عکس پروفایل سال موش 99 + شخصیت شناسی زنان و مردان متولد سال موش

عکس پروفایل سال موش

عکس پروفایل سال موش سال 1399 + شخصیت افراد متولد سال موش

سال 1399 سال موش است و در این قسمت عکس نوشته های پروفایل با موضوع سال موش 1399 را آماده کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

شخصیت کلی متولدین سال موش

خوشگذران،‌ گمراه کننده و خودخواه
موش با ویژگی های جذابیت و خشونت زاده شده است و در نگاه اول، شوخ طبع و متعادل به نظر می رسد؛ اما فریب او را نخورید؛ چون خشونت و نا آرامی در پس این چهره خونسرد پنهان است. اگر مدتی با او همنشین یا همسفر شوید، به پریشان حالی، عصبانیت و تند خویی او پی خواهید برد.

موش همیشه آشفته، ناراضی و گاهی عصبی است و همواره بنا را بر گله و شکایت می گذارد.

موش فعالیت گروهی را دوست دارد، اهل معاشرت و اجتماعی است؛ اما چون اغلب اطرافیانش اهل هیاهو و یاوه گویی هستند، دوستان کمی دارد. او موجودی تودار است، عادت به خودخوری دارد؛ لذا به کسی اعتماد نمی کند.

افزون بر این ها،‌موش نیک بخت و فرصت طلب است و همواره از همه چیز و همه کس به نفع خود استفاده می کند. او پدر و مادر، دوستان و نزدیکان،‌دارای خود و دیگران و حتی جذابیت فوق العاده اش را برای رسیدن به اهداف خود وسیله قرار میدهد.

موش نمی تواند میل به قمار بازی و پرخوری را در خود مهار کند؛ ولی البته وجود این حالات را انکار می کند. هر چند سرزنده به نظر می رسد؛ ولی در این ترس به سر می برد که روزهای پیری اش را چگونه باید بگذراند. با وجود این که همیشه در زمان حال زندگی می کند،‌ برای دوران کهنسالی خود خیال هایی دارد.

خانم موش ها نیز معمولا به ذخیره سازی بیش از حدّ مواد غذایی می پردازند؛ هر چند به دلیل پرخوری،‌تمام آنها را خیلی زود مصرف می کنند. همیشه می توان آنها را در تقّلا برای خرید کالاهای تجملی و غیر ضروری به امید سود بردن، دید.

موش اغلب خیالباف و گاه خلاق است. او در عیب جویی سر آمد همه است و دیگران دوست دارند به نصایحش گوش فرا دهند اما با زیاده روی او، از این میل و رغبت کاسته می شود. حتی بعضی موش ها چنان فریفته این اشتیاق شنوندگان می شوند که در نهایت همه چیز را نابود می کنند.

موش گاهی بی چشم و رو و پست؛‌ولی در عین حال راستگوست. او هر کاری را تا پایان دنبال می کند؛ حتی اگر بداند که شکست خواهد خورد و پایانی تلخ در انتظار اوست. اگر بتواند بر احساس نارضایتی همیشگی و علاقه بیش از حد خود به ابن الوقت بودن غلبه کند، موفق خواهد بود.

موش صرف نظر از این که به چه کاری بپردازد – ترجیح می دهد به جای تکیه بر فعالیت جسمانی با فکر و زیرکی خود امرار معاش کند. او دوست دارد از حاصل زحمات دیگران استفاده کند، نه دسترنج خود؛ بی درنگ خرج می کند و اگر به کسی پول قرض بدهد، بدش نمی آید سود آن را بگیرد.

چهره منفی و شیطانی موش به صورت یک شیاد، مفت خور، نزول خوار و شاید هم صاحب بنگاه کار گشایی تصویر می شود. تن پروری و علاقه به زندگی راحت و بی دردسر برای بعضی موش ها مایه پشت گرمی است، شاید به همین دلیل، آنان در تجارت و سیاست موفق هستند! در عین حال،‌ موش توانایی آن را دارد که یک رشته هنری را با موفقیت پیگیری کند. او بیشتر می کوشد تا اندیشه اش را به کار گیرد تا این که به کارهای بدنی بپردازد.

با این که موش موجودی سود جوست ؛ ولی به وقتش بسیار احساساتی میشود. اگر عاشق کسی باشد- حتی اگر این عشق دو جانبه نباشد- دین ودنیا را به نگاهی می بازد و به راحتی عنان اختیار خود را به دست دل می سپارد وچه بسا کارش به قمار، باده نوشی،کفر، دنیا پرستی و عاشق پیشگی بکشد.

از نظر روابط عاطفی و احساسی، بهتر است موش با کسی که در سال اژدها به دنیا آمده رابطه برقرار کند؛ در این صورت قدرت و آرامش اژدها با زیرکی موش به خوبی سازگار می شود. گاو نیز می تواند برای موش یار خوبی باشد. او در کنار گاو احساس امنیت می کند و اطمینان خاطر کافی را به دست می آورد.

میمون موش را افسون می کند؛ حتی اگر موش آمادگی و توان پذیرش این حالت را نداشته باشد. آقای موش با ناامیدی و دیوانه وار عاشق خانم میمون می شود. خانم میمون نیز از شیفتگی و آشفتگی موش لذت می برد.

