مزایای برون سپاری پروژه و فریلنسینگ چیست؟

 مزایای برون سپاری پروژه و فریلنسینگ چیست؟

شاید شما نیز تا کنون نام برون سپاری پروژه را شنیده باشید. در عصری زندگی میکنیم که با فراگیر شدن عامل ارتباطی به نام اینترنت و دسترسی آسان تمام مردم دنیا به این، زندگی و کسب و کار مردم پیشرفت چشمگیری پیدا کرده است و بسیاری ترجیح میدهند تا با استفاده از این عامل ارتباطی، درامدشان را افزایش دهند  و از مزایای آن استفاده کنند.

 مزایای برون سپاری پروژه و فریلنسینگ

مزایای برون سپاری پروژه و فریلنسینگ چیست؟

برای انکه بتوانیم اثر گذاری اینترنت بر پیشرفت کسب و کار افراد را به خوبی توضیح دهیم، در ابتدا لازم است تا با اصطلاحاتی همچون فریلنسینگ و برون سپاری پروژه آشنا شویم.

امروزه، برون سپاری پروژه تبدیل به یکی از راه های اصلی صرفه جویی شده است و سازمان ها ی مختلف میتوانند به راحتی از مزایای برون سپاری پروژه استفاده کنند و از این طریق بدون آن که با آن محدودیت  زمانی و مکانی روبروشوند به راحتی از طریق اینترنت( در اصطلاح همان دورکاری می گوییم) به راحتی کسب درامد داشته باشند.

مسلما استفاده از خدمات برون سپاری پروژه ها به نفع صاحبان مشاغل خواهد بود و از طرفی دیگر نیز مشتریان بیشتری از سراسر دنیا علاقه مند به استفاده از محصولات و خدمات این سازمان ها و شرکت خواهند شد، چرا که همه دوست دارند تا بدون درگیری با ترافیک شهر و صرف هزینه ی رفت امد،خدمات مورد نیازشان را بدست آورند و برون سپاری  این امکان را برای آنها ایجاد میکند تا در هر زمان و مکانی که می باشد به راحتی با استفاده از گوشی همراه یا رایانه خود، در هر زمان و مکانی که قرار دارند، نیازهای اساسی خود را برطرف کنند.

 

آشنایی با تعریف دقیق برون سپاری پروژه

همه ی ما اصطلاحاتی همچون برون سپاری پروژه را شنیده ایم، اما شاید درک دقیقی از مفاهیم آن نتوانسته باشیم بدست آوریم تا بتوانیم از آنها در زندگی روزمره نیز زندگی کنیم. در عصری زندگی میکنیم که همه چیز تحت تاثیر اینترنت و فناوری قرار گرفته است و کار را برای انسان ها سهل تر کرده است.

بنابراین به خوبی می توان این موضوع را در سطح جامعه مشاهده کرد که تا چه میزان، کسب و کارها و میزان درآمد های افراد به روش های نوین وابسته به اینترنت، مرتبط می باشد.

در تعریف برون سپاری پروژه های فریلنسینگ به زبان ساده میتوان گفت که شرکت ها و یا سازمان هایی که برای انجام پروژه های اینترنتی که باعث رونق و کسب و کار میشود( پروژه هایی همچون: ترجمه و تولید محتوا و ….) افراد متخصص و دوره دیده ای را از راه دور استخدام میکنند و از این طریق در صرف هزینه های اضافی و  زمان صرفه جویی می کنند، فریلنسینگ صورت میگیرد.

 مزایای برون سپاری پروژه و فریلنسینگ

آشنایی با تعریف دقیق برون سپاری پروژه

 

به بیانی بهتر و دقیق تر می توان گفت که فریلنسینگ مربوط به استخدام کارمندان متخصص و حرفه ای میباشد که  توسط شرکت ها و سازمان هایی که پروژه های اینترنتی به آنها سپرده میشود، استخدام میشوند و در چنین حالتی به هرکاری که بتوان بدون محدودیت زمانی و مکانی از طریق اینترنت انجام داد، دورکاری می گویند.

طبق امار بدست امده در سال های اخیر، به خوبی می توان به این نکته اشاره کرد که تعداد افرادی که از طریق دورکاری و فریلنسینگ کسب درآمد دارند در سراسر جهان بسیار زیاد است و همین موضوع باعث شده است تا پلتفرم های بسیار زیادی طراحی شود تا کارفرمایان و متخصصان مختلف به بهترین نحو و سهل ترین راه ( اینترنت) با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و انواع پروژه ها و سفارشات اینترنتی در کوتاه ترین زمان به بهترین نحو انجام شود.

