در او ام پی فینکس ربات اسپات گرید بساز و صد هزار شیبا هدیه بگیر

در او ام پی فینکس ربات اسپات گرید بساز و صد هزار شیبا هدیه بگیر

ورود موثر به بازار کریپتو و معاملات ثمربخش و سودده بی‌تردید نیازمند توجه به پارامترهایی همچون «زمان» است؛ مولفه‌ای که در ربات‌های معامله‌گر مورد توجه جدی قرار گرفته‌است. به عنوان نمونه با فرض سوددهی لحظه‌ای یا حتی روزانه ترید، معامله‌گر قادر به حضور تمام وقت پای سیستم نیست تا همزمان تمامی ابعاد و زوایای بازار را مورد بررسی قرار داده و در زمان مناسب، اقدام به خرید و فروش رمزارز کند.

در نتیجه برای رفع این محدودیت، رباط‌های معامله‌گر ساخته شده‌اند؛ ربات‌هایی که هر روز نوع جدیدی از آنها با قابلیت‌های متفاوت ایجاد و روانه بازار می‌شوند. ربات معامله گر اسپات گرید (Spot Grid) از آن جمله است که صرافی او ام پی فینکس در راستای پاسخ دهی به نیاز معامله‌گران آن را به سایر امکانات خود اضافه کرده‌است. به عبارت دیگر، این ربات‌ها به معامله‌گران کمک می‌کنند تا به طور 24 ساعته از همه فرصت‌های معاملاتی استفاده کرده و از تغییرات بازار عقب نمانند.

اهمیت استفاده از ربات اسپات گرید برای تریدرها

در او ام پی فینکس ربات اسپات گرید بساز و صد هزار شیبا هدیه بگیر

برای درک ضرورت آشنایی معامله‌گران از ربات اسپات گرید ابتدا لازم است که امکانات و قابلیت‌های این ربات مورد بررسی قرار گیرد.

توجه به «نوسانات جزئی قیمت» و نیز «واکنش سریع» از ویژگی‌های بارز این ربات است. به این معنی که این دستیار معاملاتی ابتدا حرکات و نوسانات بازار را به صورت لحظه‌ای رصد کرده و با توجه به تنظیمات ساده‌ای که از پیش توسط تریدر تعیین شده، به نوسانات بازار واکنش نشان داده و اقدام به خرید و فروش می‌کند.

درباره جزییات ربات معامله گر اسپات گرید باید گفت که این ربات از چند گرید تشکیل شده و در نهایت یک سقف و کف برای معاملات در نظر می‌گیرد. هر بار که قیمت به سطوح پایین‌تر برخورد می‌کند، ربات یک سفارش خرید به صورت خودکار و هر بار که به سطوح بالاتر برخورد کند، یک سفارش فروش خودکار ثبت خواهد کرد.

در او ام پی فینکس ربات اسپات گرید بساز و صد هزار شیبا هدیه بگیر

در این میان با هدف کاهش ریسک معاملاتی، توجهی ویژه به دو موضوع «حد سود» و «حد ضرر» صورت گرفته‌است. ربات اسپات گرید به این دو نقطه بسیار حساس است و با رسیدن قیمت‌ها به هر یک از این دو نقطه، عملکرد ربات متوقف می‌شود. در این وضعیت، تمامی سفارشات باز به صورت خودکار لغو و تمامی موجودی کاربر به پایه بازار تبدیل می‌شود که بسته به بازار تتری یا تومانی به تتر یا تومان تبدیل خواهد شد.

البته ذکر این نکته ضروری است که ربات اسپات گرید بیش از بازدهی در بازارهای رونددار، بیشترین بازدهی را در بازارهای رنج و نوسانی دارد. اتفاقا در بازار نوسانی به دلیل مولفه‌هایی چون «پیچیدگی» و «غیرقابل پیش‌بینی» بودن بازار که به سردرگمی معامله‌گر می‌انجامد، کارایی این ربات برجسته‌تر می‌شود.