موش حتماً باید از اسب حذر کند؛ زیرا اسب استقلال طلب و کله شق است و نمی تواند روحیه سود جویانه موش را تحمل کند. خدا آن روز را نیاورد که آقای موش با خانم اسب آتش ازدواج کند! جای شکرش باقی است نماد اسب آتشین هر شصت سال یک بار تکرار می شود (سال های 1258 و 1345) و همین امر، امکان بروز خطر را کاهش می دهد. موش باید از گربه نیز دوری کند. دلیل آن هم واضح است.

موش دوران کودکی شاد و راحتی دارد؛ ولی در جوانی، به رغم آسودگی نسبی، ممکن است زندگی پر ماجرا و پر دردسری داشته باشد و حتی دچار ضرر و زیان مالی و شکست در عشق شود؛ اما در دوران سالخوردگی زندگی راحت و آرامی مطابق با آرزویش خواهد داشت.

فصل تولد نیز در چند و چون سرنوشت موش تاثیر بسزایی دارد. موش متولد تابستان خوش اقبال تر است؛ زیرا در تابستان انبارها پر از آذوقه اند؛ اما موش متولد زمستان باید برای یافتن غذا، تا آخر عمر تقلا کند و خطرات احتمالی این کار را نیز به جان بخرد که زندگی انسانی به صورت زندانی شدن یا مرگ ناگهانی نمود پیدا می کند.

عکس پروفایل سال موش

افراد معروف متولد سال موش

در اینجا نخستنی نکته ای که جلب توجه می کند کثرت نویسندگان مشهوری است که در این سال زاده شده اند. برگزیده آنان عبارتند از:

شکسپیر، راسین، جرج ساند، تولستوی، دوفو، ژول ورن، دوده، کاترین منسفلد، شارلوت برونته، آنتوان دوسنت اگزوپری و اوژن یونسکو.

چنین تعداد انبوهی از نویسندگان مشهور را فقط در میان متولدان سال موش مشاهه می کنیم، البته نویسندگان متولد سال مار بیشتر در فلسفه مهارت دارند و این به موش هایی که ذوق نویسندگی دارند امیدواری می دهد.

همچنین در بین متولدان سال موش به افرادی همچون موزارت، لویی آرمسترانگ و شوالیه موریس بر می خوریم که تعجب آور است. شاید فکر کنید که شارلوت کودی و ماتاهاری در سال ببر به دنیا آمده باشند. اما آنان نیز متولد سال موش هستند و مانند موش ها به تله افتاده اند!

از سوی دیگر، لورس بورژیا ابعاد منفی شخصیت موش را نمایان می کند.

دیگر متولدان سال موش عبارتند از:

وینستون چرچیل، پابلو کازالس (ا معروف)، هانری تولوزلوترک، هیملر و انوخ پاول.

عکس پروفایل سال موش

عکس پروفایل سال موش

عکس پروفایل سال موش

عکس نوشته سال موش

عکس پروفایل سال موش

عکس تبریک سال موش

عکس پروفایل سال موش

عکس نوشته طنز سال موش Mouse

عکس پروفایل سال موش

 عکس پروفایل سال موش 99 و 2020

عکس پروفایل سال موش

عکس نوشته سال موش سال 99

عکس پروفایل سال موش

عکس پروفایل سال 1399

عکس پروفایل سال موش

عکس های پروفایل سال موش

عکس پروفایل سال موش

سال موش 2020

عکس پروفایل سال موش

تصاویر سال موش 1399

عکس پروفایل سال موش

عکس پروفایل سال موش

عکس پروفایل سال موش

عکس نوشته سال موش

عکس پروفایل سال موش

تبریک سال موش

عکس پروفایل سال موش

شخصیت شناسی سال موش زنان

عکس پروفایل سال موش

مردان متولد سال موش

عکس پروفایل سال موش

عکس پروفایل سال موش 2020

عکس پروفایل سال موش

عکس های با حال سال موش

عکس پروفایل سال موش

عکس های تبریک سال موش با موضوع موش سال 1399

مطالب مشابه را ببینید!

عکس نوشته سال نو مبارک برای پروفایل + زیباترین متن های تبریک عید نوروز عکس پروفایل عید نوروز و عکس نوشته های تبریک عید نوروز با جملات ویژه تبریک عکس عاشقانه تبریک عید نوروز + متن ادبی تبریک نوروز با جملات زیبا عکس پروفایل عید نوروز امسال + متن های ادبی تبریک سال جدید عکس پروفایل نوروز و عکس نوشته های زیبا برای تبریک نوروز 1402 عکس پروفایل کریسمس 2024 ؛ عکس نوشته کریسمس برای پروفایل عکس پروفایل تبریک تولد مادر (متن و جملات تبریک تولد مامان جون عزیز) عکس نوشته پروفایل شب یلدا؛ متن و اس ام اس زیبای شب یلدا عکس پروفایل مادر درگذشته و شعر غمگین مادر فوت شده عکس نوشته روز طبیعت + متن و جملات مخصوص روز طبیعت و سیزده بدر