فال هفتگی عشق ❤️ 22 تا 28 مرداد ماه و طالع بینی رخدادهای این هفته

فال هفتگی عشق یا فال هفته سایت روزانه، در ابتدای هر هفته در سایت Roozaneh منتشر می شود و در این فال، اتفاقات و رخدادهای هفته (اتفاقات خوب و مثبت، عشق، مسائل کاری و …) پیش روی شما را پیش بینی می کند و با خواندن این مطلب می توانید انگیزه مثبت به خود تزریق کنید.

فال هفتگی روزانه شامل روزهای: شنبه 22 مرداد • یکشنبه 23 مرداد • دوشنبه 24 مرداد • سه شنبه 25 مرداد • چهارشنبه 26 مرداد • پنجشنبه 27 مرداد • جمعه 28 مرداد

فال هفتگی عشق روزانه

اگر به مضمون فال هفته عشق با نگرشی مثبت توجه کنید می توانید انگیزه بگیرید و هفته پر انرژی را شروع کنید. این فال ها دارای اطلاعات سرگرم کننده ای هستند و ممکن است به ذهن و جسم شما انرژی دهند.

در ادامه فال هفتگی عشق از تاریخ 22 مرداد تا 28 مرداد را ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.

فال هفتگی عشق

فال این هفته متولدین فروردین

این روزها زیر ذره بین کسی هستید و شخصی نامحسوس چک تون می کند، اگر پنهانکاری دارید مراقب باشید. در این هفته برای متاهلین جروبحث دیده می شود که فعلا حل نمی شود. بعد از سختی هایی که کشیده اید آرامش خوبی برای شما دیده می شود پس کمی صبور باشید. اگر روی قول شخصی حساب کرده اید مطمئن باشید که با شما بدقولی نمی کند. به زودی به جایی مثل جمع خانوادگی یا مهمانی می روید.

فال این هفته متولدین اردیبهشت

در این هفته یک خبر بارداری می شنوید که امکان دارد مربوط به خانواده خود شما یا دوستانتان باشد. در این هفته آغازی نو و اتفاقی جدید بعد از بازگشت به شریک احساسی تون دارید. اگر قصد خرید و فروش چیزی را دارید این هفته فرصت خوبی است. تا دو وعده آینده گشایش مالی دارید و خبر خوب از جایی که منتظرش بودید دریافت می کنید. در فال شما تردید و دو دلی دیده در تغییر محل کار یا زندگی دیده می شود سعی کنید این دو دلی را کنار بگذارید و یک تصمیم منطقی بگیرید تا زیر فشار مالی قرار نگیرید.

فال این هفته متولدین خرداد

در حال گذراندن دوره کسب مهارتی هستید که هزینه زیادی برای آن پرداخته اید، نگران نباشید زیرا با کسب مهارت
پول های خوب و عالی در بازار کار به دست می آورید. حس مسئولیت شما به شریک احساسی تون زیاده اما ایشان توجه شان به شما کمتر از گذشته شده است، بهتر است کمی با خودتان خلوت کنید و با حرف زدن مشکلات پیش آمده را برطرف کنید. فردی از اطرافیانتان از دورادور حواسش به شما است و نمی گذارد آب در دل شما تکان بخورد پس نگران چیزهای بیهوده نباشید.

فال این هفته متولدین تیر

اگر منتظر نتیجه آزمون، مصاحبه شغلی و یا کنکور هستید خبر خوشی می شنوید. در این هفته خبر جدایی یکی از دوستان صمیمی تان را می شنوید و شما را خیلی غمگین می کند سعی کنید این دوستتان را بیشتر از قبل حمایت کنید. کار امضایی تون با موفقیت انجام می شود و پولی که رقم آن درشت است به دست شما می رسد. سعی کنید صدقه زیاد بدید زیرا شما خیلی در چشم و نظر دیگران قرار دارید. امکان دارد در روزهای پایانی یک هفته یک آقا خبر خوبی به شما بدهد.

فال این هفته متولدین مرداد

در این هفته شخصی از خانواده همسرتان یک قدم بزرگ مالی برای شما بر می دارد. به زودی و در همین هفته بسیاری از گیر و گره های کاری شما باز می شود. اگر کمی صبور باشید یک خبر خوشحال مثل خرید ماشین نیز می شنوید. با یک خانم و آقا که احتمالا زن و شوهر هستند جروبحث می کنید و مقصر اصلی آن نیز خود شما هستید پس سعی کنید در پایان دعوا از آن ها دلجویی کنید. امکان دارد در این هفته یک سفر زیارتی به شهری که گنبد و گلدسته دارد بروید. اگر حاجتی دارید حتما در این سفر در پی برآورده کردنش باشید.