کانون ورد پورس نمونه ی کامل و جامعی از سیستم برون سپاری پروژه و فریلنسینگ در کشور ما به حساب می آید و اساس کار در این پلتفرم به این نحو میباشد که کارفرما به راحتی و بدون دغدغه سفارش خود را ثبت میکند و کانون وردپرس طبق موضوع پروژه ، آنرا که یکی از کارمندان دورکار متخصص در این زمینه می سپارد و این امکان را بوجود می آورد تا برای انجام هرچه بهتر و سریعتر سفارش، کارفرما و فریلنسر با یکدیگر از طریق سایت ، ارتباط داشته باشند.

 

 

فعالیت های مربوط به حوزه ی فریلنسینگ

شاید یکی از سوالات اصلی و چالش های اساسی که اکنون در ذهن شما ایجاد شده است آن است که دقیقا در چه مواردی میتوان از خدمات برون سپاری پروژه استفاده کرد و چه کارهایی را میتوان با استفاده از آن به نتیجه برسند؟

در پاسخ به این سوال شما باید گفت که به عنوان یک قاعده ی کلی، هر پروژه ای را که بتوان از راه دور بوسیله ی  اینترنت انجام داد و به نتیجه برسند در حوزه ی فریلنسینگ قرار میگیرد و فرقی ندارد که این سفارشات در حد یک آگهی تبلیغاتی باشند و یا انکه مربوط به تالیف و ترجمه مطالبی خاص برای سئو سایت های مختلف باشند.

 مزایای برون سپاری پروژه و فریلنسینگ

فعالیت های مربوط به حوزه ی فریلنسینگ

در نهایت توجه داشته باشید که بجز فعالیت هایی که نیاز به حضور فیزیکی دارند، هرکاری را که بتوان از طریق سامانه برون سپاری پروژه به سرانجام رساند، فریلنسینگ نام دارد و وجود یک پلتفرم قوی و قابل اطمینان همچون کانون وردپرس، در میان کاربر و کارمند غیر حضوری الزامی میباشد تا سفارشات به نحو احسن به انجام برسند و از صرف بسیاری از هزینه های اضافی جلوگیری خواهد شد و پروژه ها در کوتاهترین زمان و به بهترین نحو انجام خواهند شد.

در پلتفرم برون سپاری و ارائه ی خدمات، امکانات کافی و زمینه ی انجام پروژه های زیر به طور کامل مهیا میباشد:

 

شبکه و منابع انسانی

یافتن منابع و محصولات

طراحی سایت و اپلیکیشن

ساخت و تولید

طراحی، رسانه‌ها و معماری

فروش و بازاریابی

خدمات تلفن همراه و رایانه

خدمات پرستاری، خدمات حمل و نقل، خدمات نظافت و …

طراحی وب سایت و اپلیکیشن

استخدام متخصص سئو

کارشناس فناوری اطلاعات

طراحی نرم افزار

تولید محتوا و ترجمه

ورود اطلاعات

مدیریت و بازرگانی

حسابداری

نویسندگی و تایپ

 مزایای برون سپاری پروژه و فریلنسینگ

هر پروژه ای را که بتوان از راه دور بوسیله ی  اینترنت انجام داد و به نتیجه برسند در حوزه ی فریلنسینگ قرار میگیرد.

 

سخن پایانی

فریلنسینگ و برون سپاری پروژه ها این امکان را به صاحبان مشاغل میدهد تا در کوتاهترین زمان، پیشرفت بزرگی کنند و از بهترین امکانات جامعه مدرن (اینترنت) برای رونق کسب و کار خود استفاده کنند.

فریلنسینگ دارای ویژگی انعطاف پذیری می باشد و این امکان را به افراد مختلف جامعه میدهد تا با هر نوع کسب و کار و شغلی که دارند از مزایای اینترنت نیز برای کسب سود بیشتر استفاده کنند.

از طرفی با از بین رفتن محدودیت های زمانی و مکانی دیگر هیچ کس نگرانی از بابت سختی انجام کار و از بین رفتن وقت و هزینه های رفت و امدش ندارد. پایان رپورتاژ آگهی /

مطالب مشابه را ببینید!

زندگی در فرانسه چگونه است؟ مزایا+معایب عادات روزانه مفید برای زندگی بهتر؛ 7 کار موثر برای داشتن زندگی خوب افزایش انگیزه شغلی؛ 17 روش برای بالا بردن انگیزه برای کار کردن موسسه مهاجرتی چیست؟ نکاتی در مورد وظایف و مسئولیت های موسسات مهاجرتی متن نامه گواهی اشتغال به کار به فارسی و انگلیسی + 5 نمونه فارسی و انگلیسی نامه نکات کلیدی در بهبود مهارت مکالمه زبان انگلیسی راهنمای انتخاب بهترین گل برای هدیه به آقایان در مناسبت‌ها زبان بدن در فروش؛ تکنیک های استفاده از زبان بدن برای فروش بهتر و جذب مشتری همه چیز درباره کلاس خصوصی آیلتس آداب و رسوم شب یلدا در ایران و تاریخچه شب چله در شهرهای مختلف