متن در مورد همسفر خوب در مسیر زندگی و عکس نوشته های زیبا با موضوع همراه

متن و جملات زیبا درباره همسفر زندگی

جملات زیبا در مورد همسفر خوب زندگی، هم مسیر عاشقی و همدم را با چند عکس نوشته زیبا در مورد سفر و مسافرت (همراه) را در این بخش روزانه ارائه کرده ایم.

کفشهایم رامی پوشم
و به شهری دور سفر خواهم کرد
آن جا که حقیقت های اینه شیرین باشند
آن جا که زبان مردم قلبشان باشد
آن جا که بی فاصله بتوان عاشق بود

***

مسافر، مسافر است
وقت استقبال هم می دانی
که یک روز باید بدرقه اش کنی …
دل نبند …

***

سلام ای همسفر!
سفر زندگی در مسیر افسون
مهری ست که بر دل می نشیند
من و تو در کوچه های پیچ در پیچ سرنوشت
با بیم و امید رویاناک در اندیشه ……

***

متن در مورد همسفر خوب

اگه میخوای به سفر بری، کسی رو برای همسفر بودن انتخاب که شخصیتش مثل خودته. اگه بخوای همینجوری یه همسفر انتخاب کنی و با اون به سفر بری، اصلا بهت خوش نمیگذره. چون ممکنه اون شخصیتی متضاد نسبت به تو داشته باشه و علایقی رو دنبال کنه که به هیچ وجه تو نمیپسندی. پس روی این موضوع دقت کن تا یک سفر به یاد ماندنی و جذاب رو برای خودت رقم بزنی.

***

متن عاشقانه در مورد همسفر

همسفر زندگیم

وجود تو تنها هدیه گرانبهایی بود که خداوند مرا لایق آن دانست

و هدیه من به تو نازنین قلب عاشقی است که فقط برای تو میتپد

عاشقانه و صادقانه دوستت دارم همسر عزیزممم.

***

متن در مورد همسفر خوب

همسفرهای خوبی که توی این دنیا داری رو دوست داشته باش و قدرشون رو بدون. در هر صورت هر جوری که بخوای حساب کنی، اونا قراره که توی سفرت در این دنیا همراه تو باشن و در کنار تو باشن. اگه سعی کنی که به اونها عشق بدی، اونها هم متقابلا به تو عشق خواهند داد و اگه بهشون بدی کنی، اونها هم متقابلا جواب تو رو با بدی میدن. پس سعی کن به اونها از ته دل عشق بورزی تا توی سفر دنیا فقط به تو عشق بدن.

***

اون گردش و تفریحی زیباست که یک همسفر زیبا در کنارت باشه. منظور از زیبا، زیبایی چهره نیست بلکه زیبایی منش هست. سفر با کسی که از زیبایی منش اون بهره ببری، بسیار لذت بخش تر هست نسبت به سفرهای دیگه تو. تو میتونی در حین این سفر از زیبایی اون بهره ببری و خودت رو هم مثل اون زیبا کنی.

***

متن در مورد همسفر خوب

زندگی دفتری از خاطره هاست؛
یک نفر در دل شب
یک نفر در دل خاک
یک نفر همدم خوشبختی هاست
یک نفر همسفر سختی هاست
چشم تا باز کنیم
عمرمان میگذرد، ما همه رهگذریم؛
آنچه باقیست فقط خوبی هاست

***

متن در مورد همسفر خوب

زندگی مثل یک سفره! سفری که انتها داره و قراره روزی به پایان برسه. توی سفر زندگیت چه کسایی رو به عنوان همسفر انتخاب کردی؟ یادت باشه که تو یک بار فقط به این سفر میای و دیگه بقیه اش رو نمیدونی که دوباره مجاز هستی که سفر زندگی رو آغاز کنی یا نه. پس همسفرهای خوبی رو برای خودت انتخاب کن! همسفرهایی که ارزش اینو دارن که این سفر باارزش رو با اونها بگذرونی.

***

مسافرت

در یک مسیر سخت میتونه

لذت بخش باشه،

اگه همسفرهای خوبی

داشته باشی …

***

جملات ادبی زیبا در مورد هم مسیر و همسفر زندگی

همسفر با غم زکویت می روم دیوانه وار
بی نصیب از وصل تو شوریده حال و بی قرار
کوله بار خاطرا تم را بدوشم میبرم
می برم با خاطری آزرده و قلبی فگار

***

متن در مورد همسفر خوب

چه حس بدیه

جای یک نفر

تو زندگیت همیشه خالی باشه

و تو به اندازه تمام رفتن ها و

تمام خداحافظی های دنیا

بی همسفرترین خسته دنیا باشی

***

آدم برای تفریح و گردش به یک همسفر خوب نیاز داره. همسفری که اون رو بشناسه و نیازهای اون رو درک کنه. هر کسی برای ما آدما مناسب سفر نیست و نمی تونیم روی اون حساب باز کنیم؛ چون آدما تو سفر رنگ عوض میکنن! شاید هم واسه همینه که میگن اگه میخوای یکی رو بشناسی، باهاش به سفر برو. چون شخصیت آدما از اون چیزی که نشون میدن با اون چیزی که در واقعیت هستن متفاوته و وقتی که با اونها برنامه سفر میچینی و به سفر میری، میفهمی که به هیچ وجه همسفر خوبی برای تو نبودن.

***

متن در مورد همسفر خوب

دلیل اینکه خیلیا تنها به سفر میرن اینه که همسفر خوبی نتونستن برای خودشون پیدا کنن. اونا اینقدر با افرادی که متضاد اونها بودن به سفر رفتن که دیگه تصمیم گرفتن تنهایی به سفر برن. اگر از همون ابتدا تنهایی بری، لذت سفرهات بیشتره تا اینکه بخوای با کسی بری که به هیچ وجه با تو نقطه مشترکی ندارد.

***

روزگاری است که با ریگِ روان همسفرم
می‌روم راه و ز منزل خبری نیست مرا
صائب تبریزی

***

سفر مثل ازدواج است، بزرگ‌ ترین اشتباه در آن، این است که فکر کنی همه چیز تحت کنترل توست.

مطالب مشابه را ببینید!

جملات قشنگ ناب؛ متن های بسیار زیبا درباره زندگی از خردمندان متن زندگی | جملات کوتاه در مورد زندگی | سخن بزرگان در مورد زندگی جملات زندگی زیباست + شعر در مورد زیبایی های زندگی با متن های زیبا شعر زندگی + مجموعه اشعار زیبا در مورد زندگی سخت و ساده از بزرگان متن روزهای خوب زندگی و جملات پر امید و زیبای روزهای خوب خواهند آمد جملات آرامش دل + متن آرامش دهنده و امیدوار کننده زندگی عاشقانه متن آرزوی موفقیت و شادکامی + جملات آرزوی موفقیت برای تمام مراحل زندگی دلنوشته غمگین + مجموعه ای جدید از جملات غم انگیز تنهایی زندگی متن و جملات عاشقانه انگلیسی برای همسر + عکس نوشته انگلیسی برای عشق زندگی دلنوشته برای مرد زندگیم با شعر و متن جدید عاشقانه برای شوهر جانم