متن زیبا برای روز یکشنبه با جملات مفهومی + متن انگیزشی و با انرژی یکشنبه

جملات انگیزشی و مفهومی روز یکشنبه

جملات ویژه روز یکشنبه با متن های مفهومی و انگیزشی ویژه روز یکشنبه را در این مطلب روزانه گردآوری کرده ایم.

اگر قرار باشد میان روزهای هفته یکی را انتخاب کنم

یکشنبه را انتخاب میکنم

این روز یادآور تمام عاشقی هایم با توست

خودت میدانی…

***

سلام یکشنبه

آمدنت بخیر

با خودت چه سوغات آورده ای ؟

برایم عشق بیاور

شور و شوق بیاور

تا هر هفته همین روز و همین ساعت

با دنیایی از امید چشم براهت بمانم

یکشنبه جان آمدنت بخیر…

***

متن خاص روز یکشنبه

یکشنبه …
از هیچ زاویه ای زیبا نیست
مگر در قراری عاشقانه با تو️…

***

متن زیبا برای روز یکشنبه با جملات مفهومی

یکشنبه آمده

شنبه را باد با خودش برد

این قانون زندگیست.

پس فقط برای امروز خوش باش…

***

بیا با من
یکشنبه ها را
غرق در یک عالمه دوشنبه
سه شنبه کنیم…

***

یکشنبه خاصه و من هم چیزهای خاص رو دوست دارم. این روز، روز خاصه منه. در این روز از همون صبح که بیدار میشم تا آخر شب فقط لبخند به لب دارم و لذت میبرم. این نشون از خاص بودن این روز زیبا داره وگرنه در روزهای دیگه هفته برای من چنین اتفاقی نمیفته. من یک شنبه رو با تمام وجودم دوست دارم و قطعا اگه کار مهمی قرار باشه انجام بدم، سعی میکنم اونو به روز یکشنبه موکول کنم.

***

جملات انگیزشی و مفهومی روز یکشنبه

امروز قراره یه یکشنبه دیگه شروع بشه. توی این روز میتونی هم شاد باشی هم غمگین، انتخاب با خودته. اما یادت باشه این تاریخ هیچ وقت دوباره رقم نمیخوره. یعنی دیگه این یکشنبه که فلان روز از فلان ماه در فلان سال هست رو تجربه اش نمیکنی و اگه بگذره دیگه گذشته. پس اینقدر ساده از دستش نده. تک تک روزای تو همین جوری هستن و نباید به سادگی از کنارشون عبور کنی. زمان خیلی ارزشمنده، روزها یکی پس از دیگری میگذرن پس اینقدر خوبی کن، اینقدر عشق بورز که شادی تمام زندگیت رو غرق در خودش کنه.

***

متن زیبا برای روز یکشنبه با جملات مفهومی

یه روز فوق العاده شاد و پر انرژی به اسم یکشنبه شروع شده. بیایم در این روز بیشتر به هم خوبی کنیم، بیشتر به هم عشق بدیم و بیشتر خاطراتی خوش از هم در ذهنمون به یادگار بذاریم. اگه یه سری به قبرستون ها بزنیم میبینیم اونجا پره از آدمایی که فکر میکردن تا همیشه زنده هستن و با کینه و نفرت زندگیشون رو گذروندن اما حالا زیر خروارها خاک خوابیده و تنها چیزی که از خودشون به جا گذاشتن نفرته بیشتره. بیایم ما جزو اونها نباشیم! قرار نیست تا همیشه زندگی کنیم، قرار نیست تا همیشه زنده باشیم پس بیایم در این روز یکشنبه زیبا، زیبایی ها رو نثار هم کنیم و از زشتی ها دوری کنیم.

***

هر روز خدا قشنگه و نمیتونی بین اونها خوب و بد رو تعیین کنی. فقط انتخاب ها و تصمیمات ما هستن که یک روز رو خوب یا بد میکنن. پس الکی برای خودمون روز شانس نسازیم. چه شنبه، چه یکشنبه، چه دوشنبه و چه هر روز دیگه ای زیبایی هایی داره که ما میتونیم اونها رو تجربه کنیم و این فقط بسته به انتخاب ها و واکنش های ما در اون روز داره.

***

متن زیبا برای روز یکشنبه با جملات مفهومی

من روز یکشنبه رو روز سپاسگزاری از خدا میدونم. توی این روز تموم داشته هام رو به یاد میدارم، تموم چیزایی که باعث میشن احساس خوشبختی کنم رو به یاد میارم و تمام وجودم غرق در حس سپاسگزاری از خدا میشه. اونقدر این حس منو در بر میگیره که اصلا نمیخوام یکشنبه تموم بشه و وارد یه روز دیگه از هفته بشم.

