آرایش و مدل لباس شب یلدا بچگانه دخترانه شیک با تم خاص

آرایش شب یلدا بچگانه

شب یلدا طولانی ترین شب سال است و خبر از پایان پاییز و آغاز زمستان می دهد. در این شب علاوه بر اینکه به چیدمان سفره یلدا اهمیت زیادی داده می شود. آراسته شدن چهره نیز اهمیت زیادی دارد. لذا باید علاوه بر اینکه به ظاهر خود توجه دارید آرایش و تیپ یلدایی داشته باشید.

در این مطلب توضیحاتی درباره آرایش بچگانه،  مدل لباس و تیپ استایل با تم خاص شب یلدا ارائه کرده ایم.

آرایش و مدل لباس شب یلدا بچگانه دخترانه شیک با تم خاص

آرایش شب یلدا بچگانه به چه صورت است؟

در شب یلدا بچه ها علاقه مند هستند که مانند بزرگتر ها آرایش کنند و دوست دارند آرایش آنها نیز طبق تم یلدایی باشد. در آرایش یلدایی باید زیرسازی و پایه آرایش را درست انجام دهید. قبل از آن نیز باید پوست را کاملا شستشو داد تا از چربی ها کاملا پاکسازی شود.

برای آرایش شب یلدا بچگانه، حتما باید از رژگونه استفاده کرد و این رژ بهتر است از تم یلدایی باشد. آرایش بچه ها باید ساده باشد و بهتر خواهد بود از رژلب قرمز برای آن ها استفاده کرد. همچنین با یک سایه کرم و قهوه ای، خط چشم مشکی و ریمل نیز می توان صورت را زیبا کرد.

انار سرخ نماد یلدا است و در آرایش چهره باید از رنگ آن الهام گرفت؛ علاوه بر رژلب می توان سایه چشم را نیز از این رنگ برگزید. جهت انتخاب رنگ سایه چشم باید به رنگ پوست دقت کنید؛ مثلا برای پوست تیره از سایه بادمجانی، زرشکی و شرابی استفاده کنید.

برای پوست سفید و بور سایه قرمز و نارنجی مناسب است و سایه قرمز برای پوست گندمی انتخاب درستی خواهد بود.

مطلب مشابه: مدل تزئین هندوانه شب یلدا؛ تصاویر زیبا از تزئین هندوانه در شب یلدا

آرایش و مدل لباس شب یلدا بچگانه دخترانه شیک با تم خاص

روش آرایش شب یلدا بچگانه

هندوانه از میوه های اصلی یلدایی است و رنگ سرخ تم یلدا بر گرفته از رنگ آن می باشد. می توانید طرح هندوانه را بر روی پلک ایجاد کنید و برای طراحی آن از رنگ قرمز، سبز، مشکی و سفید استفاده می شود. در آرایش شب یلدا بچگانه باید میان رنگ ها و یلدا تناسب وجود داشته باشد.

برای آرایش چشم در مدل فانتزی در تم هندوانه ای، مدل های متنوعی وجود دارد که ابتدا پلک را قرمز رنگ می کنید؛ همچنین می توانید از قرمز و نارنجی استفاده کنید. سایه نارنجی را باید اطراف سایه قرمز و نزدیک ابرو بکشید و برای درشت به نظر رسیدن چشم باید گوشه های داخلی چشم را سفید نمایید. سپس خط سفیدی با مداد چشم بر روی پلک بکشید و حدفاصل آن تا مژه را سبز کنید.

برای پوشاندن رنگ قرمز زیرین، سایه سبز شاین مناسب تر می باشد. در گوشه های راست پلک نیز باید با خط چشم مایع قطرانی به شکل تخم هندوانه طراحی کنید. با خط چشم مشکی نباید داخل چشم را خط بکشید زیرا در اینصورت چشم ها کوچکتر به نظر می رسد. خط مژه پایین را به جای رنگ تیره با مداد سفید یا سبز روشن پر کنید.

جهت تکمیل کردن آرایش چشم بهتر است از ریمل مشکی و خط چشم گربه ای استفاده نمود. برای حالت دار کردن مژه، قبل از ریمل کردن فرمژه را بهتر است بکار برد. سلول های مرده لب را با اسکراب خانگی و اسکراب مخصوص لب بزدایید تا لب صافی داشته باشید. سپس با خط لب همرنگ با رژلب، کل لب را پررنگ کنید، در اینصورت دوام رژ بیشتر خواهد شد.

برای اینکه ماندگاری رژلب بیشتر شود می توانید به لب ها پنکک بزنید.

