5 روش برای بوتاکس کردن پیشانی در منزل

روش های بوتاکس کردن پیشانی در منزل

یکی از روش های پیشنهادی برای رفع چین و چروک روی پوست بوتاکس است ، این بار بوتاکس پیشانی را بدون هیچ ماده شیمیایی و کاملا به صورت طبیعی در خانه انجام دهید.

بهترین ترکیبات خانگی و طبیعی برای بوتاکس پیشانی

یکی از اولین نشانه های پیری پوست چین و چروک است ، چین و چروکی که ابتدا از روی پیشانی ظهور می کنند و البته با روش های صحیح و هوشمندانه قابل درمان هستند. صحبت از بوتاکس پیشانی است اما نه به روشی که همه می شناسند بلکه این بار در بخش پوست و موی روزانه می خواهیم به سراغ نسخه های طب سنتی و روش های گیاهی برویم تا خطوط مزاحم روی پیشانی را رفع کنیم.

5 ماسک گیاهی بوتاکس پیشانی و برای رفع چین و چروک

 

بوتاکس کردن پیشانی در منزل

معرفی بهترین روش های خانگی برای بوتاکس پیشانی

بوتاکس پیشانی با هویج و سفیده تخم مرغ

هویج و سفیده تخم مرغ غنی از آمینواسید ،ویتامین ،موادمعدنی هستند که به جوان سازی پوست کمک می کند، ترکیبات موجود درآنها تاثیرات منفی اشعه خورشید را کم و به حفظ کلاژن و الاستیسیته کمک می کند.

مواداولیه :
2عددهویج
1عددسفیده تخم مرغ
نحوه تهیه :
آب هویج را با سفیده تخم مرغ ترکیب و آن را روی خطوط صورت 20 دقیقه ماسک کنید سپس با آب سرد بشویید، این کار را 3بار در هفته انجام دهید.

 


بوتاکس پیشانی در خانه با وازلین ،عسل ،روغن زیتون

این کرم اسیدهای چرب ،آنزیم ، آنتی اکسیدان پوست را تامین می کند و به جوان سازی بافت های آسیب دیده و جلوگیری از شلی زودرس کمک می کند.
مواد اولیه :
2ق غ وازلین
1ق غ عسل
1ق غ روغن زیتون
نحوه تهیه :
وازلین را درظرفی ریخته و درحمام آب ذوب کنید وقتی ذوب شد با عسل ،روغن زیتون ترکیب کرده و اجازه دهید دردمای اتاق بماند تا جامد شود. به آرامی کرم را روی پیشانی بمالید بگذارید بدون پاک کردن جذب پوست شود ، این کار را هر شب تکرار کنید.

بوتاکس پیشانی با ترکیب پودر کاکائو ، روغن زیتون

آنتی اکسیدان موجود در کاکائو پوست را مقابل رادیکال های آزاد محیط که از فاکتورهای پیری پوست محافظت می کند این ترکیب حاوی روغن زیتون و چربی های سالم هستندکه خطوط را ازبین می برند.
مواد اولیه :
2ق پودرکاکائو
2ق غ روغن زیتون
نحوه تهیه :
کاکائو  و روغن زیتون را با هم ترکیب کنید تا خمیری بدست ایدا، جازه دهید ترکیب 20 دقیقه روی پیشانی بماند و سپس با آب سرد بشویید اینکار را هفته ای 2بار انجام دهید.
بوتاکس کردن پیشانی در منزل

ماسک کاکائو برای بوتاکس پیشانی و رفع چین و چروک پوست


بوتاکس طبیعی پیشانی با سیب سبز ، آلوورا ، انگور

این ماسک ترمیم و مرطوب کننده ای ایده آل برای افرادی که می خواهند چین و چروک صورت و پیری سلولی زودرس را کاهش دهند است.این ماسک حاوی فیبر های طبیعی ،آمینواسید است که به جوان سازی پوست کمک می کند.
مواداولیه :
1/2سیب سبز
5حبه انگور
3ق آلورا
نحوه تهیه :
همه ی مواد را داخل مخلوط کن بریزید تا حالت خمیری پیدا کند سپس ترکیب را روی پیشانی و نقاط دیگر چین وچروک بمالید پس از40دقیقه بشویید اینکار را 2یا 3 بار در هفته انجام دهید.

بوتاکس پیشانی با گلاب ، شیر و روغن کرچک

این مرطوب کننده و لوسیون پوست راسفت و چین و چروک های ریز را کاهش میدهد.
مواداولیه :
2ق غ روغن کرچک
2 ق غ گلاب
3ق غ شیر
نحوه تهیه :
همه ی مواد را داخل کاسه ی خوب ترکیب کنید تا یکنواخت شود سپس پنبه را آغشته به مواد کنید و روی پیشانی بمالید بعد از 15 دقیقه بشویید این کار را هر شب قبل ازخواب انجام دهید.
بخاطرداشته باشید این ترکیبات سریعا تاثیر نمیگذارد و باید در استفاده از آنها مداومت داشته باشید تا تغییرات را ببینید.

مطالب مشابه را ببینید!

روش های بوتاکس خانگی دور چشم با مواد طبیعی و درباره مزایا و معایب آن بسترسازی مو برای رنگ، کراتینه و بوتاکس مو + نکات مهم بوتاکس در زمان شیردهی (هشدار و نکاتی درباره بوتاکس زمان شیردهی نوزاد) مقایسه بوتاکس و فیلر (اطلاعات درباره عوارض و ماندگاری هر دو روش) پیشگیری از چروک لب؛ دلایل ایجاد، انواع چروک لب، درمان خانگی و روش های پزشکی پیشگیری از پیری زودرس؛ دلایل پیری سلول های پوست و روش های جوانسازی آن پوستی جوان با ایربراش پوست؛ دلایل استفاده از ایربراش و نکات انتخاب آن تکنیک های جوانسازی پوست در منزل و انواع ماسک برای صورت میکرونیدلینگ چیست و چه فوایدی برای پوست دارد؟ نکات خاص و معایب آن لیفت چشم بدون جراحی با روش های مختلف + مزایا و هزینه ها