استفاده از ماسک چای سبز برای زیبایی پوست و نحوه تهیه آن

ماسک چای سبز

ماسک چای سبز, استفاده از ماسک چای سبز برای زیبایی پوست, ماسک چای سبز و پوست زیبا, ماسک چای سبز و سفید شدن پوست صورت

می توانید ماسک چای سبز را در منزل درست کنید و برای زیبایی پوست از آن استفاده کنید.

معجزه شگفت انگیز ماسک چای سبز بر روی پوست

ماسک چای سبز به عنوان یک محافظ قوی، می تواند وظیفه حفاظت از پوست در معرض آفتاب، جذب رادیکال های آزاد و کاهش التهاب ناشی از اشعه های مضر UV را بر عهده بگیرد . در این مطلب با تاثیر فوق العاده ماسک چای سبز بر روی پوست آشنا شوید.

پوستی صاف و جذاب با استفاده از ماسک چای سبز

خیلی از ما دوست داریم که به زیبایی مون رسیدگی کنیم اما در طول روز مشغله زیادی داریم، پس چی بهتر از یک ماسک شب برای زیبایی پوست؟ این ماسک که از ترکیب چای سبز و آب سیب زمینی تشکیل شده، به کنترل چربی پوست کمک میکنه و یک پاک کندده خوب هست، در ضمن برای از بین رفتن سیاهی دور چشم هم میتواند مفید باشد .

ماسک چای سبز

 تاثیر فوق العاده ماسک چای سبز برای طراوت پوست

چشم هایی درخشان و بدون پف و سیاهی دور آن 
چشمان پف کرده و سیاهی دور چشم ها، مساله ای است که این روزها خیلی ها با آن درگیرند. یکی از روشهای مؤثر برای درمان این مشکلات استفاده از کمپرس چای سبز می باشد .
از این پس به جای دور ریختن کیسه های تفاله چای سبز، آنها را در یخچال بگذارید تا خنک شوند. سپس از آنها به عنوان کمپرس روی چشمان خود به مدت حداقل 20 دقیقه استفاده کنید. محتویات آنتی اکسیدان برگ چای سبز، چشم ها را پاکسازی کرده و تنش ها و فشارهای اطراف آن را بهبود می بخشد .

مطالب مشابه را ببینید!

روش نگهداری از موی فر و وز ( راهکارهای ساده مراقبت از موی فر ) انواع جوش صورت و دلیل آنها؛ روش های پیشگیری جوش صورت در زنان و مردان درمان ریزش موهای جلوی سر؛ دلایل ریزش این ناحیه از سر و جلوگیری از آن مراقبت از پوست در فصل زمستان برای حفظ سلامتی و زیبایی اطلاعات در مورد کرم ضد آفتاب و انتخاب بهترین نوع آن با توجه به پوست مراقبت از ناخن؛ روش های خانگی تقویت ناخن و مراقبت از ناخن ها ماسک مو بعد از حمام؛ دلیل استفاده از ماسک و نکات خرید سفید کردن آرنج؛ دلایل تیره شدن آرنج و 17 روش سفید کردن این ناحیه رفع سفیدی مو؛ روش های کنترل و درمان سفید شدن موها در زنان و مردان روتین پوستی انواع پوست؛ مراحل مراقبت از پوست از پاکسازی تا تقویت