مطلب مشابه: مدل های آرایش شب یلدا دخترانه با تم های رنگی و متد حرفه ای

آرایش و مدل لباس شب یلدا بچگانه دخترانه شیک با تم خاص

رژلب ساده یا فانتزی در آرایش بچگانه

در آرایش شب یلدا بچگانه می توانید از رژلب ساده یا فانتزی استفاده کنید؛ در آرایش ساده رژلب ساده برای شما مناسب خواهد بود و رنگ این رژلب باید به رنگ دانه های انار باشد. اگر رنگ تیره زرشکی را دوست ندارید نوع هندوانه ای ایده آل می باشد. قرمز گرم مایل به صورتی نیز مانند تم یلدایی خواهد بود.

طرح رژلب هندوانه ای نیز در لب می تواند اجرا شود؛ مثلا خط لب را با مداد سبز رنگ بکشید و با رژ قرمز داخل لب را پر کنید. همچنین می توان داخل قرمزی لب دانه های سیاه رنگ را با مداد سیاه طراحی کرد تا نشان دهنده دانه های هندوانه باشد. آرایش شب یلدا کاملا خاص است و طرح هندوانه نیز بیشتر در لب و چشم ها ایجاد می شود، لذا باید سعی کرد صورت را بیش از حد شلوغ نکرد. طرح هندوانه مناسب کسانی است که لب های برجسته و درشتی دارند.

آرایش و مدل لباس شب یلدا بچگانه دخترانه شیک با تم خاص

رنگ مو شب یلدا بچگانه

موها برای آرایش شب یلدا بسیار مهم است و با ساختن سنجاق سر نمدی می توانید موهای خود را زیبا کنید؛ لذا طرح انار و هندوانه را می توانید با نمدهای رنگی ایجاد کنید و آنها را بر روی گیرهای سر بچسبانید. این سنجاق سر نمدی مناسب بچه ها در شب چله می باشد. با درست کردن انار یا برش هندوانه نمدی نیز می توانید آن بر روی نوار باریک و بر روی تل بچسبانید و این تل برای بچه ها مناسب می باشد.

برای رنگ کردن موها جهت آرایش شب یلدا بچگانه، بهتر است از رنگ های فانتزی استفاده کنید و می توانید موهای هندوانه ای داشته باشید. با استفاده از تکنیک آمبره از رنگ های فانتزی متنوع مانند قرمز و سبز بهره ببرید؛ مثلا آبشار هندوانه ای درست کنید. همچنین قطراتی به صورت تخمه هندوانه با نمد مشکی رنگ ایجاد کنید و بر روی موها بزنید.

کسی که دارای موهای روشن است با هایلات می تواند بعضی نقاط را سفید، قرمز یا سبز کند. در صورت داشتن موهای کوتاه و علاقه مند بودن به مدل های ساده بهتر است مدل آمبره اناری زرشکی را انتخاب کنید. موها را می توان به مناسبت شب یلدا به شکل یکدستی رنگ نمود و این رنگ باید بر اساس رنگ پوست برگزیده شود. به گونه ای که:

  • رنگ زنجبیلی روشن، قهوه ای و قرمز، قرمز و نارنجی مناسب پوست های بور و روشن می باشد.
  • رنگ قرمز خونی، قرمز و طلایی، مسی تیره مناسب پوست های زیتونی و سبز رنگ خواهد بود.
  • رنگ تمشکی و قرمز شرابی نیز مناسب پوست های تیره و سبزه می باشد.
  • رنگ موهای رزگلد مناسب تمام پوست ها است.

مطلب مشابه: مدل آرایش چشم دخترانه و عروس؛ جدیدترین مدل های آرایش چشم

آرایش و مدل لباس شب یلدا بچگانه دخترانه شیک با تم خاص

مدل ناخن شب یلدا بچگانه

علاوه بر مو و پوست جهت آرایش شب یلدا بچگانه در ناخن هم طرح یلدا داده می شود و از دیزاین های پرطرفدار یلدا طرح میوه ای است. لذا بر روی ناخن شکل های انواع میوه مانند هندوانه، انار، پرتقال، کیوی و غیره را می توان طراحی کرد. همچنین علاوه بر میوه آدم برفی و نشانه های مختلف یلدا در ناخن قابل طراحی شدن می باشد.

محبوب ترین طرح هایی که بر روی ناخن چاپ می شود دیزاین هندوانه و انار است که در اینصورت با رنگ های سبز، قرمز و سیاه یا قهوه ای این طرح کشیده می شود. همچنین می توان ناخن را قرمز کرد و با لاک سیاه دانه های هندوانه را بر روی آن کشید؛ بالا یا پایین ناخن را نیز می توان خطی سبز رنگ که نماد پوست هندوانه است کشید. برای کشیدن دانه های هندوانه نیز بهتر خواهد بود که از خلال دندان استفاده نمود.

