بهترین کتاب های جمع بندی کنکور کدام اند؟

بهترین کتاب های جمع بندی کنکور کدام اند؟

حجم بالای مطالب کنکور و تنوع مطالب اغلب باعث سردرگمی دانش آموزان می‌شود. بنابراین لازم است با طراحی و اجرای برنامه‌ریزی صحیح و اصولی و تهیه ابزار موردنیاز با تمام قدرت در مسیر موفقیت در کنکور گام بردارید. دوران جمع بندی کنکور را می‌توان یکی از دوران حساس و سرنوشت‌ساز در بین دوره‌های پیش از کنکور به شمار آورد. برای دستیابی به نتیجه رضایت بخش در این دوران شما نیازمند خرید کتاب‌های جمع بندی و فراهم کردن شرایط مناسب برای مطالعه آن‌ها هستید. کتاب‌های جمع بندی یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌های دوران کنکور هستند که در این مطلب شما را با چند مورد از آن‌ها آشنا می‌کنیم.

کتاب‌های جمع‌بندی نشر الگو، انتخابی مناسب برای دوران جمع بندی کنکور

نشر الگو یکی از قدیمی‌ترین و باتجربه‌ترین انتشارات کتاب در حوزه تالیف و انتشار انواع کتاب‌های کمک درسی، تست‌های طبقه بندی شده و کتب جمع بندی است. کتاب‌های جمع‌بندی انتشارات الگو شامل کتب جمع‌بندی زیست پایه دهم، یازدهم و دوازدهم، جامع فیزیک دهم، یازدهم و دوازدهم، کتب جمع بندی شیمی و ریاضی در دروس پایه و پایه دوازدهم است.

این کتاب‌ها را می‌توانید از بانک کتاب مارکا همین حالا به صورت اینترنتی خریداری کنید. از آن‌جا که در ماه اول از سه ماه دوران جمع بندی کنکور به مطالعه و مرور درس‌های پایه پرداخته می‌شود، خرید کتاب جمع‌بندی دروس پایه دهم و یازدهم در این زمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

بهترین کتاب های جمع بندی کنکور کدام اند؟

کتاب های جمع بندی مهر و ماه انتخابی کامل برای جمع بندی دورا کنکور

دوران جمع بندی کنکور از سه ماه تشکیل شده است که در ماه‌های آخر شما نیازمند مطالعه و حل تست‌های مشابه کنکور را دارید. شاید بتوان مجموعه کتاب‌های کنکوریوم را یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌های طبقه‌بندی و شبیه سازی شده کنکور به شمار آورد. کتاب‌های کنکوریوم با داشتن ویژگی‌های زیر انتخابی جامع و کامل برای آشنایی با سوالات کنکور هستند.

  • طراحی سوالات تست استاندارد و منطبق با آخرین آزمون کنکور
  • ارائه پاسخنامه کاملا تشریحی با نکات طلایی ارزشمند و تحلیل تست‌ها
  • طراحی دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی برای شبیه سازی کنکور
  • اپلیکیشن اسکن برگه پاسخ و صدرو کارنامه هوشمند به صورت الکترونیکی
  • رعایت بودجه بندی، چیدمان و تنوع در لحن سوالات برای آمادگی بیشتر دانش آموزان

کتاب‌های جمع بندی خیلی سبز، بهترین کتاب جمع بندی کنکور

بی شک کتاب‌های جمع بندی خیلی سبز را می‌توان از بهترین کتاب‌های جمع بندی کنکور به شمار آورد. کتاب‌های جمع بندی خیلی سبز یکی از مهم ترین و کارآمدترین منابع برای روزهای پایانی و نزدیک به کنکور برای داوطلبان کنکور هستند. داوطلبان رشته ریاضی، رشته تجربی و رشته انسانی برای جمع بندی می‌توانند این مجموعه را که شامل دروس دهم ، یازدهم و دوازدهم است را تهیه کنند. مباحث طبقه بندی شده و جامع این کتاب به شما کمک می‌کنند تا در دوران کوتاه جمع‌بندی کنکور به نتیجه بسیار مطلوبی دست یابید.