معرفی ربات اسپات گرید صرافی او ام پی فینکس

همانطور که پیشتر اشاره شد، صرافی او ام پی فینکس با توجه به اهمیت و ضرورت آشنایی و استفاده معامله‌گران از ربات اسپات گرید، این ربات را به دیگر امکانات خود افزوده است. بنابراین کاربر بعد از ورود به حساب و رجوع به قسمت بالای صفحه، سمت راست و انتخاب ربات‌های معامله‌گر، گزینه ربات اسپات گرید را مشاهده و پس از فعال‌سازی از آن استفاده کند.

در او ام پی فینکس ربات اسپات گرید بساز و صد هزار شیبا هدیه بگیر

بعد از ساخت ربات در او ام پی فینکس، کاربر قادر خواهد بود که به دو روش «شخصی سازی» و «پیشنهاد خودکار» گرید، ربات مورد نظر خود را فعال کند. همانطور که از عنوان روش «شخصی سازی» پیدا است، کاربر در این روش به صورت دستی تنظیمات را انجام می‌دهد.

در این روش بعد از تعیین محدوده قیمتی و تعداد گریدها، مبلغ مورد نظر برای سرمایه‌گذاری قید می‌شود. اگر گزینه «استفاده از داراییِ DOGE» نیز فعال شود، آن مقدار دوج کوینی که از قبل تو کیف پول کاربر موجود است هم در سفارش‌های ربات لحاظ می‌شود. در این روش، حد سود و ضرر از قسمت تنظیمات پیشرفته قابل تعیین است.

برخلاف روش اول، در روش دوم یعنی «پیشنهاد خودکار» تنها انتخاب بازار و مبلغ سرمایه‌گذاری بر عهده کاربر است سپس تعداد گرید و محدوده قیمتی ربات توسط الگوریتم‌های هوشمند تعیین می‌شود و…. شایان ذکر است که باوجود سهولت استفاده از این ربات، آموزش کاملی از این ربات در دسترس قرار گرفته‌است که می‌توان با مراجعه به وبلاگ و شبکه‌های اجتماعی او ام پی فینکس از آنها استفاده کرد.

کارمز صفر با استفاده از ربات اسپات گرید او ام پی فینکس

صرافی او ام پی فینکس به دلیل مزیت‌های شایان توجه ربات اسپات گرید و اهمیت بالای استفاده تریدرها از این قابلیت، تلاش کرده تا فرصتی مناسب و جذاب را در اختیار کاربران قرار دهد. بنابراین، به مناسبت راه‌اندازی این ربات هوشمند به کاربرانی که تا پایان شهریور ماه 1402 اولین ربات خود را بسازند 100000 شیبا تعلق خواهد گرفت.

همچنین، کارمزد ربات گرید برای کاربرانی که در این بازه زمانی اقدام به استفاده از ربات می‌کنند، صفر خواهد بود. این بهترین زمان برای همه معامله‌گران است که علاوه بر استفاده از این ابزار کاربردی، نه تنها تمام معاملات خود را بدون پرداخت کارمزد انجام دهند، بلکه برای استفاده از آن جوایزی جذاب نیز دریافت کنند.

مطالب مشابه را ببینید!

بررسی کامل مضرات جوش شیرین برای زیر بغل (تهدید جدی سلامتی) صفر تا صد راه اندازی آشپزخانه صنعتی جدیدترین مدل کیف و کفش چرم زنانه و کاربرد آن‌ ساخت پروتئین وی خانگی با پودر سفیده تخم مرغ چگونه است؟ کدام ساعت‌های هوشمند قابلیت مکالمه دارند؟ استانبول، شهری مقرون به صرفه: سفری با قیمتی مناسب دلایل اصلی کاهش فروش در کسب و کارها هر چیزی که باید درباره قرعه‌کشی 1 میلیارد ریالی راسان بدانید! آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟  راهنما اجاره ویلا در سفر به اطراف تهران