متن برای فامیل خوب و خانواده ایده آل (جملات عاشقانه در وصف عزیزان)

در کلامی ساده فامیل خوب نعمت است. در این بخش از سایت ادبی و هنری روزانه نیز قصد داریم چندین متن برای فامیل خوب را قرار دهیم. امیدواریم که این متون زیبا مورد پسند شما دوستان قرار بگیرد. با روزانه همراه شوید.

متن برای فامیل خوب و خانواده ایده آل (جملات عاشقانه در وصف عزیزان)

شعر و متن برای فامیل خوب

تو سخت ترین شرایط بهترینا مشخص میشن :

بهترین دوست ، بهترین آشنا

بهترین فامیل ، بهترین …

وگرنه تو شرایط عادی که هممون خوبیم

دوست داشتم الان جای اونی بودن که کنار دیوار رو بلندی خوابیده

قدیما شبا بالا پشت بوم میخوابیدیم و ستاره ها رو می شمردیم و دلمون به وسعت یه آسمون بود …

این روزا چشم میندازیم به سقف محقر اتاقمون

و

گرفتارهامون رو میشمریم

قدیما یه پنجشنبه و جمعه بود و یه خونه مادربزرگ با فک و فامیل …

این روزا پر از تعطیلی ولی کو پدربزرگ ؟

کو اون فامیل ؟

کو اون خونه ؟

حیف

قدیما تو قدیما موند….

یادش بخیر

شعر و متن برای فامیل خوب

متن دورهمی فامیل

قدیما اینطوری نبود …

برای همه چیز بیشتر وقت میذاشتن ، برای خونواده ، فامیل ، رفقا …

 اگر برای کسی اتفاقی میفتاد

 به شب نکشیده همه کنارش بودن

 نه مثل الان که بچت رو هم

 با تو اشتباه میگیرن …

شاید بعضی کارا سخت تر بود اما با ارزش …

مثلا برای رفع دلتنگی

تا پای باجه تلفن باید کلی وقت

 صرف میکردی راه میرفتی سکه

 خرج میکردی …

آخه میدونی اون وقتا حتی دلتنگیا هم قیمتی بود ….

حیف از قدیمها که تو قدیم موندن…..

من میدونم که تنهایی چه حسی داره، من میدونم از اینکه هیچ کس سراغت رو نگیره چقدر ممکنه احساس بدی پیدا کنی و من میدونم که نبودن کسایی که حالت رو بپرسن گاهی وقتا واقعا وجودت رو آزار میده برای همین سعی کردم که همیشه با خانواده و فامیل ارتباط خوبی برقرار کنم. اونها خوب بلدن که آدم رو از تنهایی در بیارن و کاری کنن که واقعا احساس خوبی به دست بیاره. من بیشتر وقتا خدا رو برای خانواده و فامیل خوبی که دارم شکر میکنم چون چنین نعمتی واقعا هم جای شکرگزاری داره. با فامیل خوب میشه تا ابد زندگی کرد و دلخور نشد.

یکی از زیباترین تجربه و احساساتی که تا به الان در زندگیم تجربه کردم حس خوبی بوده که در کنار فامیل عزیزم یعنی پسر عموهام تجربه کردم. من هر بار که با اونها بیرون رفتم، به گردش رفتم و تفریح کردم واقعا بهم خوش گذشت و واقعا اون روز جزو تکرار نشدنی ترین روزهای زندگیم شد. من بودن در کنار فامیلم رو به بودن در کنار هر کس دیگه ای ترجیح میدهم چون اونها هم خون من هستن و ما هستیم که در آخر برای هم میمونیم.

خدایا، من رو برای فامیلم و فامیلم رو برای من نگه دار. من اونا رو واقعا با تمام وجودم دوست دارم و عاشقشون هستم. امیدوارم که چنین حسی در دل و قلب اونها هم نسبت به من شکل گرفته باشه. اونها هر لحظه به من مهربونی میکنن، عشق می‌ورزن و حال خوب رو بهم هدیه میدن.

