خلاصه داستان سریال مرحمت؛ خلاصه قسمت آخر سریال مرحمت

سریال مرحمت یکی از سریال های ترکیه ای می باشد که محتوایی درام دارد. این سریال محصول ساخت سال 2013 می باشد. این سریال از سریال های موفق ترکیه ای می باشد که قبلاً از شبکه GEM TV با دوبله فارسی و کانال دی کشور ترکیه پخش شده و قرار است که به زودی از آبان ماه شاهد بازپخش این سریال از شبکه GEM TV باشیم.

سریال ترکیه ای مرحمت

خلاصه داستان سریال مرحمت

سریال مرحمت در داستان دختری به نام نارین (اوزگه نمل) است که در یک خانواده نسبتاً فقیر با پدری الکلی و معتاد زندگی می کند. پدر نارین مرتب او را کتک می زند و مادرش نیز طرفداری پدرش را می گیرد و اهمیتی به نارین نمی دهد. نارین یک برادر دارد که مخالف درس خواندن نارین است و یک خواهر به نام شادیه که همیشه طرفداری نارین را می گیرد.

پدر نارین با درس خواندن نارین مخالفت می کند و از او می خواهد که ترک تحصیل کند و به جای درس خواندن کار کند و پول هایش را به او بدهد. اما نارین در کنار درس خواندن کار به دور از چشم خانواده کار می کند و پول هایش را برای خودش جمع می کند. او دوست دارد که دختر موفقی بشود و بتواند روزی به تنهایی زندگی کند.

نارین بالاخره با تلاش می تواند در کنکور با رشته حقوق قبول شود و برای ادامه تحصیل به استانبول برود. در آنجا تصمیم می گیرد که خانواده اش را فراموش کند و برای خودش زندگی کند. در استانبول با دختری به نام دنیز هم خانه می شود. دنیز یک دختر پولدار است که به نارین خیلی کمک می کند و ادامه ماجرا ….

 

بازیگران اصلی سریال مرحمت

اوزگو نامال (نارین)

ابراهیم چلیکول (فیرات)

بورچین ترزی اوغلو (دنیز)

یاسمین آلن (ایرماک)

این مطالب را هم ببینید