فال این هفته متولدین شهریور

قصد انجام کاری رو دارید که به هیچ کس هم نگفته اید، به نظر انتخاب درستی گرفته زیرا در فال شما نتایج مثبتی دیده می شود. به زودی یک تغییر سریع در مسیر زندگی اتفاق می افتد. اگر خانم هستید و آقایی به شما پیشنهاد ازدواج داد به سرعت آن را رد نکنید و آن شخص را از روی ظاهر قضاوت نکنید زیرا انسان بسیار خوبی است. اگر قصد جراحی دارید با موفقیت انجام می شود و اگر قصد جراحی ندارید، استفاده از روش های طب سنتی برای درمان دردهایتان انتخاب خوبی است.

فال این هفته متولدین مهر

به کسی کمکی می کنی که با رفتارش شما را پشیمان می کند. امکان دارد در این هفته با فردی که موی مجعد و فر دارد جروبحث بکنید. بهبود شرایط برای بیماری خودت یا دیگری دیده شده و شفای عاجل در پیش دارید. پولی را برای یک وسیله منزل هزینه می کنید. این روزها در زمینه مسئله مالی با برادرتان به مشکل برخورده اید سعی کنید کمی فداکارتر و مهربانانه تر با آن برخورد کنید. قسط و بدهی عقب افتاده تون روی هم انباشته شده است بهتر است آن ها را پرداخت کنید تا کمی از تنش های ذهنی تان کم کنید.

فال این هفته متولدین آبان

این روزها درگیر مشکل و چالش های زیادی می شوید ولی با موفقیت همه آن ها را برطرف می کنید. سر مسئله مالی با یک آقا جروبحث می کنید. شخصی قصد ضربه زدن به شما رو دارد ولی موفق نمی شود. خوشبختانه در فال این هفته شما پیروزی و موفقیت زیاد در هر زمینه ای دیده می شود پس فرصت ها را غنیمت بشمارید و به راحتی آن ها را از دست ندهید. امکان دارد آقایی از گذشته و کسی که رابطه احساسی که با آن داشتید قصد بازگشت به شما را داشته باشد اما صریحا به آن جواب رد بدهید زیرا شما به تازگی توانسته اید روحیه خود را بازیابی کنید.

فال این هفته متولدین آذر

ذات دو نفر از اطرافیانتان به زودی در حیطه شغل و کار برای شما رو می شود. خانمی که جلوی مو های آن چتری است و قد کوتاهی یک خبر خوب کاری یا مالی به شما می دهد. شخصی از آشنایان شما که بدبین و شکاک می باشد سعی دارد بین شما و کسی که دوستش دارید مشکل و دعوا بیندازد ولی نمی تواند، چون شما و معشوقه تان هر دو خیلی همدیگر را دوست دارید و یک روح در دو بدن هستید. امکان دارید در این هفته به یک سفر دریایی بروید پس سعی کنید از آن به خوبی لذت ببرید.

فال این هفته متولدین دی

مدت زمان زیادی است که شلوغی افکار دارید، به زودی زود به آرامش می رسید. آشفتگی مالی شما تا ۴ وعده آینده تمام می شود. قبولی در آزمون مربوط به قانون و دولت مثل وکالت یا قضاوت خوشحالتان می کند. از فردی یک خبر خوب کاری یا مالی می شنوید. در محیط کار خیلی ها هستند که منتظرند سقوط شما رو ببینند پس مراقب باشید، هر چند آن ها نمی توانند کاری از پیش ببرند. از کسی که بی خبر هستید به زودی خبری به شما می رسد. مشکل رابطه احساسی تون نیز به زودی حل می شود و به آرامش می رسید.

فال این هفته متولدین بهمن

نگرانی های عاطفی دارید، مثل اینکه شخصی مریض احوال است و شما نگران حال آن هستید، ممکن است به خاطر سالخوردگی این شخص ترس از فوت آن داشته باشید اما نگران نباشید عمر دست خداست. پولی به دست شما می رسد، اگر قصد خرید یا فروش چیزی را دارید این هفته فرصت خوبی می باشد. با یکی از دوستان قدیمی تان قهر کرده اید که در این هفته آشتی می کنید. امکان دارد از شخصی که فکرش را هم نمی کنید در این هفته یک پیشنهاد ازدواج دریافت کنید.

فال این هفته متولدین اسفند

با شخصی خسیس، دست بسته و دروغگو در ارتباط کاری و مالی قرار گرفته اید، به زودی و با کمی تاخیر یک سود سرمایه به دست شما می رسد. دیدارهای عاشقانه شما را خوشحال می کند و به زودی یک خبر بارداری خوشحال کننده نیز می شنوید. این روزها حس می کنید در یک حصار قرار گرفته اید و خانه برای شما مثل یک قفس شده است و کمی نگران هستید، بهتر است به دیدار دوستان قدیمی تان بروید و کمی با خودتان مهربان تر باشید. اگر قصد برداشتن یک قدم جدید در زندگی داشتید حتما قبل از انجام آن از دیگران مشورت بگیرید.

این مطالب را هم ببینید