مطلب مشابه: عکس نوشته پروفایل تیکه دار؛ عکس نوشته پروفایل طعنه دار خفن، جملات کوتاه تیکه دار

شعر و متن برای فامیل خوب

جملات تشکر از فامیل و خانواده خوب و ایده ال

فامیلای خوب کم نیستن، کافیه به زندگی من بیاین تا متوجه این موضوع بشین. من به هر فامیلم که رو میزنم اونا با روی باز جوابمو میدن، من با هر فامیلم که میرم بیرون بهم خوش میگذره و من با هر فامیلم که هستم احساس خوبی در کنارش دارم و لحظه ای احساس نمیکنم که این آدم داره منو اذیت میکنه.

فامیل خوب نعمتیه که خدا لایق هر کسی نمیکنه. فامیل خوب که داشته باشی به جای دخالت سعی میکنه از حد و حدود خودش خارج نشه ولی ازت بی خبر هم نمونه و تا جایی که میتونه کمکت کنه، فامیل خوب که داشته باشی به جای غیبت ازت سعی میکنه جایگاهت رو بالا ببره و پیش بقیه عزیزت کنه.

فامیل خوب جزو اون دسته از آفریده های خداست که کم کم داره منقرض میشه. دیگه الان فامیلای خوبی برای کسی نمونده و تنها کسایی هم که موندن تشکل شدن از یه عده غیبت کننده، یه عده شایعه درست کننده و عده هم کسایی که مدام سرشون رو توی زندگیت میکن تا حقیقت های زندگی رو بفهمن و به به پوش بقیه برسونن.

فامیل خوب میشه همون دوستت که همیشه و همیشه و در هر شرایطی کنارته، میشه همون رفیقت که هیچوقت فراموش نمیکنه و میشه همون کسی که همیشه توی هر شرایطی دست یاری به سمتت دراز میکنه.

فامیل فقط اون کسی نیست که باهات هم خون باشه. خیلی ها هم خونت هستن اما هیچوقت به فکرت نیستن و حتی به فکر ضربه زند بهتن. یادت باشه که رفیقی داری یا اطرافیانی داری که به فکرتن و فراموشت نمیکنن از اونا درست به شکل فامیل یاد کنی و براشون احترامی به اندازه یک فامیل خوب قائل بشی. پس رفیقت رو فامیل خوب خودت بدون و فامیل خوب رو برای خودت رفیق بدون.

اگه فامیلای ما یاد بگیرن کمتر دخالت کنن و بیشتر حد و حدودشون رو رعایت کنن و کمتر پشت سر ما حرف بزنن و بیشتر به زندگی خودشون برسن تبدیل به فوق العاده ترین فامیلا میشن. متاسفانه فامیلای ما جوری هستن که باید بگیم همین که کارمون نداشته باشن خوبن و برای ما کافیه. ما که نعمت داشتن فامیل خوب رو نداشتیم اما همه اونایی که فامیل خوب دارن کاش قدرشون رو بدونن وگرنه به زندگی ما دچار میشن.

خدایا شکرت برای تموم فامیلای خوبی که دارم، برای تموم کسایی که کنارمن و دست گیرم توی لحظات سخت و دشوار زندگیم هستن. توی دوره و زمونه الان واقعا سخته به یکی کمک کنی و واقعا سختی که به یاری کسی بری چون خودت اونقدر مشکلات داری که به کس دیگه ای نمیرسه اما فامیلای من با وجود تموم مشکلات شون برای یاری و کمک به سمت من میان و این واقعا برای من ارزشمنده. خدایا، برای تک تک شون ازت تشکر میکنم و شکرت رو به جا میارم و ازت میخوام که همیشه سایه ات بر سرشون باشه و همون جور که اونها در کنار تو به کمک من میان تو هم به کمکشون بری و در هر شرایطی دستگیرشون باشی.

مطلب مشابه: جملات سنگین بی معرفتی فامیل (متن تیکه دار برای آشنایان بی مرام)

شعر و متن برای فامیل خوب

یکی از نعمت های زندگیم که تا حالا رو نکرده بودم اما همه متوجه اش هستند فامیلای خوبیه که دارم. فامیلای من نه اهل غیبت هستند و نه اهل سرک کشیدن، نه اهل دروغ گفتن هستند و نه اهل دخالت کردن، اونا همیشه تا حد خودشون و تا جایی که بتونن به من کمک میکنن و سعی میکنن که گره شای زندگی من باشند.

