خود را از دیجی کالا سفارش دهید. جای محصولات مصرفی و سوپرمارکتی در این سایت خالی بود که راه اندازی دیجی جت امکان خرید سریع محصولات سوپرمارکتی را به شما می‌دهد. دیجیکالا جت یک سوپرمارکت اینترنتی است که رفتن به مغازه برای خرید خوراکی، تنقلات، خواروبار، نوشیدنی، لبنیات، گوشت و مرغ، محصولات بهداشتی و … را به اندازه چند کلیک ساده کرده است. کد تخفیف دیجی کالا جت را هم در خریدهای اول یا غیر اول خود از این سوپرمارکت فراموش نکنید. با کد تخفیف دیجی کالا جت هزینه ای که برای خریدهای روزانه خود پرداخت می‌کنید کمتر می‌شود.

هنوز پول ارسال میدی؟ بهترین کد تخفیف دیجی کالا برای ارسال رایگان

کد تخفیف دیجی کالا جت اولین خرید

اگر شما هم مثل بسیاری از افراد تا به حال خرید از سوپرمارکت آنلاین را امتحان نکرده اید، حتماً در نخستین سفارش خود کد تخفیف دیجی کالا جت خرید اول را به کار ببرید. اگر حداقل خریدتان 120 هزار تومان باشد، با کد تخفیف FFCHNC88 مبلغ 40 هزار تومان از فاکتور شما کم می شود.

کد تخفیف دیجی کالا جت بدون محدودیت خرید اول

در سفارش‌های دوم به بعد خود نیز برای تخفیف گرفتن کافیست کد تخفیف دیجی کالا جت غیر اول را به کار ببرید. برای مثال، با کد FFCHPA9 می‌توانید 35 هزار تومان تخفیف روی سفارش‌های بالای 200 هزار تومان از دسته بندی شیرینی، تخفیف دریافت کنید.

کد تخفیف دیجی جت نان

با دیجی جت حتی خرید نان تازه و گرم هم ممکن می‌شود. نه تنها می‌توانید به جای رفتن به نانوایی نان را سفارش دهید بلکه با کد T2GS 20 هزار تومان از مبلغ سفارشات بالای 120 هزار تومان شما کم می شود.

کد تخفیف پروتئین دیجی جت

با گران شدن محصولات پروتئینی هیچ چیز بهتر از تخفیف در خرید آن‌ها نیست. اگر گوشت و مرغ و فراورده‌های پروتئینی را آنلاین سفارش دادید، فراموش نکنید که با اعمال کد تخفیف پروتئین دیجی جت یعنی M6JD می‌توانید روی سفارش‌های بالای 120 هزار تومان خود 60 هزار تومان تخفیف بگیرید.

مطالب مشابه را ببینید!

اصول اساسی مدیریت ریسک در فارکس + آموزش حرفه‌ای با تیشرت مردانه چه شلواری ست کنیم؟ بهترین زمان خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟ لق شدن دندان شیری کودک راهنمای خرید میز جلو مبلی ، میز عسلی جدید  تجهیزات تالار بهترین راه خرید خانه در قبرس شمالی یا جنوبی برای هر ایرانی انرژی مثبت در خانه: ۵ رازی که باید بدانید! مالزی یا تایلند: کدام مقصد گردشگری محبوب‌تر است؟ جادوی دکوراسیون با مبلمان و صندلی‌های کم جا