کتاب‌های جمع بندی خیلی سبز برای کلیه درس‌های تخصصی و عمومی انتخابی کامل و بی‌نقص هستند. برای تهیه کتب کمک درسی، مجموعه کتاب‌های جمع بندی خیلی سبز و انواع کتاب‌های تخصصی تحصیلی مانند محصولات نگاه دانش خرید کتاب و محصولات موردنظر می‌توانید به سایت مارکا کتاب مراجعه کنید.

کتاب‌های دور دنیا در 4 ساعت گاج، بهترین کتاب جمع بندی گاج

کتاب‌های دور دنیا در 4 ساعت یکی از جامع‌ترین کتاب‌های انتشارات گاج هستند که در دوران جمع بندی به کمک شما می‌آیند. هدف اصلی این کتاب‌ها بررسی و تفسیر سوالات کنکور است. بی شک در دوران جمع بندی فرصت زیادی برای مطالعه مجدد کلیه مطالب ندارید و با انجام سوالات مشابه کنکور و تشخیص نقاط ضعف و نقاط قوت می‌توانید به نتیجه مطلوبی دست یابید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این کتاب می‌توان به جمع بندی مفاهیم و مطالب خوانده شده در روزهای پایانی و نزدیک به کنکور، ارائه نکات مهم هر سؤال و توضیح درباره دام های آموزشی و موارد کاربردی و تحلیل جزء به جزء برای هر آزمون اشاره کرد.

بهترین کتاب های جمع بندی کنکور کدام اند؟

کتاب‌های پرفروش جمع بندی مبتکران

یکی دیگر از کتاب‌های پرطرفدار جمع بندی، کتب جمع بندی مبتکران هستند. انتشارات مبتکران برای کلیه پایه‌های تحصیلی، مجموعه کتابی با ارزش را طراحی و تالیف کرده است. کتاب‌های فیل انتشارات مبتکران در واقع کتاب های جمع بندی و مرور هستند که مهم ترین تیپ‌های تستی در آنها بررسی می‌شوند و انتخابی مناسب برای دوران جمع بندی و آشنایی با مدل سوالات کنکور است. کتاب 20 آزمون شبیه ساز تیزهوشان ششم مرشد مبتکران و کتاب‌های مرشد مبتکران از پرفروش‌ترین کتاب‌های این انتشارات هستند.

خرید کتاب‌های جمع‌بندی کنکور برای برنامه ریزی 3 ماهه از مارکا کتاب

در این مطلب شما را با چند مورد از بهترین کتاب های دوران جمع بندی کنکور و انتشارات آن‌ها آشنا کردیم. بی شک این کتاب‌ها در آینده تحصیلی شما تاثیر شگفتی خواهند داشت.

فروشگاه اینترنتی مارکا کتاب با ارائه تخفیف 25 درصدی به دانش‌آموزان عزیز، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. برای خرید کتاب‌‌های موردنظرتان در تمامی رشته‌ها می‌توانید به صفحه اصلی سایت مارکا کتاب مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با شماره 02166400400 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز هستند. رپورتاژ آگهی /

مطالب مشابه را ببینید!

شرایط تحصیل در دبی یا امارات؛ شرایط پذیرش مقاطع مختلف و دانشگاه های برتر انگیزه برای تغییر؛ عوامل موثر ایجاد کننده انگیزه و روش های با انگیزه شدن چگونه خانمی جذاب باشیم؟ راه های جذابیت زنان و راز و رمزهای خاص آمادگی یک هفته آخر کنکور؛ برای قبولی در کنکور هفته آخر چه کنیم؟ صفر تا صد شرکت در کنکور؛ آمادگی برای روز کنکور برای موفقیت در کنکور و امتحانات این گونه عمل کنید چگونه فردی دوست داشتنی شویم؟ (عاداتی که باعث جذابیت شما می شوند) جملات موفقیت مالی و رسیدن به ثروت از کتاب پدر پولدار و پدر بی پول 10 درس طلایی انیشتین و نکات خاص برای موفقیت در زندگی سخنان پیتر لینچ مدیر موفق وال استریت و توصیه های ارزشمند ثروتمند شدن