اکستنشن مو چیست؟ اکستنشن مو چگونه انجام می شود و چه مضراتی دارد؟

حتماً شما هم نام اکستنشن مو را شنیده اید. این نام  این روزها زیاد به گوش می خورد. با اکستنشن مو شما می توانید حجم و طول موهایتان را اضافه کنید.

کاربرد اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو به معنای افزودن موهای جدید به حجم و طول موهای کنونی شماست. شما می توانید با استفاده از این روش هایلاتی در موهایتان ایجاد کنید که نیاز به استفاده از رنگ های شیمیایی ندارید. با استفاده از این روش موهایی را در رنگ ها و جنس های متفاوت در لابلای موهایتان می چسبانند که شما می توانید بین 26 تا 300 میلی متر موهایتان را بلندتر کنید.

اکستنشن های مو هم به صورت طبیعی و هم به صورت مصنوعی موجود هستند که البته بیشتر متقاضیان موهای طبیعی را می پسندد که صد البته هزینه گران تری را نیز در بردارد.

شاید فردای روزی که این کار را انجام دادید حس کنید که چیزی روی سرتان سنگینی می کند اما به مرور این حس برطرف شده و احساس راحتی خواهید کرد.

 

اکستنشن برای چه کسانی مناسب است؟

همه افراد می توانند از آن استفاده کنند. مخصوصاً برای افرادی با خصوصیات زیر:

  • افرادی که موهایی کم پشت دارند.
  • افرادی که موهای نازک دارند.
  • افرادی که موهای کوتاه دارند.
  • افرادی که می خواهند هایلایت طبیعی بدون استفاده از رنگ شیمیایی در موهایشان ایجاد کنند.

کاربرد اکستنشن مو چیست؟

دوام اکستنشن چه مدت زمان است؟

مدت زمانی که اکستنشن در لابلای موهای شما می ماند اول از همه بسته به مراقبت شما، دوم مهارتی که آرایشگر در چسباندن آنها به کار برده است و سوم می توان گفت که 3 الی 4 ماه لابلای موهایتان می ماند.

اگر از موی طبیعی که به کمک کلیپس به مو متصل شده استفاده کرده باشید، می‌توانید به راحتی آن را جدا کرده و در صورت نگهداری در وضعیت مناسب و مراقبت، بارها از آن استفاده کنید.

 

مزایای اکستنشن

یکی از مزایای اکستنشن این است که شما می توانید آزادانه انتخاب کنید که چه نوع رنگ و چه نوع جنسی از مو را آرایشگر برای شما به کار ببرد.

شما می توانید این موها را نیز مانند موهای معمولی خودتان شامپو و نرم کننده بزنید و حالت بدهید. حتی برای افرادی که موی کوتاهی دارند و از اکستنشن استفاده می کنند، شنیون هم مورد مناسبی می توانند باشند.

اگر اکستنشن مو، جنس مناسب داشته باشد و توسط متخصص مجرب لابه لای موی سر به درستی و با تقسیم بندی صحیح نصب شود نه تنها آسیب به مو نمی رساند بلکه باعث می شود موهای طبیعی با موهای اکستنشن مخلوط شده و غیر قابل تشخیص و بسیار زیاد و پر خواهند بود.

یکی دیگر از مزایای اکستنشن این است که بدون درد می باشد.

کاربرد اکستنشن مو چیست؟

مضرات اکستنشن

چنانچه طول موهای مصنوعی که انتخاب می کنید بیشتر از حد معمول باشد، فشار بیشتری به پوست سرتان وارد می شود و در نتیجه این فشار سبب آسیب رساندن به پوست سرتان و همچنین ریزش موهای طبیعی خودتان و متعاقباً کم پشت شدن موهای طبیعی تان می گردد.

بهترین طول مویی که شما می توانید اکستنشن کنید 22 سانتی متر یا کوتاه تر از آن می باشد.

 

 

 

موارد بیشتر:

فرمول رنگ موی زیتونی

آموزش رنگ مو طبیعی

فرمول رنگ مو قهوه ای شکلاتی

رنگ موی فانتزی جدید

مطالب مشابه را ببینید!

راز داشتن ابروهای زیبا؛ از شستن صحیح تا استفاده از روغن و ماسک و جلوگیری از ریزش معرفی ادکلن های زنانه برای فصل بهار (لیست 16 عطر و ادکلن خوش رایحه) بهترین مارک لوازم آرایشی با کیفیت و ارزان (معرفی برندهای معروف) لیست لوازم آرایشی مهم و اساسی؛ پک کامل لوازم آرایشی چیست؟ مراقبت از موهای رنگ شده؛ نکات مهم و ضروری قبل و بعد از رنگ کردن مو لیست اصطلاحات کاشت ناخن به ترکی استانبولی با ترجمه فارسی! ساخت کانسیلر در خانه؛ انواع کانسیلر، کاربرد آن و نحوه استفاده روی پوست انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب مناسب هر پوست مدل های آرایش شب یلدا دخترانه با تم های رنگی و متد حرفه ای مدل آرایش چشم شب یلدا؛ 5 نکته که برای آرایش چشم ها باید بدانید