چگونه بفهمیم زنی عاشق ماست؛ نشانه های دختری که عاشق ما شده است

عشق جزئی جداناپذیر از زندگی هر انسانی می باشد. نمی توانید وجود عشق را انکار کنید. آدمی بدون دوست داشتن و عشق چگونه می تواند زندگی کند؟ انسان به محبت کردن و محبت دیدن نیاز دارد. اصلاً انسان زاده شده که عشق بورزد و عشق ببیند. اگر کنجکاو هستید که چگونه بفهمید دختری عاشق شما شده است یا نه باقی مطالب را با ما همراهی کنید.

چگونه بفهمیم دختری عاشق ما شده است؟

حتماً این ضرب المثل را شنیده اید که زبان جسم دروغ نمی گوید. آری درست است شاید زبان بتواند خیلی چیزها را پنهان کند اما آیا چشمها و حرکات بدن شما هم می تواند عشق درونیتان را پنهان کند؟ فکر می کنید که بدن چقدر می تواند در برابر عشق مقاومت نشان دهد؟ آخر سر خود را لو خواهد داد. اگر مایل هستید بدانید دختری که مورد علاقه شماست متقابلاً به شما علاقمند است پس این نشانه های زیر را در نظر بگیرید، اگر این نشانه ها را داشت جای شکی باقثی نخواهد ماند که او هم عاشق شماست.

لبخند و خوشحالی چهره

وقتی با دختری روبرو می شوید و می خواهید بدانید که به شما علاقمند است یا خیر لبخندهایش را زیر نظر بگیرید. زن ها برعکس مردان در برابر عشق ضعیف تر هستند و زودتر خود را لو می دهند. کسی که عاشق شماست و از شما خوشش می آید نشاط و شادی چهره اش را فرا می گیرد. لبخندهای زیرکانه ای تحویلتان می دهد که ناخواسته نمی تواند کنترلش کند. شاید سعی در کنترلش داشته باشد اما یک جاهایی کم می آورد.

چگونه بفهمیم یک زن عاشق ماست

زیاد به دورتان می چرخد

کسی که عاشق شماست چشمانش فقط شما را می بیند و دور و برتان زیاد می گردد. گویی همچون بچه ای بیتابی می کند. چه بسا که در سرش فکر ازدواج با شما هم باشد. زن ها اگر عاشق شوند تا پای جان وفادار خواهند ماند فقط کافیست که مرد زندگیشان نیز دوستش داشته باشد.

همه جا اکثراً او را میبینید

از مسیری رد می شوید و ناگهان می بینید که جلوی چشمانتان ظاهر شده است. زمانی که از سر کار برمی گردید باز هم او را به طور اتفاقی سر راهتان می بینید. آیا واقعاً این دیدارها اتفاقی صورت می گیرد یا از قبل برنامه ریزی شده است تا بتواند شما را ببیند. دخترها وقتی عاشق می شوند سعی در جلب توجه دارند و تلاش می کنند که قدم اول از جانب شما صورت بگیرد.

جسمش با شما سخن می گوید

شاید سعی کند که عشقش را پنهان کند اما غافل از آنکه حرکاتش نمی تواند عشق درونش را فاش نکند. مثلاً وقتی چشمانش به شما می افتد ناگاه لبخند شعف و شادی بر لبانش نقش می بندد که چشمانش نیز او را همراهی می کنند. وقتی می خواهد صحبت کند به طرف شما خم می شود و سعی می کند که خودش را به شما نزدیک کند. وقتی مشغول صحبت کردن با او هستید چشمانش را از شما برنمی دارد. ناخواسته از حرکات شما تقلید می کند مثلاً اگر شما هنگام نشستن پاهایتان را روی هم بیاندازید او هم همین کار را تکرار خواهد کرد.

زبان چشم

برقراری ارتباط چشمی گزینه خیلی مهمی است. به گفته محققان چشمان آن ها زمانی که شما رفتاری موافق نظرشان انجام میدهید به راحتی این موضوع را به شما منتقل خواهد کرد. پس زیر نظر گرفتن نگاه های آن ها یک راه برای تشخیص این علاقه است.

چگونه بفهمیم یک زن عاشق ماست

پرسیدن سؤالات شخصی

زنی که به شما علاقمند باشد مایل است از زندگی خصوصی و حتی وضعیت مالی شما نیز سر در بیاورد. ممکن است سؤالات شخصی از شما بپرسد و بخواهد وارد جزئیات شود. اگر پاسخ های موردنظرش را از شما دریافت نمود رفتارهای جدیدتری از او خواهید دید که نشان از علاقندی او باشد.

همیشه برای شما زمان دارد

یک دختر هر چقدر که سرش شلوغ باشد و مشغله داشته باشد باز هم وقتی به شما علاقمند است زمانی برای بودن با شما کنار می گذارد. از هر فرصتی برای بودن با شما استفاده خواهد کرد. اگر به او پیام دهید در کوتاه ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهد داد. هر چقدر که مشغله داشته باشد و شما وقتی برای دیدن او بگذارید حتماً سعی می کند حتی اگر در آن روز واقعاً تحت هیچ شرایطی امکانش نبود در اولین زمان ممکن شما را ببیند.

صحبت در مورد آینده

یک زن علاقمند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و کارهایی که می توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشان می دهد. درواقع او اغلب چیزی شبیه این میگوید: “وای… تو هم از بولینگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی کنیم.” اگر او چنین عمل نمود، شک نکنید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

موضوعات شخصی اش را به شما خواهد گفت

دختری اگر به شما علاقمند شده باشد تمایل دارد که اطلاعاتی از زندگی شخصی خودش به شما بدهد و شما از زندگی خصوصی اش باخبر باشید. دلش می خواهد هر جا که می رود و یا هر کاری که می خواهد بکند با شما در میان بگذارد.

حسادت می کند

حتماً شنیده اید که عاشق حسود است. اگر ببیند که شما با زنی دیگر مشغول صحبت و خنده هستید از حسادت منفجر خواهد شد به گونه ای که نمی تواند ناراحتی و حرصش را پنهان کند. هر چه تلاش کند باز هم ناموفق خواهد بود و اگر به او توجه کنید رگه هایی از حسادت را در او خواهید دید. میخواهد فقط برای خودش و با خودش باشید. با خودش صحبت کنید. فقط به او توجه کنید.

مطالب مشابه را ببینید!

قوانین قهر کردن با همسر و کارهای ممنوعه هنگام قهر کردن (راهکار اصولی آشتی) طلاق خاکستری یا جدا شدن در سن بالا و پیامدهای ناشی از آن روش های صحیح نصیحت کردن؛ مهارت های اصولی برای صحبت و نصیحت ایده های عالی برای خوشحال کردن همسر؛ 30 روش برای داشتن همسر شاد ازدواج مجدد با همسر سابق؛ از حل مشکلات قبلی تا بخشیدن و برگشت دوباره مدیریت بحث و دعوا در رابطه، تکنیک های خاص برای آرام کردن اوضاع نشانه‌ های مثبت دعوا در رابطه عاطفی و مدیریت رابطه هنگام دعوا با همسر رفع دلخوری همسر؛ دلایل و راهکارهای جلوگیری از قهر همسر و آشتی با او نکات روانشناسی برای تفاهم در زندگی مشترک و درک متقابل همسر دلایل بی‌ تفاوتی همسر؛ شناسایی همسر بی تفاوت و روش های حل این مشکل