عکس پروفایل خواستگاری + متن های زیبا در مورد ازدواج و عشق

یکی از شیرین ترین اتفاقات در زندگی پسران و دختران جوان خواستگاری است. خواستگاری که درنهایت به یک عشق طولانی و زندگی مشترک منجر می شود. عشقی شیرین که هر روز تازگی دارد و زندگی را به کاممان شیرین می کند. به همین منظور در این بخش عکس پروفایل خواستگاری و متن های زیبا در مورد ازدواج را گردآوری کرده ایم.

photo 2024 02 14 13 45 50

عکس پروفایل خواستگاری + متن و جملات زیبا در مورد ازدواج

 اگر مي خواهي براي يک روز معذب باشي مهمان دعوت کن. اگر مي خواهي يک سال عذاب بکشي پرنده نگه دار واگر مي خواهي مادام العمر در عذاب باشي ازدواج کن!

” ضرب المثل چيني

* خيلي بامزه است: هنگامي که زنان از ازدواج خود داري مي کنند اسمش را مي گذاريم عشق به استقلال اجتماعي اما وقتي مردان از ازدواج خودداري مي کنند به آن مي گوييم ترس از مسووليت اجتماعي!

وارن فارل

* زنان با اين آرزو با مردان ازدواج مي کنند که مردان تغيير کنند… که نمي کنند. مردان با اين آرزو با زنان ازدواج مي کنند که زنان تغيير نکنند… که مي کنند!

عکس پروفایل خواستگاری

* قبل از ازدواج، مرد قبل از خواب به حرف هايي مي انديشد که شما گفته ايد اما بعد از ازدواج ، مرد قبل از اين که شما حرف بزنيد به خواب مي رود!

هلن رولان

عکس پروفایل خواستگاری

عکس نوشته خواستگاری

*مرد با ازدواج روي گذشته اش خط مي کشد ولي زن بايد روي آينده خود خط بکشد.

سينکلر لوييس

عکس پروفایل خواستگاری

متن زیبا در مورد خواستگاری و ازدواج

* مجردان بيشتر از متاهلين درباره زنان اطلاع دارند چون اگر نداشتند آنها هم ازدواج مي کردند!

اچ.ال.منکن

عکس پروفایل خواستگاری

* ازدواج براي کساني که تصور مي کنند صبح روز بعد از آن ، آدم ديگري مي شوند موضوعي نااميدکننده است.

ساموئل راجرز

عکس پروفایل خواستگاری

عکس نوشته های زیبا در مورد خواستگاری و ازدواج

 ازدواج با يک زن مثل خريدن کالايي است که مدت ها مشتاقانه از پشت ويترين تماشايش کرده ايد اما وقتي به خانه مي رسيد از خريدنش پشيمان مي شويد..

جين کر

 تا قبل از ازدواج فقط مرگ مي تواند دو عاشق دلداده را ازهم جدا کند اما بعد از ازدواج تقريبا هرچيزي مي تواند سبب جدايي آنان شود!

سامرست موام

* زندگي زناشويي مثل تاتر است: مردم صحنه زيبا و آراسته آن را مي بينند درحالي که زن و شوهر با پشت صحنه درهم ريخته و پرماجراي آن سر و کار دارند.

فرانسيس بيکن

* زندگي زناشويي مثل تاتر است: مردم صحنه زيبا و آراسته آن را مي بينند درحالي که زن و شوهر با پشت صحنه درهم ريخته و پرماجراي آن سر و کار دارند.

فرانسيس بيکن

آنجا که ازدواجی بدون عشق صورت می گیرد به یقین، عشقی بدون ازدواج در آنجا رخنه خواهد کرد.

– بنجامین فراکلین

عکس پروفایل خواستگاری

جوانی که در ابتدای جوانی خود، ازدواج کند، شیطان فریاد میزند:وای بر او که دینش را از من دور نگه داشت و از آن محافظت کرد.

– حضرت محمد (ع)

عکس پروفایل خواستگاری

عکس پروفایل زیبا با موضوع ازدواج

اکثر ازدواج ها نه محصول انتخاب و خواست حقیقی، بلکه ثمرهِ اندیشه های سطحی و شرایط اتفاقی اند.

– آرتور شوپنهاور

موفقیت در ازدواج تنها این نیست  که ما شخص مناسبی برای خود پیدا کنیم، بلکه بیشتر به این بستگی دارد که خود ما نیز شخص مناسبی برای دیگری باشیم.

– لولاند فوستر وود

عکس پروفایل خواستگاری

اگر همزمان عاشق دو نفر هستید، نفر دوم را انتخاب کنید چون اگر نفر اول را واقعا دوست داشتید، هیچ گاه عاشق نفر دوم نمی شدید.

– جانی دپ

عکس پروفایل خواستگاری

هیچ چیز غرور مرد را به اندازه ی شادی همسرش بالا نمی برد،

چون همیشه آن را مربوط به خودش می‌داند.

– جانسون

عکس پروفایل خواستگاری

بهترین شفاعت ها و میانجیگری ها،این است که میان دو نفر (پسر و دختر) برای ازدواج شفاعت کنی (تا آن دو نفر به هم برسند).

– حضرت محمد (ع)

عکس پروفایل خواستگاری

هنگام ازدواج، از خود این سوال را بپرس: آیا باور داری که قادر خواهی بود تا سن پیری خود با این شخص به خوبی صحبت کنی؟ هر چیز دیگری در ازدواج زودگذر است.
– فردریش نیچه

مطالب مشابه را ببینید!

متن و جملات ابراز عشق و محبت به همسر + عکس عاشقانه برای همسر عکس پروفایل مادر؛ عکس نوشته با متن در مورد مادر، عکس نوشته پروفایل غمگین و عاشقانه برای مادر عکس های عاشقانه اینستاگرام + متن های کپشن و استوری رمانتیک برای عشقم عکس پروفایل تبریک سالگرد ازدواج و متن های عاشقانه تبریک سالروز ازدواج و عقد عکس نوشته ترکی عاشقانه و احساسی + متن های ترکی عاشقانه غمگین عکس پروفایل غمگین + متن های عاشقانه و جملات کوتاه غم انگیز عکس نوشته خودکاری + متن های زیبای عاشقانه و مفهومی نوشته شده با خودکار عکس نوشته بهاری عاشقانه برای پروفایل + جملات احساسی بهار عکس عاشقانه تبریک عید نوروز + متن ادبی تبریک نوروز با جملات زیبا عکس ست عاشقانه برای پروفایل | عکس های دو قسمتی ست عاشقانه برای پسر و دختر