آرایش و مدل لباس شب یلدا بچگانه دخترانه شیک با تم خاص

مدل مو بچگانه در شب یلدا

برای شب یلدا مدل موهای بچه ها را نیز در طرح های مختلف تزئین کنید؛ مدل شینیون از مدل های ساده است که با یک اکسسوری مانند تم یلدا می شود آن را طرح داد. در موهای صاف و موج دار می تواند براحتی این مدل را اجرا کرد در صورتی که به شکل کشیده و بیضی ایجاد شود زیباتر خواهد بود. اگر این مدل را روی مو اجرا کردید بدانید که پیراهن قرمز یا سبز می تواند استایل شما را جذاب تر کند.

شینیون کردن نوعی آرایش شب یلدا بچگانه است که شاید برای موهای بلند و ضخیم سخت باشد؛ بنابراین مدل الگانت برای این مو مناسب خواهد بود. لذا در صورت استفاده کردن از اکسسوری مو با طرح یلدا زیبایی منحصر به فردی را برای شما پدید خواهد آورد و این مدل مناسب موهای بلند و صاف می باشد.

اگر موهای خیلی بلند ندارید و مدل های ساده را می پسندید؛ بهتر است پشت گردن یا پایین سر خود را شینیون کنید. در اینصورت این مدل مناسب کسانی است که موهای لخت با سایز متوسط، سشوار کشیده و صاف، چهره قلبی و گرد یا شانه هایی با دندانه پهن دارند.

مطلب مشابه: مدل لباس دخترانه شب یلدا + 40 مدل لباس بچه گانه با تم شب یلدا 

آرایش و مدل لباس شب یلدا بچگانه دخترانه شیک با تم خاص

شینیون ملوانی یا دوناتی یا نظامی یا جوابی مدرنترین مدل مو برای شب یلدا است که در عین سادگی بسیار شیک می باشد. این مدل در همه موها قابلیت اجرا را خواهد داشت و اگر چهره بیضی و کشیده ای داشته باشید بهتر است این مدل را بر موهای خود اجرا کنید. در کنار این مدل مو استفاده از تم یلدایی فوق العاده به نظر می رسد؛ به گونه ای که می توانید از کش، یا، گیره سر، گل سر یا گیریپس یلدایی استفاده کنید.

اگر در شب یلدا وقت شما تنگ بوده بهتر است از یک مدل موی ساده استفاده کنید؛ شینیون ساده با یک میکاپ لایت مناسب تمام افراد به ویژه آن هایی که صورتی گرد و مربع دارند می باشد. یک پیراهن یا بلوز و دامن سبز و قرمز می تواند استایل شما را منحصر به فرد کند. علاوه بر آن اگر صورت کشیده و لاغری دارید و موهای شما صاف و مجعد است بهتر خواهد بود که از مدل موی رسمی استفاده کنید.

سخن پایانی

برای اینکه در شب یلدا بچه ها زیبا به نظر برسند و متناسب با تم یلدایی خود را وفق دهند؛ بهتر است آرایش شب یلدا بچگانه داشته باشند و چهره، ناخن، موها و استایل خود را یلدایی کنید. در همه اینها رنگ قرمز، سبز و سفید حرف اول را میزند و از این رنگ ها بهتر است در آرایش، مدل و رنگ مو، لباس و رنگ ناخن شما استفاده شود.

مطالب مشابه را ببینید!

معرفی ادکلن های زنانه برای فصل بهار (لیست 16 عطر و ادکلن خوش رایحه) بهترین مارک لوازم آرایشی با کیفیت و ارزان (معرفی برندهای معروف) لیست لوازم آرایشی مهم و اساسی؛ پک کامل لوازم آرایشی چیست؟ مراقبت از موهای رنگ شده؛ نکات مهم و ضروری قبل و بعد از رنگ کردن مو لیست اصطلاحات کاشت ناخن به ترکی استانبولی با ترجمه فارسی! ساخت کانسیلر در خانه؛ انواع کانسیلر، کاربرد آن و نحوه استفاده روی پوست انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب مناسب هر پوست مدل های آرایش شب یلدا دخترانه با تم های رنگی و متد حرفه ای مدل آرایش چشم شب یلدا؛ 5 نکته که برای آرایش چشم ها باید بدانید راهنمای انتخاب کرم پودر برای پوست های مختلف؛ انواع کرم پودر برای پوست صورت