***

متن زیبا برای روز یکشنبه

اگه چندین رنگ مختلف رو کنار هم قرار بدی بالاخره یک رنگ در بین اونها از بقیه قشنگ تره. حالا اگه تمام روزهای هفته رو در کنار هم قرار بدی، یه روز هست که از همه قشنگ تره و اون روز یکشنبه هست. این روز کلا خاصه و میدونم که در اون قراره شادی به معنای واقعی رو تجربه کنم. روز یکشنبه زیباترین و جذاب ترین روز هفته هست که من با هر بار سر رسیدنش کلی خدا رو ممنون میشم و کلی ازش بابت این روز سپاسگزاری میکنم.

***

روز یکشنبه مثل روز شانسه. انگار خدا توی این روز یه جعبه شانسی جلوت میذاره و توی هر قسمتِ این جعبه برات کلی اتفاقای خوب قراره میده که تو میتونی هر قسمت که خواستی رو انتخاب کنی و یه اتفاق خوب برای خودت رقم بزنی. در واقع باید بگم که تو با رفتارهات تعیین میکنی که کدوم قسمت از این جعبه انتخاب بشه. از نظر من که فوق العادست. من این روز رو بهترین روز در هفته میدونم چون میدونم که هر چی که قراره پیش بیاد، حتی اگه شانسی هم باشه خیره و یه حال خوبی توش داره که قراره وجود من رو غرق در شادی کنه.

***

متن زیبا برای روز یکشنبه با جملات مفهومی

اگر قرار باشد میان روزهای هفته یکی را انتخاب کنم

یکشنبه را انتخاب میکنم

این روز یادآور تمام عاشقی هایم با توست

خودت میدانی

***

یکشنبه غم انگیزیست

باران میبارد

هم از آسمان

هم از چشمهای من

مثل همیشه یکشنبه تکرار میشود

اما مثل همیشه تو نیستی

***

متن ادبی و مفهومی روز یکشنبه

تو همانی که دلم میخواهد تمام عمر

را کنارش باشم

این آرزوی همیشگی من است

امروز یکشنبه است و یک قدم مرا به آرزویم نزدیک تر کن.

***

متن زیبا برای روز یکشنبه با جملات مفهومی

من برای تو

تو برای من

و یک شنبه ای عاشقانه برای ما.

***

یکشنبه شده

مرا به رویایت دعوت کن

تا رویایی ترین یک شنبه را باهم بسازیم.

***

وقتی تو هستی

یکشنبه هم شیرین ترین روز هفته میشود

کاش هر روز باشی…

***

یک شنبه ها عجیب دلم برایت تنگ میشود

کسی چه میداند چه خاطراتی را

من و تو و یکشنبه باهم داشته ایم

حالا من هستم ،یکشنبه هم آمده

خودت کجایی؟

***

چشمم روشن

امروز یکشنبه است

و من یک قدم به داشتنت نزدیک تر…

***

سلام یکشنبه

آمدنت بخیر

با خودت چه سوغات آورده ای ؟

برایم عشق بیاور

شور و شوق بیاور

تا هر هفته همین روز و همین ساعت

با دنیایی از امید چشم براهت بمانم

یکشنبه جان آمدنت بخیر

مطالب مشابه را ببینید!

متن عذرخواهی رسمی اداری + جملات رسمی برای عذرخواهی اداری جملات درباره امام زمان با متن و شعر در وصف حضرت مهدی (عج) جملات تبریک نیمه شعبان + متن های ویژه تبریک تولد حضرت مهدی (عج) با عکس نوشته متن تبریک نیمه شعبان + جملات زیبا و اشعار تبریک تولد حضرت مهدی (عج) جملات زیبای از مارسل پروست؛ سخنان و متن های آموزنده نویسنده بزرگ فرانسوی متن ناراحتی از دنیا؛ جملات سنگین خستگی از رفتار دیگران و روزگار متن درباره فراموش کردن و جملات از یاد بردن فرد یا عشق تبریک روز جوان به دخترم؛ شعر و متن تبریک صمیمانه روی جوان به فرزند دختر تبریک روز جوان به پسرم؛ متن و جملات تبریک روز جوان به فرزند پسر شعر و متن سنگ قبر؛ شعر زیبا برای سنگ مزار برادر / خواهر جوان