خدایا، ازت ممنونم که منو تنها نیافریدی و فامیلایی خوبی به من دادی که هر لحظه کنارم هستن و تنهایی هام رو پر میکنن. با وجود فامیلای عزیزم من هیچ نیازی به هیچ دوست و رفیقی ندارم چون اونها دوست و رفیق من شدند و با وجودشون کاری کردن که من کلا به داشتن دوست و رفیق فکر هم نکنم. توی دوره و زمونه الان که هر کسی درگیر زندگی خودشه داشتن همچین فامیلایی واقعا خوشبختی به حساب میاد و من خودمو با تمام وجود خوشبخت میدونم.

من هیچوقت سختی ها و تلخی هایی که دیگران به خاطر فامیلشون تحمل میکنند رو درک نکردم چون خودم فامیلای داشتم که واقعا فهمیده و آگاه بودند و همیشه دست یاریشون به سمتم دراز بوده. خدایا شکرت برای این نعمت خاص که به من دادی.

خوشبختی یعنی اینکه فامیلایی داشته باشه که نه تنها ازت بد نمیگن بلکه باعث سربلندی و افتخارت هم میشن و چقدر خوبه که من کم از این فامیل ندارم. خدا رو شکر مشکلاتی که بقیه در مورد فامیلاشون دارن رو من ندارم و دور و برم پره از آدمایی که آگاه هستند، با درک و شعور هستند و میفهمند. الان احساس میکنم که غرق در خوشبختی ام.

چقدر خوبه که فامیلایی دارم که منو فراموش نمیکنن و همیشه به یادم هستند و کمکم میکنن تا بتونم رشد و پیشرفت کنم. فامیلای من جدای از فامیلایی هستن که داستانشون رو میشنوم که در حق فامیلشون بدی میکنن و حتی سنگ جلوی راهش میندازن. فامیلای من همیشه گره گشای مشکلات من هستند و هر چی در چنته دارند رو میکنند تا من بتونم پله های ترقی رو یکی بعد از دیگری پشت سر بذارم.

شعر و متن برای فامیل خوب

میخوام به یکی از دلایل خوشبختیم اشاره کنم که خیلی هاتون ندارینش و اتفاقا به خاطر اون میخوام فخر هم بفروشم. یکی از دلایل خوشبختی من فامیلای خوبیه که دارم. اینو میدونم که خیلی ها از فامیل هاشون متنفرن و نمیخوام که روی اونها رو هم ببینن اما این قضیه برای من متفاوته و لحظه شماری میکنم تا دوباره بتونم فامیلای عزیزتر از جونم رو ببینم.

من فامیلای خودم رو دوست دارم اینکه چنین دیدگاهی نسبت به فامیل هام پیدا کردم خوبیه ای خودشونه. اونا اونقدر نسبت به من خوبی کردن که واقعا ناحقیه که بخوام اونها رو بد بدونم و نسبت بهشون احساس بدی در دلم داشته باشم. خدا همیشه فامیلای خوبم رو برام حفظ کنه، آمین.

من از همون بچگی با فامیل های عزیزم بزرگ شدم و با اونها معنی زندگی رو یاد گرفتم. ما از همون اول با حد و مرزی که برای هم قائل بودیم کنار هم خوش بودیم و هیچوقت از اون حد و مرز خارج نمیشدیم. خوشحالم از اینکه فامیلای به این خوبی دارم.

لحظات خوبی که در کنار فامیلهای عزیزتر از جانم داشتم به من اینو ثابت میکنه که فامیل و خانواده اونقدر هم که بقیه میگن بد نیستن و اتفاقا خیلی هم خوبن و خوبی هاشون زندگیت رو تحت الشعاع قرار میده.

بدون شک اگه بگن بهترین خاطرات زندگیت کی رقم خوردن من میگم زمانی که با فامیلای عزیزم بودم. من وقتی که با فامیلامون هستم واقعا زمان رو احساس نمیکنم و در کنار اونها پر از حس خوب و شادی ام.

