با شهر لوازم‌ خانگی هدایا را جارو کنید

یک جشنواره فوق‌العاده دیگر و فرصت بی‌نظیر خرید برای کسانی که قصد تهیه لوازم‌ خانگی را دارند. حتماً سؤال می‌کنید کجا؟! پاسخ ما همان نام معتبر و همیشگی است: شهر لوازم‌خانگی

اگر در این روزهای سرد سال، بارش نعمت الهی مثل همیشه نیست، ناراحت نباشید؛ چون فروشگاه محبوب مشتریان جایزه باران آخر سال را شروع کرده است. اگر از شهر لوازم‌خانگی مبلغ ۳۵ میلیون تومان خرید نقدی یا اقساطی انجام دهید، یک جاروبرقی به ارزش ۴ میلیون تومان هدیه می‌گیرید.

با شهر لوازم‌ خانگی هدایا را جارو کنید

این یک فرصت محدود است و اگر می‌خواهید هدایا را جارو کنید، باید سریع‌تر اقدام کنید. این جشنواره در همه شعب شهر لوازم‌خانگی در شهرهای تهران، اصفهان و ساری برپاست.

فراموش نکنید شهر لوازم‌خانگی مرجع تخصصی لوازم‌خانگی است؛ به همین دلیل قیمت‌ها در این فروشگاه بزرگ کمتر از هر جای دیگری است. اگر به‌صورت اقساطی خرید کنید، حدود یک درصد کارمزد ماهانه باید بپردازید که این کارمزد به مبلغ باقیمانده بعد از کسر پیش‌پرداخت تعلق می‌گیرد.

بنابراین با شرکت در جشنواره جدید شهر لوازم‌خانگی از فرصت یک خرید فوق‌العاده با هدیه‌ای بی‌نظیر بهره‌مند می‌شوید. شعبه اصلی این فروشگاه بزرگ و معتبر در تهران، بعد از میدان آزادی روبروی تهرانسر است.

مطالب مشابه را ببینید!

کمپین جذاب «سه هیچ جلویی» از ایکس ویژن چگونه قبل از خرید نبشی و ناودانی، وزن آن را حساب کنیم؟ راهنمای جامع خرید آمپلی فایر خانگی | به سوی دنیای صوتی حرفه‌ای هتل های تاریخی اصفهان؛ رستوران های مجلل و بازدید از هتل بهترین کاردرمانی شرق تهران ویژگی های بهترین متخصص ارتودنسی در کرج مزایای استفاده از دستگاه تصفیه هوا خرید سی پی ارزان از بهترین سایت خرید سی پی ایران در کدام منطقه استانبول، هتل رزرو کنیم؟ متن زیبا برای تبلیغ کاشت مژه؛ مشتریان خود را 10برابر کنید!