فامیلای من منو بلدن و میدونن که چیکار کنن که حال دلم رو خوب کنن و متقابلا من هم بلدن که حال و احساسشون رو خوب کنم و برای همینه که بهترین خاطرات زندگیم در کنار اونها رقم خورده. من فامیلامو واقعا با تموم وجودم دوست دارم و براشون ارزش و اهمیت بسیار زیادی قائل هستم.

مطلب مشابه: تبریک تولد رسمی به فامیل؛ جملات و متن تولدت مبارک رسمی به آشنایان

وقتی که میبینم بقیه با فامیلاشون دعواهای جدی میکنن و حتی با هم قطع رابطه میکنن تعجب میکنم چرا که من هیچوقت چنین چیزی رو در زندگیم تجربه نکردم. من تنها چیزی که از فامیل هام دیدی خوبی و محبت بوده و تا همین الان هم این خوبی و محبت ادامه داشته و مطمئنم که در آینده هم به همین شکل خواهد بود. ما اعضای خانواده به خوبی همدیگه رو درک میکنیم و حال همدیگه رو میفهمیم و همینه که باعث شده که هیچوقت بینمون اختلافی به وجود نیاد و دعوای جدی هم شکل نگیره.

شعر و متن برای فامیل خوب

منو فامیلام هم به سر و کله هم میزنیم، با هم دعوا میکنیم و با هم دوباره آشتی میکنیم اما هیچ وقت از هم فاصله نمیگیرم و رابطه هامون رو از بین نمیبریم. دعوا و درگیری بین همه هست و همه خانواده ها ممکنه اون رو تجربه کنن اما مهم اینه که عشق و علاقه که خانواده ها نسبت به هم دارن باید خیلی بیشتر باشه نسبت به اون تضادی که بین شون به وجود میاد. خدا رو شکر که در بین خانواده من اینطوری بوده و ما همیشه عشق مون رو به تضادی که با هم داشتیم ترجیح دادیم و همین هم هست که باعث شده همیشه از در کنار هم بودن لذت ببریم.

چقدر شیرین و لذت بخشه بودن با خانواده ای که از صمیم قلب دوستشون داری. فامیلای من خیلی خوبن و خوبی رو در حق من تموم کردن. من با بودن در کنار اونها واقعا احساس خوبی دارم و لحظه ای نشده که بخوام وقتی که در کنارشون هستم احساس ناراحتی کنم. اونها حال من رو خیلی خوب درک میکنن و انگار در لحظه میفهمن که چی میخوام و سعی میکنن که همون رو براورده کنن. من هم متقابلا برای اونها همینطورم و برای همینه که ما اینقدر همدیگه رو از صمیم قلب دوست داریم و برای هم اهمیت و ارزش قائلیم.

مطالب مشابه را ببینید!

متن و جملات قشنگ و زیبا برای پست و کپشن + جمله های کوتاه و ادبی خاص ترین جملات عاشقانه + زیباترین اشعار و متن های کوتاه عاشقانه و احساسی بیوگرافی عاشقانه جدید؛ 100 متن بیو رمانتیک احساسی کوتاه برای عشق و همسر تبریک تولد دوست تیر ماهی؛ متن و جملات رفیق متواد ماه تیر اس ام اس و جملات صبح بخیر | متن های شاد برای صبح بخیر گفتن عاشقانه به همسر متن شب بخیر صمیمی؛ 50 تا از زیباترین جملات کوتاه شب بخیر صمیمی و دوستانه جملات صبح بخیر عاشقانه؛ اس ام اس صبح بخیر عاشقانه، متن صبح بخیر رمانتیک و صمیمانه متن رمانتیک عاشقانه + جملات عاشقانه کوتاه و بلند تقدیم به عشقم و همسرم متن خاص برای استوری [ 50 جملات سنگین، متن زیبا و دلنوشته استوری با معنی ] تبریک روز جهانی پدر 29 خرداد { شعر، جمله و متن کوتاه روز پدر مبارک }